Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa strona internetowa Heyah

Nowa strona internetowa Heyah

LuiN 5 Sierpnia 2010 11:51

0 0

Heyah udostępniła testową wersję swojego nowego serwisu internetowego. Jego obecny kształt jest efektem zastosowania programu badania użyteczności HeyahLab oraz rozwiązań, zgodnych ze światowymi trendami.

Serwis zyskał nową szatę  graficzną, została zastosowana również nowa nawigacja, a układ głównych elementów serwisu został poddany przebudowie. Wciąż rozwijana wersja witryny została wzbogacona o nowy system wyszukiwania treści oraz rozbudowany dział pomocy.

Istotnym etapem prac nad nowa odsłoną serwisu Heyah była współpraca z Internautami - to właśnie oni podjęli ostateczną decyzję o wyborze wyglądu strony www.heyah.pl, podczas badania użyteczności realizowanego wśród użytkowników serwisu Facebook.




Badanie polegało na wykonaniu przez fanów Heyah zadań oraz wypełnieniu ankiet na dwóch różnych wersjach nowego serwisu. Dzięki wprowadzeniu nowych rozwiązań i intuicyjnej nawigacji, oraz modyfikacji struktury użyteczność serwisu została wysoko oceniona zarówno przez Internautów, jak i w badaniach na grupach fokusowych.

Heyah zaprasza wszystkich Internautów do zapoznania się z nową wersją serwisu i przekazywania uwag, które pozwolą jeszcze bardziej udoskonalić jego wygląd i funkcjonalność.

Witryna udostępniona jest pod adresem beta.heyah.pl.

Źródło tekstu: Heyah     

Dodaj do:
w sumie: 31
  • 0

    12.  2010-08-05 18:43:35

    @olek nie zauważyłeś że wszystko ma ostatnio dopisek beta? Taki fajny zabieg żeby bezpiecznie się wybronić w przypadku zawodności serwisu.

  • 0

    13.  2010-08-05 18:51:00

    Wygląda biednie ale menusy są bardzo przejrzyście rozplanowane. Gorzej, że ta flaszówka laguje.

  • 0

    14. ~olek  2010-08-05 19:22:26  host: 77-255-37-116.adsl.inetia.pl

    @12 czy ja wiem czy wszytko ma dopisek beta. Beta to po prostu nie dokończony produkt w fazie testów a nikt tak nie przetestuje czy to programu czy strony jak potencjalni klienci.

  • 0

    15.  2010-08-05 19:25:23

    @olek No tak samo postąpion w przypadku visty. Jak widać testy na żywej tkance przynoszą kasę, wiedzę do wykorzystania przy kolejnym produkcie (windows7) lecz nie koniecznie zwolenników.

  • 0

    16.  2010-08-05 19:57:22

    Jesli założenie jest takie, żeby współtworzyli internauci serwis to nic dziwnego, że wypuszczają go w fazie niewykończonej :) oraz z osławionym dopiskiem beta.

  • 0

    17. ~  2010-08-05 20:45:58  host: t19-12.opera-mini.net

    niech wroci stara bramka sms na esy glosowe.dawali za 2.44 zl 100 sms a teraz?mirekb

  • 0

    18. ~olek  2010-08-05 21:01:32  host: 77-255-37-116.adsl.inetia.pl

    @15 nie gadaj, Win7 i XP to wg mnie najlepsze systemu. Tutaj nawet w artykule napisali że proszą o sugestie i uwagi. I faktycznie skoro założenie jest takie że współtworzyli stronę też klienci to nie ma się co dziwić że wypuszczają bete.

  • 0

    19. ~KDT  2010-08-05 22:17:48  host: chello087207058082.chello.pl

    Oczywiście gó... flesz i za ch... nie da się użyć powiększania strony. Precz z takimi debilnymi stronami! Niech żyje html+js

  • -1

    20.  2010-08-05 22:20:24

    Całkiem fajna jest ta strona, chyba nieco łatwiejsza w nawigacji niż poprzednia. Co z tego, że we flashu? Bardzo dobrze działa.

  • -1

    21.  2010-08-06 13:34:17

    A co Ty chcesz tam powiększać na tej stronie :) jak na mnie wszystko jest czytelne. Bramka może i wróci jeśli takie będzie życzenie. Ciekawe jaki jest oficjalny kanał komunikowania uwag, wie ktoś?

  • -1

    22. ~clopenbur  2010-08-06 13:50:47  host: dpq221.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Strona jest w porządku - przede wszystkim poprawione zostało menu po prawej stronie i można łatwiej znaleźć promocje itp. A poza tym jestem wiernym fanem kota Ryśka i cała stylistyka przypada mi do gustu:p

  • 0

    23. ~Greg  2010-08-06 17:39:43  host: 213-238-69-98.adsl.inetia.pl

    Strona ciekawa, trochę inna niż poprzednia i jak wszystkie inne. Teraz menu jest jeszcze bardziej intuicyjne łatwiej znaleźć promocje chociażby. Zobaczymy jak się zmieni do finalnego produktu.

  • 0

    24. ~  2010-08-07 14:42:52  host: dcz75.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Znowu strona na fleshu. Koszmar. Strona ma się otwierać szybko, a nie "cukierki" spowalniające.

  • 0

    25. ~  2010-08-07 19:10:45  host: 217-73-253-106.nordisk.reva.evdo.pl

    przeladowana flesh-em jak *** w klozecie nie kazdy ma super normalne lacze...

  • 0

    26. ~  2010-08-07 19:22:41  host: p20-02.opera-mini.net

    Po diabła ten flash:/

  • 0

    27.  2010-08-09 07:01:38

    Mi on nie przeszkadza, śmiga jak głupie, ale faktycznie na wolniejszych łączach może zamulać. Flash to fajna sprawa, wygląda to bardzo spoko i chodzi lepiej niż poprzednia wersja. Menu faktycznie jest bardziej ogarnięte, na poprzedniej stronie miałam trudności z nawigacją gdy chciałam znaleźć coś konkretnego.

  • 0

    28.  2010-08-13 00:22:54

    Przecież ten flash działa bardzo dobrze. Szybko się ładuje i nie ma problemu ze znalezieniem żadnych informacji.

  • 0

    29.  2010-08-16 12:55:40

    U mnie tez chodzi normalnie i ładuje się po ludzku, nie wiem jak zachowuje się na innych łączach, ale ja nie mam osobiście na co marudzić.

  • 0

    30. ~Zośka  2010-11-27 09:51:56  host: maluch.pcz.pl

    Totalny niewypał. Ich strona jest do dupy! Strona ma być źródłem informacji anie jakąś animacją dla dziecki. Jest totalnie wkur....

  • 0