Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa strona Plusa

Nowa strona Plusa

sirmark 7 Sierpnia 2007 00:16

0 0
Plus uruchomił swoją nową stronę internetową. Przy okazji zmieniono domenę na krótszą.

Strona otrzymała całkowicie nową grafikę i nawigację, rozbudowano także funkcjonalność. Wraz z nową stroną została użyta domena plus.pl, którą Polkomtel odkupił ok. 28 lutego.

Zobacz: nowy wygląd stony www.plus.pl.



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 102
  • 0

    83. ~  2007-08-07 22:07:57  host: p05-11.opera-mini.net

    heja ,strona oki, ale jest coś co bardzo traci w moich oczach, nie moge znaleźć promocji 50mb w mixie,jaka lipa !! mój tel nie obsługuje plików pdf, a nie mogli podać tak jak na forum: tyle i tyle za tyle jest tyle:-) i do tego kod ładujący ,howgh :-D

  • 0

    84.  2007-08-07 22:11:02

    83. - za przeproszeniem... jak byk jest na pierwszej pozycji w promocjach ;-)

  • 0

    85. ~  2007-08-07 22:23:06  host: p05-11.opera-mini.net

    WLO - Łobuzie ;-) a byłeś na stronie z mini opery?? hmm? howgh:-)

  • 0

    86.  2007-08-07 22:31:20

    wlo - archiwum to co innego, a to info jest wśród aktualnych promocji :)

  • 0

    87.  2007-08-08 08:36:10

    85. - to sobie kup telefon obsługijący pliki pdf ;-)

  • 0

    88.  2007-08-08 15:02:52

    jak dla mnie plus i tak miał najczytelniejszą witrynę a teraz to zupełnie odstawił konkurentów...

  • 0

    89.  2007-08-08 15:12:36

    a moze niech plusik zaplaci komus zeby poprawil troche ta strone bo do rewelacyjnych to nienalezy

  • 0

    90. ~auter  2007-08-08 15:38:55  host: dsg1.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ech tutaj też:) A wg mnie strona jest w porządku i przyjazna userowi. Poza tym kreator telefonu jest fajny. Nie widziałem tego jeszcze nigdzie, żeby był takrozbudowany

  • 0

    91. ~Olaf  2007-08-08 16:02:23  host: nat-tar.aster.pl

    Oj tak ~auter - kreator jest spoko,mozna jakos tak na tej stronie wszystko szybko znalesc,znacznie lepsza od starej.

  • 0

    92. ~  2007-08-08 17:47:06  host: 87-205-176-179.adsl.inetia.pl

    Już zmienili stronę Shitplusa. Wygląda to przejrzyściej niż w Heyah i Erze.

  • 0

    93. ~  2007-08-08 21:33:43  host: p05-11.opera-mini.net

    tak tak + za + ale w mixie nie znalazłem w200 w ofercie, i tak uważam że najcenniejsze i najszybsze informacje sa na TELEPOLIS tak trzymać :-) :-)

  • 0

    94. ~titq  2007-08-08 22:08:11  host: 87-205-56-94.adsl.inetia.pl

    93. Zakladka mixPlus - potem po lewej stronie link Telefony, ponizej wedlug modeli, pozniej w tabelce sony ericsson -> w200i (na koncu) i pod spodem z listy oferta indywidualna - mix i juz masz w200i w mixie :)

  • 0

    95. ~Justyna  2007-08-10 14:08:47  host: drw182.neoplus.adsl.tpnet.pl

    i własnie itq pokazał jak szybka nawigacja na stronce Plusa daje rezultaty hehe gratki;)

  • 0

    96.  2007-08-10 18:30:02

    Nie jest zła ta strona...Najgorsza jaką widziałem to była poprzednai wersja Ery - chociaż i dzisiaj ta nowsza nie jest cacy

  • 0

    97.  2007-08-12 22:30:34

    no wreszcie zmienili - choc i tak podstrony bramka sms itp są stare....tamta stronka byla amatorska wręcz.

  • 0

    98. ~s  2007-08-13 10:26:11  host: alw15.neoplus.adsl.tpnet.pl

    http://telepolis.pl/news.php?id=9070

  • 0

    99.  2007-08-13 14:48:10

    Dla mnie jest duzo bardziej czytelna,teraz bez najmniejszego problemu mozna znalesc to czego sie szuka

  • 0

    100.  2007-08-15 23:28:28

    Bardzo czytelna, teraz najgorszą stronę ma na pewno orangutan...

  • 0

    101.  2007-08-16 09:52:51

    @loms: byłem na stronie http://www.orangutan.pl/ i jest dosyć czytelna, o co Ci chodzi?

  • 0

    102. ~uszatek  2007-08-16 23:02:49  host: 34-pr2-9.acn.waw.pl

    juz tyle czasu minelo a oni nic nadal ten sam wyglad pomimo ze mogli zajrzec na serwisy poczytac opinie i cos zrobic dina sprawa

Dodaj swoją opinię