Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa taryfa Orange Open

Nowa taryfa Orange Open

Q! 12 Kwietnia 2012 00:01

0 0

Wkrótce do oferty Orange trafi nowa taryfa Orange Open. Przedstawiamy szczegóły ofety.



Dzięki Orange Open, abonament za telefon komórkowy lub Internet mobilny wraz z ofertą FunPack HD wynosić będzie od 197,81 zł zamiast od 227,81 zł (30 zł mniej). Na koszt ten składać się będzie abonament minimum Delfin II 150 za 59,90 zł miesięcznie, Orange Free za minimum 39 zł miesięcznie oraz FunPack HD za 128,91 zł miesięcznie.

Oprócz tego, w Orange Open dostępne będą:
smartfon Nokia Lumia 800 nawet o 500 zł taniej,
netbook Acer Aspire One 722 nawet o 500 zł taniej,
telefon Gigaset A510 od 139 zł,
LiveBox 2.0 za 0 zł,
dekoder UHD 86 za 0 zł.




Do Orange Open będzie można dołączyć na jeden z dwóch sposobów. W przypadku posiadania Neostrady, telewizji i telefonu w FunPacku HD, trzeba będzie dokupić lub przedłużyć umowę na telefon komórkowy lub Internet mobilny.

Druga z opcji to w przypadku posiadania telefonu komórkowego lub Internetu mobilnego - dokupienie bądź przedłużenie umowy na Neostradę, telewizję i telefon w FunPacku HD.

Aby skorzystać z oferty, należy mieć aktywne wszystkie produkty oraz wysłać SMS-a o treści Open pod numer 230 (opłata zgodna z cennikiem). Usługę będzie można aktywować również z poziomu serwisu Orange online pod tym adresem.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 50
  • 0

    34. ~asd  2012-04-12 10:41:54  host: public-gprs10001.centertel.pl

    @33 - z tego, co rozumiem daje Ci wszystkie usługi u jednego operatora. Nie jest to odpowiedź na formułe, bo formuła to tylko sama telefonia komórkowa. Tutaj masz ofertę połączoną, którą możesz rozważać, jako alterantywę dla satelity z jednej firmy, kablówki z innej, telekomu z jeszcze innej. Nie porównuje się oferty firmy sprzedającej opony z ofertą firmy, która sprzedaje samochody :)

  • 0

    35. ~  2012-04-12 11:00:11  host: public-gprs195901.centertel.pl

    Mogli by dac lączny pakiet minut z komórki i stacjonarnego. Zrobić pakiety z różnymi elementami do wyboru, ja np. nie potrzebuje internetu mobilnego bo mam go w komórce, a w domu szybszy stacjonarny. Możliwości jest wiele, czy potrafią to wykorzystać?

  • 0

    36. ~  2012-04-12 11:03:57  host: nils-by.tehhost.net

    Nie widzę sensu wchodzenia, aż w takie zależności.

  • 0

    37. ~Lolek  2012-04-12 11:07:10  host: 212.160.172.70

    A dlaczego wgl to całe porównanie? To jest tylko efekt rebrandingu a sama oferta az taka zła nie jest...W przykładzie ludzi mieszkających w duzych miastach oferta ta nie jest jakas atrakcyjna ale dla osob ktore nie maja dostepu do internetu szerokopasmowego i w dodatku maja siatkowa antene tv to mysle ze wszystkie media mozna za niecałe 200 hmmm...moze ktos tu mieszka w małej miejscowości i raczy powiedziec jak to sie ma do rzeczywistosci;')

  • 0

    38.  2012-04-12 11:31:35

    @33, jeśli chcesz konkrety, to poczekaj do poniedziałku. Rzecznik Orange napisał na blogu, że w poniedziałek będzie konferencja i zostaną przedstawione szczegóły, także spokojnie.

  • 0

    39. ~  2012-04-12 12:23:46  host: 130.138.227.40

    Pytam się tylko dlaczego Orange wPolsce nie wprowadzi prostej oferty takiej jak w Austrii. Bez telefonu 1000minut do wszystkich sieci w kraju (także na stacjonarne) za 7,50 €. Opłata aktywacyjna 20 €/rok.Wyjdzie 9 €/36zł za 1000 minut. Dla wielu to praktycznie no-limit.A my tu się podniecamy jakimiś no limit za 99 PLN.

  • 0

    40. ~GaduAirowiec  2012-04-12 12:25:33  host: 130.138.227.40

    Poczekam jak 1000 minut w Polsce do wszystkich sieci i na stacjonarki będzie kosztowało...max.35-40zł. Wtedy opłacać się będzie mieć telefon na abonament.

  • 0

    41. ~...  2012-04-12 14:29:12  host: 82.113.99.203

    @37 Teraz nie, ale jak jestem w Polsce a mieszkam w malej miejscowosci, to korzystam z PO i "n" razem 100zl na internet i TV. Stacjonarny net u mnie to padaka- drogo i nie za szybko. Kablówki nie ma tu zadnej. Tak czy inczej mysle, ze takie rozwiazanie jak mam ja za 100zl jest lepsze bo za drugie 100 mozesz wydac na telefon i na pewno dostaniesz duzo lepsza oferte niz delfin150... Co innego jak potrzebujesz naprawde duzo GB do netu, ale obecnie w mobilnym limity sa calkiem ok(dla mnie w 100% wystarczajace) a do tego naprawde duuuze pliki mozna zassac w nocy.

  • 0

    42. ~rafiki  2012-04-12 16:07:44  host: host-87-101-68-192.nowiny.net

    W niedzielę 15 kwietnia od godz. 4:00, do poniedziałku 16 kwietnia do godz. 6:00 (z możliwością przedłużenia), będą występować utrudnienia w dostępie do www.orange.pl oraz m.orange.pl: godz. 4:00-7:00 - całkowita niedostępność, godz. 7:00-23:00 - portal dostępny w trybie do odczytu, godz. 23:00-6:00 - całkowita niedostępność portalu.

  • 0

    43. ~kacha  2012-04-12 23:24:09  host: 93-186-23-80.rdns.blackberry.net

    Nie lubię żabojadow i ich sieci.

  • 0

    44. ~tomaszek  2012-04-13 12:33:08  host: h82-143-187-185-static.e-wro.net.pl

    Dziwna ta promocja... MOje koszty związane z tymi usługami to :Stary stan darmowy w PlaY bez telefonu 350 min do wszystkich plus stan darmowy w PLAY za 34pln miesięcznie, kablówka dobrej jakości Telka 38pln miesięcznie i internet 10Mb dawne eWro obecnie Dialog 67 pln miesiecznie. Suma 139pln przy czym internet mam naprawdę kosmicznie szybki i niezawodny.

  • 0

    45. ~waaroom  2012-04-13 16:10:01  host: 195-240-16-66.ip.telfort.nl

    Oferta bez korzyści, ale musieli coś pokazać. Jak zwykle orange najgorsza

  • 0

    47. ~  2012-04-14 18:36:39  host: z41-15.opera-mini.net

    O tak, Nowa Taryfa, Orange Głupen :-D oby tak dalej!

  • 0

    48. ~x  2012-04-14 19:37:08  host: user-31-175-251-195.play-internet.pl

    przeczytałem tą ofertę i wiem,że to będzie porażka bo to jest tak skomplikowane,że aż śmieszne :),jak ludzie to zrozumieją bez powtórki i bez zagłębienia się w szczegóły to naprawdę chyba muszą cały czas siedzieć w tych ofertach,żeby się w nich połapać. póki co to brava dla Orange za poprawienie mi humoru bo po przeczytaniu tego czuję się jakbym przeczytał jakiś żart i to po chińsku,Orange równie dobrze tą ofertę mógł napisać po chińsku,wyszłoby na jedno :). Play wygra bo ma proste i dobre oferty,a Orange w stylu 1/5 5/10, 10/15, 15/1, 3/1, 1/9, 9/7 = nikt nic nie wie i ludzie uciekają do Play od skomplikowanych ofert Orange które żeby zrozumieć trzeba studiować.

  • 0

    49. ~  2012-04-16 09:24:29  host: z50-08.opera-mini.net

    ja sie wynosze do orange u niemcow za163zl na mc mam nr stacjonarny na scianie internet 20mbit i no limit na komorki a za dodatkowa oplata 1zl od numeru mam dowolna ilosc kart sim z polaczeniami no limit na polaczenia kkrajowe

  • 0

    50. ~  2012-04-16 09:27:35  host: z50-08.opera-mini.net

    ja sie wynosze z orange u niemcow za163zl na mc mam nr stacjonarny na scianie internet 20mbit i no limit na komorki a za dodatkowa oplata 1zl od numeru mam dowolna ilosc kart sim z polaczeniami no limit na polaczenia kkrajowe

  • 0

    51. ~abonent Orange  2012-04-16 09:34:42  host: static-62-233-239-6.devs.futuro.pl

    W d***pie mam wszystkie fuckpacki i inne rozwiązania proponowane przez TP. Lepiej, by Orange zaproponowała coś bardziej przejrzystego, by Kowalski się nie gubił w gąszczu zapisó, komend itp.

  • 0

    52. ~pielegniarz  2012-04-16 22:56:13  host: bhl82.neoplus.adsl.tpnet.pl

    głupie to Orange Myślałem że wreszcie zrozumieli że klient nie jest głupi i lubi jasne, przejrzyste oferty. Dalej brną w ślepą uliczkę. Jak wszedłem na ich strone to mało oczopląsu nie dostałem. Jest tak mało czytelna że od razu nie mam ochoty na ich usługi. Szkoda tylko że serce i rozum są w tej firmie a nie w jakiejś innej :-) Marnują się tam

  • 0

    53. ~  2012-04-20 21:21:52  host: public142449.xdsl.centertel.pl

    korzyści z Orange Open to: 1. wszystkie usługi w jednej sieci 2. rabat na rachunek 15 zł przy dwóch produktach typu FunPack i tel. komórkowy 3. 30 zł rabatu na rachunek przy trzech produktach 4.Obsługa klienta i pomoc techniczna wszystkich produktów pod jednym numerem telefonu. Co w tym trudnego? Nie chcecie zrozumieć tylko jechać po sieci. Bo z tego co tu czytam to odnoszę wrażenie, że Orange jest dla ludzi inteligentnych i to nie ja Was obrażam tylko Wy sami siebie obrażacie wypisując tutaj takie wypowiedzi

  • 0

    54. ~fix+mobile=NIET  2012-04-22 15:13:30  host: bqf248.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Wszedłem na zamawiaj.poręcz.pl, zaznaczyłem telefon stacjonarny i komórkowy. Komunikat na zielono (o, to dobrze): "Ta opcja jest niedostępna. Wybierz inny pakiet." ;D Co wałek!

Dodaj swoją opinię