Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa strona Prezydenta za ponad 207 tys. zł

Nowa strona Prezydenta za ponad 207 tys. zł

orson_dzi 31 Lipca 2017 16:37

3 1

prezydent

Prezydent Andrzej Duda lubi komunikować się z Internautami. W tym celu Kancelaria Prezydenta zleciła stworzenie nowej strony internetowej.




Nowa strona, a w zasadzie cały portal internetowy poświęcony prezydentowi, będzie poświęcony działalności Prezydenta, jego działalności, zgłaszanym projektom i inicjatywom oraz pozostałym pracom Kancelarii Prezydenta. Strona ma być dostępna w wersji polskiej i angielskiej, w wersji mobilnej oraz z dostępem dla osób niepełnosprawnych. Zleceniobiorca będzie zajmować się również wdrożeniem i utrzymaniem.

Zleceniem zajmie się firma Nfinity.pl, jedyna która odpowiedziała na ogłoszenie Kancelarii Prezydenta. Koszt nowej strony to 207,6 tys. zł. W 2009 Kancelaria Lecha Kaczyńskiego za przygotowanie witryny zapłaciła 350 tys. zł.

Źródło tekstu: wp.pl     

Dodaj do:

Tagi: internet | andrzej duda

w sumie: 24
  • 2

    5. ~Outlander  2017-07-31 18:49:51  host: 095160153183.dynamic-ww-10.vectranet.pl

    Dojna zmiana - nic dodać, nic ująć.

  • 0

    6. ~Templariusz  2017-07-31 19:10:29  host: staticline23090.toya.net.pl

    Zrobiłbym za 10% tej ceny :D

  • 2

    7. ~Gutek  2017-07-31 19:14:42  host: user-94-254-176-202.play-internet.pl

    Tak, za 10%, nie znasz założeń (wszystkich, co w tle, gwarancja, szybkość reakcji, aktualizacje), ale zrobiłbyś za 10%. A potem sesja, albo urlop, albo kac. Ale za 10%.

  • 0

    8. ~Programista  2017-07-31 20:55:26  host: cmu190.neoplus.adsl.tpnet.pl

    200k to dość tanio. to 10 miesięcy pracy jednego programisty. Pewnie bym się nie podjął.

  • 0

    9. ~Gliwice  2017-07-31 21:50:46  host: pub-137.65.multiplay.pl

    Podstawowa cena Audi A8 L Security to 2 531 860 PLN więc stronka www za 207 000 CBL nie jest wygórowana choć dla większości zarabiającej minimalną aktualną krajową jest to 12 lat pracy, no niech będzie 10... bo ciągle rośnie XD

  • 2

    10. ~dav  2017-07-31 22:00:14  host: 088156240136.warszawa.vectranet.pl

    @Gliwice: a kto Ci broni robić stronki i zarabiać dużo więcej niż najniższa krajowa?

  • 0

    11. ~Gliwice  2017-07-31 22:17:14  host: pub-137.65.multiplay.pl

    @10. ~dav Przeczytaj mój komentarz raz jeszcze a jeśli dalej nie rozumiesz to 2 i 3x a za 4x na pewno pojmiesz o co mi chodzi:P Bez obrazy;-)

  • 2

    12.  2017-07-31 22:27:32

    Brawo PiS, brawo Prezydent Duda. Niesłychane oszczędności! Z radością opłacam ZUS, akcyzę, podatek paliwowy, VAT, podatek dochodowy. Widzę, że moje pieniądze nie idą na marne i że dopiero teraz żyjemy w Państwie Prawa i Sprawiedliwości.

  • 2

    13. ~  2017-07-31 22:46:36  host: 185.137.18.235

    ja piernicze za taką kase to powinni złotymi czcionkami pisać... kpina

  • 1

    14.  2017-07-31 22:49:31

    Tylu speców a tylko jedna firma wyraziła chęć...
    Trzeba było składać oferty - nawet jeśli waga ceny była nieduża, przy waszych ofertach z pewnością byście wygrali!!

