Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa taryfa biznesowa w DRSA

Nowa taryfa biznesowa w DRSA

WitekT 8 Sierpnia 2005 11:31

0 0

DRSA, operator telekomunikacyjny oferujący w całym kraju połączenia przez prefiks 1051, wprowadził dla klientów biznesowych nową taryfę z naliczaniem sekundowym.

Od 1. sierpnia w ofercie połączeń przez prefiks 1051 wprowadzona została nowa taryfa dla połączeń międzymiastowych i komórkowych. W nowym cenniku z naliczaniem sekundowym minuta połączenia międzymiastowego w dni robocze w godz. 8:00-18:00 kosztuje 0,22 zł netto, w przypadku połączeń na komórki – 0,81 zł netto. DRSA nie pobiera opłaty za inicjacje połączenia.

Oferta połączeń przez prefiks 1051 jest szczególnie atrakcyjna dla małych i średnich przedsiębiorstw , dla których istotną kwestię stanowi niska cena połączeń naliczanych z dokładnością co do 1 sekundy, bez dodatkowych opłat inicjacyjnych i miesięcznej opłaty minimalnej.
W ramach stałej oferty promocyjnej DRSA proponuje wszystkim swoim klientom biznesowym możliwość korzystania z usługi I-BOA . Dzięki usłudze I-BOA klienci DRSA mogą na bieżąco (dostęp online) sprawdzać szczegółowy billing telefoniczny, generować przydatne raporty i statystyki połączeń.

Szczegółowe informacje o ofercie DRSA znajdują się na www.drsa.pl.

Źródło tekstu: 4Press     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~MAŁY  2005-08-08 12:14:54  host: nat21.piotrkow.net.pl

    22 grosze za MM kicha jakby dali 16 to mozeby byli jakas konkurencja daje 1

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-105-205.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że iPhone'y powinny mieć port USB-C?

Piekło zaczyna zamarzać: przyszłe iPhone'y mogą mieć port USB-C

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet