Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa strona Sami Swoi

Nowa strona Sami Swoi

WitekT 21 Listopada 2005 11:36

0 0
Sami Swoi mają nową stronę internetową - bardziej przejrzystą i nowoczesną. Pojawiły się także działy Rozrywka i Aktualności.

Autorem nowego wyglądu jest e-point. Strona dostępna jest pod adresem www.samiswoi.pl.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 11
  • 0

    1.  2005-11-21 12:07:28

    jeszcze sklep netowy i bedzie ok - znaczy ta nokia za 299 ok....

  • 0

    2. ~konsul  2005-11-21 12:57:49  host: dqb25.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja bym wolal, żeby usługi zaczeły działać jako tako. Tańszy gprs, mms. Bo na razie to sie nie andaje w zasadzie do korzystania

  • 0

    3. ~pitus  2005-11-21 13:18:50  host: 100.nat.ino.tvknet.pl

    fajna jest ta stronka

  • 0

    4. ~Allan  2005-11-21 13:40:46  host: bqh30.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Rzeczywiście, całkiem ładna strona. Gdyby nazwa tej pseudo-sieci była jakaś ciekawsza, to wszystko prezentowałoby się całkiem nieźle

  • 0

    5. ~  2005-11-21 13:40:55  host: external.ciech.waw.pl

    Czy Ci z Was, którzy aktywowali GPRS/MMS nadal macie "brak usług" pod *101# ??

  • 0

    6. ~  2005-11-21 13:54:25  host: external.ciech.waw.pl

    sdz: a tą samą nokię widziałem w szczymplusie za 249 PLN

  • 0

    7. ~hettman  2005-11-21 15:55:19  host: chello087207218111.chello.pl

    a ta sama nokia jako sim free-nowa w media markt kosztuje 239 a w saturnie 219

  • 0

    8. ~  2005-11-22 10:22:57  host: external.ciech.waw.pl

    Czy ktoś wie dlaczego w tym nowym dizajnie utajniono informację o możliwości przejścia na nową platformę?

  • 0

    9. ~  2005-11-22 12:04:55  host: external.ciech.waw.pl

    Całe szczęście, że zostawili http://samiswoi.pl/ po staremu. Chyba sami już nie wiedzą ile jest tych virtualek... ;-)

  • 0

    10. ~ktos  2005-11-24 23:25:38  host: 81.15.226.3

    pod Opera 8.50 nie widac calego gornego menu czy nie waidomo nawet czego. wystaje z prawej storny troche testu nie wiadomo skad i czemu.. 2 dni i leci na osiolki.net... (takak fajan strona.. ) bleee..

  • 0

    11. ~  2007-04-19 13:29:01  host: 83.2.142.42

    co z tego "stronka" niech popracują nad połączeniami do cholery!!!!!!!!

Dodaj swoją opinię