Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa struktura TP od początku przyszłego roku

Nowa struktura TP od początku przyszłego roku

WitekT 24 Listopada 2004 13:06

0 0

Telekomunikacja Polska ma poprawić funkcjonowanie grupy. Obsługa klientów dotąd rozproszona między poszczególne piony spółki, zostanie zintegrowana, co powinno podnieść jej jakość. Zmiany z tym związane zostaną wprowadzone od 1 stycznia przyszłego roku.

W nowej strukturze grupy Telekomunikacji Polskiej największą jednostką organizacyjną zostanie Obsługa i Sprzedaż (OiS). Klientami kluczowymi zajmie się jednostka nazywana roboczo Enterprise. W nowej strukturze OiS przejmie pełną odpowiedzialność za obsługę klientów, w tym dotyczącą tzw. ostatniej mili, czyli instalowania urządzeń, uruchamiania usług oraz usuwania zgłoszonych przez klientów uszkodzeń i awarii. Częścią OiS będzie zespół odpowiedzialny za rozliczenia z klientami, a więc za wystawianie billingów, monitorowanie płatności, a w skrajnych przypadkach za egzekucję długów abonentów.
W nowej strukturze TP cały kraj został podzielony na pięć regionów. W każdym z nich będzie działał OiS nadzorowany przez szefa OiS TP - Piotra Muszyńskiego. Jego bezpośrednim przełożonym będzie Pierrick Hamon, wiceprezes i dyrektor operacyjny TP. Z Pionu Klientów Indywidualnych powstanie jednostka organizacyjna o nazwie Home, która ma zajmować się przygotowaniem nowych usług dla klientów indywidualnych i marketingiem.

Źródło tekstu: Rzeczpospolita     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~kokos  2004-11-24 19:12:00  host: bb243.internetdsl.tpnet.pl

    Wogole powinni wprowadzić obsluge klienta i wprowadzic do życia słowo klient!!od 30 grudnia na pismie zrezygnowalem z pakietu internetowego 3 razy ponawiałem rezygnacje napismie ,faxem a na infolinii w tej sprawie działeałem 26 razy."usługa" heh ale mi hasło...z której zrezygnowałem zniknęła z rachunku w ...he lipcu w międzyczasie to mnie jeszcze karnie odłączyli od linii bo doszli do wniosku że im nie płace .. pogubili sie biedacy..troszeczke.wy KURWY!!!!

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-23-20-236-61.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz wakacyjną promocję sieci Play?

Internet na lato za darmo w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet