Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa strona www Heyah

Nowa strona www Heyah

WitekT 12 Grudnia 2006 12:15

0 0
nowa heyah mHeyah ma od dziś nowy layout swojej strony Internetowej. Za projekt odpowiedzialna jest firma Engine.

Strona wykonana jest prawie w całości w technologii Flash, nie ma - niestety - alternatywnej wersji w "czystym" html.

Więcej szczegółów w na stronie www.heyah.pl.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 26
  • 0

    7. ~heyak  2006-12-12 13:31:53  host: doz68.neoplus.adsl.tpnet.pl

    teraz łapa się bardziej wyróżnia, wszystko w jendej łapce można sprawdzić.

  • 0

    8.  2006-12-12 13:39:25

    PLANET**szanuje Twoje zdanie, ale chciałem Cie uświadomić, że swoimi sądmai mozęsz co inektóych obraźić bo abrdzo często spotkałem ludzi nie należących z pewnością do plebsu, zadowolonych z Heyah.Gdy zapytałem się o powodu wyboru Heyah to mówili, że przekonała ich prostota użytkownia, to że jest to Ptc a nie zacofany, państwowy Simplus czy tp-sowska Orange.Heyah jako marka jest wciąż wyrazista, wychodzi z innowacyjnymi projektami, reklamy jej są nagradzane i odkąd istnieje na rynku nie było żadnej większej awarii czy afery. Jak już to zapoczątkowanie promocji PODWÓJNE DOŁADOWANIE, której nie zaznamy poza prepaidami Ptc.

  • 0

    9.  2006-12-12 14:04:58

    Stronka Heyah.pl podoba mi sie - jest przejrzysta i ladna. Ze wszystkich opów najgorzej prezentuje sie PlusGSM - oni juz kilka lat maja ciagle ta sama stronke - powinni cos zmienic.

  • 0

    10.  2006-12-12 14:38:03

    no cóż, niektórzy idą do przodu, rozwijają się i zmieniają na lepsze, inni nie.Na szczęście to my decydujemy komu będziemy płacić i na co.

  • 0

    11. ~jojo  2006-12-12 15:37:49  host: ekj122.internetdsl.tpnet.pl

    JA CHCĘ TAKĄ SAMĄ STRONKĘ WE FLASHU W TAK TAKU!!!

  • 0

    12. ~rumpel  2006-12-12 17:01:26  host: 217-153-241-130.zab.nat.hnet.pl

    I (_|_)a blada jak ktoś ma linuxa to sobie już poogląda jak max wersja flasha jest 7.xx

  • 0

    13.  2006-12-12 22:36:13

    no tak, a u mnie nie działa. jeśli ktoś żąda ode mnie instalacji jakichś tam wtyczek abym mógł oglądnąć jego ofertę to ja takiemu komuś pięknie dziękuję ;/

  • 0

    14. ~Paweł  2006-12-13 00:26:18  host: bnv67.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Rewelacyjna! Wyrazista... Lepszej nie ma zaden operator. A mam wrazenie,ze najlepsza stronka, jaka widzialem u operatorow komorkowych na calym swiecie.

  • 0

    15. ~tf  2006-12-13 02:34:57  host: 213-192-115-50.softlab.gda.pl

    wykonanie ladne - nawet bardzo, ale mi akurat wisi i powiewa czy jest ladne czy nie. Strona dla mnie ma byc funkcjonalna - czy ta bedzie zobaczymy.... narazie nastawiony jestem sceptycznie

  • 0

    16. ~Allan  2006-12-13 12:27:44  host: chello062179032074.chello.pl

    A Ci to nic juz nie robia, tylko bez przerwy zmieniaja swoja strone internetowa... Uczciwie trzeba jednak przyznac, ze fajny sajt :)

  • 0

    17.  2006-12-13 12:34:05

    teraz to widać że Heyah to łapa, nie to co wcześniej.

  • 0

    18.  2006-12-13 16:22:34

    no strona funkconalna jest, i wszędzie podkreślone jest, jaki to operator.Mi się podoba coś takiego:)

  • 0

    19. ~Raf256  2006-12-13 23:58:59  host: bty83.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Skopali stronę technicznie - bez instalowania wtyczek i innych bajerów nie objerzę strony? Nawet tekstowej wersji? Co za głupota. Mam nadzieję że to poprawią jednak - zdaje się że w ciągu pół godziny naprawili najbardziej podstawowy błąd. Na początku gdy wchodziłeś FireFoxem (z Linux) od razu trafiałeś do strony bez wyjścia "zainstaluje FireFox 2 i Flasha 9" i koniec zabawy. Teraz przynajmniej coś widać. Ale daleko jeszcze do wygody normalnej strony.

  • 0

    20.  2006-12-14 11:59:36

    już mało kto ma takie opóźnienia techniczne jak ty, bo nie ma dużo osób mających te problemy, które Ciebie spotkały

  • 0

    21.  2006-12-14 14:25:51

    zgadzam się.Jak nie ma czego się przyczepić, to zawsze się coś wymyśli;]

  • 0

    22. ~  2006-12-15 17:44:51  host: btf76.neoplus.adsl.tpnet.pl

    W typowym biurze większość komputerów ma opóźnienie techniczne takie. Jeżeli strona do obejrzenia cennika wymaga założenia innej przeglądarki, systemu operacyjnego lub kupienia nowego komputera, to chyba coś jest nie tak.

  • 0

    23. ~dejtrejder  2007-02-07 11:57:13  host: bkf26.neoplus.adsl.tpnet.pl

    PLANET, twoja wypowiedź dobitnie świadczy, że zakompleksionym plebejuszem to jest nikt inny tylko ty sam.... Plebejusz z manią wyższości to najgorsza odmiana homosowietikusa jaka chodzi po tym świecie! Smieszni są tacy ludzie, hehe :)))

  • 0

    24. ~andzia  2007-02-19 12:29:57  host: ahs156.internetdsl.tpnet.pl

    nie potszebnie załadowałam konto 20 zł i nam zablokowane te 20 zł pomuście co mam robić

  • 0

    25. ~ppppp  2007-12-13 11:06:17  host: eiu93.neoplus.adsl.tpnet.pl

    do

  • 0

    26. ~  2009-03-19 14:41:06  host: ihk30.internetdsl.tpnet.pl

    *7444444

Dodaj swoją opinię