Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa strona MediaTelu

Nowa strona MediaTelu

WitekT 14 Kwietnia 2005 10:43

0 0

Ruszył nowy serwis internetowy operatora telekomunikacyjnego MediaTel (do niedawna SM-Media), zrealizowany przez agencję interaktywną huevo.

Witryna pełni rolę jednego z podstawowych mediów informujących o usługach MediaTel.

MediaTel SA zaufała naszemu doświadczeniu w obsłudze klientów branży telekomunikacyjnej, ale także liderów innych segmentów. Serwis mediatel.pl tworzyliśmy z myślą o wszystkich użytkownikach, dla których istotne są wysokie oszczędności na usługach telekomunikacyjnych. Witryna jest odzwierciedleniem oferty operatora - "krzyczymy" korzyściami i na każdym kroku podsuwamy internautom narzędzia, które mają ułatwić firmom oszacowanie zaoszczędzonych kwot i ewentualne zamówienie dowolnej usługi firmy MediaTel - mówi Marek Szozda, Managing Director agencji huevo.
Z punktu widzenia naszego Klienta ogromną zaletą jest możliwość niemal dowolnego kształtowania i rozwoju serwisu mediatel.pl. Zapewniony przez nas system zarządzania zawartością, pozwala osobom odpowiedzialnym za aktualizację witryny MediaTel na samodzielne dodawanie nowych sekcji i dowolne powiązywanie informacji, praktycznie uniezależniając operatora od usług (internetowych) firm zewnętrznych - dodaje Bartosz Wyspiański, IT Manager huevo.

Jest to niezwykle istotna funkcjonalność systemu, niezbędna w dobie tak dużej konkurencji oraz potrzeby błyskawicznego reagowania na zachowania rynku. Choć strona funkcjonuje stosunkowo niedługo to dzięki przyjaznym narzędziom wprowadziliśmy w naszym serwisie wiele zmian - potwierdza Iwona Zawiślak, Dyrektor Handlowa w MediaTelu.

Źródło tekstu: Wirtualne Media     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-92-170-149.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Najlepszy smartfon do 1000 zł to:

Polecane smartfony - wakacje 2018

 

Zobacz wynik | Opinie (2)

Archiwum Ankiet