  • 0

    15. ~Cililing  2017-07-31 23:36:54  host: 321c.t2.ds.pwr.wroc.pl

    Serio ludzie, serio? XD
    Szanujący się front-endowiec za mniej niż 8-10k nie pójdzie do pracy. To tak gwoli zarobków osób, które zajmują się profesjonalnym tworzeniem stron WWW.
    A tu mamy cały portal do postawienia, wraz z jego WDROŻENIEM i UTRZYMANIEM.
    Cena jak najbardziej prawidłowa, rzekłbym że spodziewałem się większej (tak nawet kilkukrotnie).

  • 0

    16. ~xxx  2017-08-01 00:32:04  host: host-81-190-243-108.dynamic.mm.pl

    pewnie ktos po znajomosci dostal zlecenie na wykonanie strony wiec i innych chetnych nie bylo.
    władza precz!

  • 2

    17.  2017-08-01 09:46:48

    lepiej by te pieniądze powstańcom do emerytur dorzucili

  • 1

    18.  2017-08-01 10:00:56

    mam wrażenie, że strony się stawia albo za "będzie pan miał do portfolio" albo za 200k, januszyzm działa w dwie strony najwidoczniej

  • 2

    19. ~Outlander  2017-08-01 10:43:18  host: 095160153213.dynamic-ww-10.vectranet.pl

    @12 Wstajemy z kolan hehe, a za chwilę zanurzymy się w szambie po uszy.

  • 1

    20.  2017-08-01 11:18:14

    A z obecną stroną http://tlp.is/ed1 co jest nie tak? Ma za mało skaczącego g...? Dziś jak strona nie pierdzi, nie pływa, nie rzyga, nie ma ton durnych srajfonowych kafelków gdzie jeden zasłania drugi po najechaniu, nie ma dziesiątek rozwijanych animowanych menu i rzeczywiście istotne informacje nie są schowane na 5 podstronie, i w rezultacie nic tam nie można znaleźć, to jest przestarzała.......... Do nowych wypasionych stron do ich sprawnego działa potrzebna 8 rdzeniowa jednostka z 16GB RAM-u - taką to nowoczesność srajfonową z d... wzięta mamy dziś. Najlepsze strony powstawały na styku lat 90/00. Nie było takiej chorej mody, że wszystko ma skakać na stronie. Gdyby tak auta budowano jak współczesne strony to by do osobówek na tylne siedzenie wkładano zestaw betonowych krawężników o łącznej wadze 1 tona - żeby auto za szybko nie jeździło, będzie to bardzo nowoczesne... Oczywiście za luksus wożenia betonowego balastu będzie dodatkowa opłata w wysokości 207tys. zł.

  • 1

    21. ~http://netpoint.systems  2017-08-01 13:30:35  host: dpk120.neoplus.adsl.tpnet.pl

    "Jedyna ktora odpowiedziala na ogloszenie..." ciekawe dlaczego, czyzby firmy baly sie wspolpracy z ogranami panstwowymi ? Cos jest chyba na rzeczy, widzimy na co dzien do jakich machlojek dochodzi/dochodzilo na styku biznesu i polityki dlatego wiekszosci nie chce sie babrac w takie biznesy bo zmieni sie wladza i beda potem ciagani po sądach ....

    Moim zdaniem podjecie takiej wspolpracy z tak wyeksponowanym podmiotem publicznym wymaga odwagi (: bo nawet przy najszczerszych intencjach i najwyzszym stopniu uczciwosci przejmujaca potem wladze opozycja moze utopić taką firmę razem z tymi ktorzy po stronie organu panstwoewego odpowiadali za decyzje podjecia wspolpracy ...

  • 0

    22.  2017-08-01 13:54:58

    @21 też mnie to zastanowiło, ale faktycznie wygląda na to, że wszyscy się bali, w sumie się nie dziwię.

  • 1

    23. ~  2017-08-01 17:16:35  host: 185.137.18.125

    do 20 - BARDZO TRAFNA ocena 90% dzisiejszych stron :)))

  • 0

    24. ~android  2017-08-08 17:18:27  host: djr131.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Napisane jak przez wyborce Komoruskiego lepiej podajcie dane ile kosztowały nas prezydentury Kwaśniewskiego co sprzedał pół Polskich spółek.

Dodaj swoją opinię