Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa, tańsza wersja chello

Nowa, tańsza wersja chello

sirmark 1 Lutego 2005 23:56

0 0

UPC Polska zwiększa od 1 lutego br. prędkość usługi internetowej: chello plus do 4 Mb/s, chello classic do 2 Mb/s, chello light do 1 Mb/s. Ponadto spółka wprowadza od dzisiaj nową, tańszą usługę dostępu do Internetu chello easy - szerokopasmowy Internet o prędkości do 256 kbps już za 59 zł miesięcznie.

UPC już po raz trzeci w ciągu ostatniego roku zwiększy prędkości dostępu do Internetu chello. chello plus przyspieszy pasmo do użytkownika z 3 Mp/s do 4 Mb/s, chello classic z 1,5 Mb/s do 2 Mp/s, a chello light z 512 kb/s do 1 Mb/s. Chello jest obecnie najszybszym dostępem do Internetu oferowanym klientom indywidualnym na polskim rynku. Proces zwiększania prędkości chello rozpocznie się jeszcze w lutym, ma sukcesywnie obejmować kolejne grupy użytkowników i zakończyć się w maju tego roku.
Z kolei wprowadzana w lutym nowa usługa chello easy to doskonała alternatywa dla tych dotychczasowych użytkowników dial-upu, sieci osiedlowych i innych wolniejszych łączy stałych, którzy pragną szybszego dostępu za stałą, atrakcyjną opłatą. Nowa usługa oferuje prędkość pobierania danych do 256 kb/s i wysyłania do 64 kb/s już za 59 zł miesięcznie (cena dotyczy klientów Pakietu Pełnego TV, podpisujących umowę na 12 miesięcy).

Oprócz szybkiego szerokopasmowego dostępu do Internetu przez całą dobę za stałą opłatą UPC oferuje klientom profesjonalną instalację (okablowania i oprogramowania), polskojęzyczny portal z multimedialną zawartością, konto e-mail z 5 aliasami, miejsce na serwerze na prywatne strony www użytkownika, dostęp do serwerów gier oraz profesjonalną pomoc techniczną on-line i przez telefon. Ponadto konta pocztowe klientów chello są chronione bezpłatnym filtrem antyspamowym BrightMail i skanerem antywirusowym McAfee.

Źródło tekstu: UPC     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~radeczko  2005-02-02 08:25:00  host: bqk156.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ciekawe co na to TPSA? i Neostrada. NEO 4096 ?

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-158-15-97.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz pomysł z aparatami chowanymi w obudowie smartfonu?

Oppo Find X oficjalnie

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet