Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa słuchawka Jabra BT125

Nowa słuchawka Jabra BT125

sirmark 20 Listopada 2006 12:03

0 0

Jabra wprowadza na polski rynek kolejną nowość - słuchawkę BT125. Jest ona obecnie jednym z najlżejszych i najmniejszych produktów tego typu w swojej klasie.

jabra bt125 Jabra BT125 umożliwia prowadzenie do 8 godzin rozmów, a jej czas czuwania wynosi nawet do 170 godzin. Wyposażono ją w przyciski inicjowania/kończenia połączeń oraz kontroli głośności, dogodnie umiejscowionych na urządzeniu. Dzięki takiemu rozwiązaniu użytkownik nie musi korzystać z telefonu komórkowego, aby odebrać rozmowę lub dostosować jej głośność. Dodatkowo osoby posiadające telefony komórkowe z profilem hands-free będą mogły głosowo wybrać dowolny kontakt lub połączyć się z ostatnim wybieranym numerem za pomocą jednego przycisku. Słuchawka może być parowana z telefonami komórkowymi wyposażonych w technologię Bluetooth.
Sugerowana cena detaliczna wynosi 129 zł.

Dane techniczne Jabra BT125:
Czas rozmowy do 8 godzin/do 170 godzin czuwania
Waga niecałe 14g
Jeden przycisk funkcyjny
Opcjonalne ładowanie za pomocą komputera (USB)
Kolorowa dioda LED informuje o połączeniu Bluetooth oraz stanie naładowania akumulatora i procesie ładowania słuchawki
Wybieranie głosowe, ponowne wybieranie ostatniego numeru, odbieranie/kończenie połączenia
Specyfikacja Bluetooth 2.0

Źródło tekstu: Jabra     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~Racjonalizator  2006-11-20 14:27:27  host: 193.111.174.150

    14 gram? toć najlżejsze mają 7-9 gramów ino. Zamiast łączenia się z ostatnio wybranym numerem wolałbym możliwość oddzwonienia na nieodebrany w połączeniu przychodzącym numer korzystając wyłącznie ze słuchawki. Da się tak? (bez kombinowania i wybrania tego numeru wpierw z telefonu)O! Załamka nie?

  • 0

    2.  2006-11-20 15:30:27

    NO fakt - ja mam taką bez tego kabłąka na ucho - taj jest naprawdę leciutka ;-) Co do słuchawki - a jak jest ze słyczalnością kiedy się przebywa w hałaśliwym otoczeniu? Np. w samochodzie nie najwyższej klasy i bez klimatyzacji latem przy otwartym oknie i prędkości dopuszczalnej i przy lekkim nawet bocznym wietrze?

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-161-40-41.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Co byś wybrał/a kupując iPhone'a z OLED-em?

Chińskie władze zatwierdziły nową fabrykę paneli OLED firmy LG

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet