Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa strona internetowa Ery

Nowa strona internetowa Ery

sirmark 8 Marca 2006 15:43

0 0
Era udostępniła dziś nową wersję swojej strony internetowej. Nowy wygląd można zobaczyć pod adresem www.era.pl.



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 30
  • 0

    11. ~ar  2006-03-08 16:56:38  host: 213.163.105.121

    o gustach ciezko dyskutowac, bedzie liczyc sie funkcjonalnosc, zapowiada sie niezle, zobaczymy

  • 0

    12. ~  2006-03-08 17:03:33  host: dez168.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Najlepsza strone internetowa ma ORANGE

  • 0

    13.  2006-03-08 17:14:03

    Moze i ladna, ale nowoczesnosci zero.. :)

  • 0

    14. ~Dark24  2006-03-08 17:30:09  host: net12.mlyniec.gda.pl

    Ciekawa strona mi sie podoba i aby tak dalej Era i Era TT

  • 0

    15. ~Damianes  2006-03-08 18:36:08  host: aczj3.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A moze zamiast modyfikowac strone, zajeliby sie przestarzala aplikacja I-BOA, ktora nie dostarcza informacji nawet o pozostalej ilosci darmowych minut? Inni operatorzy maja duzo lepsze systemy

  • 0

    16.  2006-03-08 19:21:51

    A tam Lipa... Mało się rózni od poprzedniej, chociaż często na tej stronie nie bywam więc za dużo powiedziec nie moge :)

  • 0

    17.  2006-03-08 19:52:58

    mi szczerze powiedziawszy podobala sie ta wczesniejsza, moze to z przyzwyczajenia :P

  • 0

    18. ~gosc  2006-03-08 19:56:17  host: exf103.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Duzej roznicy nie widac, a strona cos slabo chodzi. Mizera.

  • 0

    19. ~m@Ti+)  2006-03-08 20:28:41  host: nat-gts-1.tcz.vectranet.pl

    Jestem w plusie więc strona plusa jest najlepsza ;) Ale ogólnie to fajnie troche do oryndżgutana podobna:)

  • 0

    20. ~mirko  2006-03-08 20:55:28  host: cph139.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no pięknie pięknie. słyszałem że to tylko odświeżenie strony a prawdziwe zmiany dopiero na nas czekają :) a tak przynajmniej przeczytałem na egsmie :)

  • 0

    21. ~xxx  2006-03-08 21:21:43  host: ega201.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Rzeczywiście strona Ery w obecnym kształcie wygląda jedynie na odświeżoną, ale z drugiej strony rewolucji nie ma się co spodziewać bo i po co. Nawet fajnie po tym face-liftingu się prezentuje. Ale są też jeszcze błędy po tych przeróbkach :( Natrafiłem na Erze na jakąś stronę, która się sypie i nie jest to wina mojej przeglądarki, widać niezły kawałek kodu na tej wywalonej stronce. Muszą jeszcze popracować i ją doszlifować.

  • 0

    22.  2006-03-08 21:35:14

    mar masz rację... pomyślałem to samo... klon orange.pl

  • 0

    23.  2006-03-08 21:45:55

    ogolnie stronka fajna, bardziej przejrzysta. jednak mogliby dokonac kilku zmian w serwisie i-boa np. licznik bezplatnych minut

  • 0

    24. ~przemoo  2006-03-08 22:03:23  host: sky.starnet.katowice.pl

    bardzo fajna stronka. faktycznie pierwsze moje wrazenie to ze podobna do orange ale teraz patrze na orange to w sumie nie ma podobienstw poza bialym tlem. i zgadazam sie aze mogliby cos zrobic z I-BOA bo dalej nie odzwierciedla wszystkich opcji konta chociaz to ze z glownej strony mozna sie logowac to bardzo dobrze:)

  • 0

    25. ~maxiv  2006-03-09 00:10:41  host: nat-01-036.rtk.net.pl

    U mnie w Iboa zniknela zakladka Informacje w dziale platnosci. Czy ktos moze to potwierdzic, czy moze cos z sea monkey jest nie tak (albo z moimi oczami)

  • 0

    26. ~japcok  2006-03-12 09:49:48  host: cpy133.neoplus.adsl.tpnet.pl

    dobra stronka widać projekty a'la stajnia 2advanced stały się normą także u nas - ciekawe kiedy taki orange postawi porządną stronę ??

  • 0

    27. ~szymon_z  2006-03-17 16:16:18  host: pa204.iwonicz-zdroj.sdi.tpnet.pl

    Dla mnie ta grafika to tylko spowolnienienie strony.

  • 0

    28. ~tom  2006-03-17 19:32:07  host: ejo10.internetdsl.tpnet.pl

    Strona wygląda jak wygląda a informacji jak skonfigurować GPRS znależć nie moge!! .. ale moze tylko ja.
    Czy ktos znalazl na tej nowej stronie informacje jak skonfigurowac GPRS?

  • 0

    29. ~BOLO  2006-03-17 21:17:09  host: chello087207053161.chello.pl

    MNIE SIĘ PODOBAŁA WCZEŚNIEJSZA STRONA, BYŁA CZYTELNA.TERAZ NIC NIE ZNAJDZIESZ

  • 0

    30. ~mirko  2006-03-29 16:03:52  host: router.tvgawex.pl

    ja chce własną strone internetową

Dodaj swoją opinię