Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa, szybsza przeglądarka dla prostych Nokii

Nowa, szybsza przeglądarka dla prostych Nokii

LuiN 13 Lipca 2011 11:04

0 0
Nokia Browser dla Series 40 przyspieszy przeglądanie stron internetowych na prostych telefonach Nokii. Program ma łatwy do spersonalizowania interfejs i korzysta z kompresji ograniczającej koszty transmisji danych.

Aplikacja zgodna jest z większością dostępnych na rynku telefonów S40 - pełną listę modeli znaleźć można pod tym adresem. W standardzie program trafi do Nokii C2-02, C2-03 i C2-06, już teraz jednak można pobrać na kompatybilny telefon w Nokia Ovi Store.




Źródło tekstu: Nokia, wł     

Dodaj do:
w sumie: 21
  • 2

    2. ~  2011-07-13 11:20:44  host: z16-01.opera-mini.net

    Ktoś testował? Lepsze od Opery Mini?

  • 2

    3.  2011-07-13 11:24:21

    Dobrze że coś wprowadzają nowego, bo ta Opera Mini już mi się znudziła.

  • 2

    5.  2011-07-13 11:28:09

    Link nie działa Nokia Ovi Store: http://www.telepolis.pl/link.php?u=

  • -1

    6. ~  2011-07-13 11:28:45  host: 77-254-181-217.adsl.inetia.pl

    @4 - po co zagłębiać się w logikę, a raczej jej brak hotelarza?

  • 0

    7. ~Hotelarz  2011-07-13 11:34:14  host: apn-77-112-204-240.dynamic.gprs.plus.pl

    Freshcie! Nowa przegladarka konkurencja dla Opery Mini na której tutaj tyle pisałem ;) Ciekewe jaki Host wyświetla ta przglądarka w opiniach...

  • 1

    9. ~  2011-07-13 11:40:14  host: age232.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tutaj macie całą prawdę o OVI (nie Nokia) Browser: http://www.conowego.pl/porady/mobilne-przegladarki-ktora-najleps za-1759/?tx_ttnews[page]=3

  • 1

    10.  2011-07-13 11:41:16

    Teraz opera mini nie ma opcji wyboru między protokołem socket a http. Ja mam SE i opera mini śmiga mi na nim znakomicie i nie narzekam.Pakiet Mb i można surfować bez obaw.

  • 0

    12.  2011-07-13 11:56:55

    Ja na operze mini siedzę więcej niż na stacjonarnym PC. Ja na operze mini siedzę więcej niż na stacjonarnym PC. :)

  • 0

    13. ~Linchpin  2011-07-13 12:04:04  host: z16-01.opera-mini.net

    Ja na operze mini siedzę coraz więcej i o ile wcześniej wystarczał mi pakiet 25 mb na msc, to ostatnio byłem zmuszony zakupić 100 mb.

  • 0

    15. ~smutas  2011-07-13 12:07:48  host: as7-33.poleczki.dialup.inetia.pl

    Dlaczego jedyna mobilna przeglądarka obsługująca flash Skyfire przestała działać w naszym pięknym kraju ??? Wie ktoś może czy jest szansa żeby znowu można było jej uzywać na wschód od Berlina ?

  • 0

    16.  2011-07-13 12:10:13

    @15 może akcja na twarzoksiazce?

  • 0

    19. ~abc  2011-07-13 12:26:43  host: z40-09.opera-mini.net

    17@ aplikacja allegro i klikasz najpierw sprzedaj zlom a potem kup cos lepszego. I juz flash dziala!17@ aplikacja allegro i klikasz najpierw sprzedaj zlom a potem kup cos lepszego. I juz flash dziala!

  • 0

    20.  2011-07-13 12:34:33

    @17 SkyFire, ale musisz się przeprowadzić.

  • 0

    21. ~  2011-07-13 12:35:25  host: z12-02.opera-mini.net

    Zamiast powiedzieć mi co zrobić by Flash mi poszedł na N70 to się śmiejecie.

  • 0

    22.  2011-07-13 12:38:57

    @9 nie wiem czemu skasowali moja wypowiedź więc się powtórzę. Na tamtej stronie testowana była Ovi Browser beta. Z resztą nic nie było tam o takich przeglądarkach jak opera mini, bolt, UCBrowser czy o3.

  • 0

    23.  2011-07-13 13:27:15

    Czego tak jakoś dubluje komentarze?

  • 0

    24. ~  2011-07-13 16:45:13  host: z34-10.opera-mini.net

    Niewiele tych modeli Nokii się łapie na te nową przeglądarkę. Właśnie dlaczego dubluje komentarze i to tylko na Telepolis? Czy to wina portalu że tak się dzieje po napisaniu komentarza przeładowuje stronę i trzeba jeszcze raz kliknąć wyslij kiedyś nie przeładowywało.

  • 0

    25. ~  2011-07-14 15:18:28  host: absr141.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @22: Bo tam były testowane tylko 'potężne' przeglądarki typu Opera MOBILE i Mozilla Firefox MOBILE.

  • 0

    26. ~  2011-07-14 15:20:30  host: absr141.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Wszystko na Symbiana, Androida albo iOS, a nie na Javę /Opera Mini, Bolt/, a o2 nawet nie znam więc się nie wypowiem

  • 0

    27. ~Pan Sławek  2011-07-15 03:09:20  host: 89-73-206-124.dynamic.chello.pl

    Wysylaja mi line do tej fantastycznej przegladarki i moj super tel 6303 nie lyka tego. Lubie to niezmiernie :->

Dodaj swoją opinię