Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa siedziba TP do 2011 roku

Nowa siedziba TP do 2011 roku

sirmark 7 Grudnia 2007 09:30

0 0

Telekomunikacja Polska chce do 2011 roku uruchomić nową siedzibę - podała spółka w komunikacie.

W nawiązaniu do średnioterminowej strategii Grupy TP ogłoszonej w lipcu br., niniejszym informujemy o etapie jej realizacji w obszarze integracji naszej działalności i optymalizacji struktury bilansu. Etap ten obejmuje konsolidację kluczowych lokalizacji w Warszawie w jedną, efektywną i zoptymalizowaną kosztowo lokalizację - napisano.




W realizacji tego etapu obecnie podejmujemy następujące działania Grupy TP: przedstawienie oferty sprzedaży portfela niestrategicznych budynków obejmującego m.in. budynki na ulicach Twardej i Moniuszki, z 3 do 5 letnim okresem leasingu zwrotnego; rozpoczęcie procesu konsultacji rynkowych w sprawie stworzenia nowej połączonej siedziby Grupy - dodano.

TP SA poinformowała, że zakończenie powyższych działań jest planowane po otrzymaniu i analizie w pierwszej połowie roku 2008 wszystkich propozycji, natomiast uruchomienia nowej siedziby oczekiwane jest do 2011 roku.

Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 14
  • 0

    1. ~Templariusz  2007-12-07 09:51:06  host: staticline23090.toya.net.pl

    Nowa siedziba przetrwa do 2012 roku - wtedy nastąpi koniec świata ;D

  • 0

    2.  2007-12-07 10:14:56

    Dożyją? Myślę, że UKE będzie szybsze:)

  • 0

    3. ~  2007-12-07 11:23:48  host: chello083144071124.chello.pl

    Słyszałem, że mają stworzyć taki obóz pracy. Szefostwo nazywa to "miasteczkiem".

  • 0

    4. ~znawca  2007-12-07 13:34:18  host: atropos.tpi.pl

    Tak, to sie nazywa blokhaus tepsy. Proponuje rozpisać konkurs na propozycje nazwy dla budynku. Nagrodą może być nowy telefon ?

  • 0

    5. ~vigo  2007-12-07 14:40:17  host: public4967.xdsl.centertel.pl

    mowiono o piasecznie najwiecej. wiec pulawska zapchana bedzie w obie strony. wiadomo ze nie bedzie tam juz 11tys pracownikow a 1/3. tak - do tego czasu UKE bedzie szybsze i rynek wymusi zwolnienia na max dla TP. Czego wszystkim zyczymy....

  • 0

    6. ~pablo  2007-12-07 15:27:05  host: aazz112.neoplus.adsl.tpnet.pl

    tp porazka boze dostali nowy budynek pare lat temu ba sami sobie go wybudowali,wiem bo mieszkam obok :)tp jedynie co potrafi robic to wyrzucać pieniadze w błoto(nasze pieniadze)

  • 0

    7. ~  2007-12-07 15:41:35  host: 212.160.172.70

    @pablo: rzeczywiscie, od czasu "otwarcia" budynku na Twardej było w &tp kilka znian struktur, kilka przeprowadzek pomiędzy innymi budynkami (Barbary i Moniuszki). Może myślenie w &tp idzie w kierunku kolejnych, juz tańszych przeprowadzek w ramach jednego budynku ew. campusu. Na zwolnienia grupowe ani UKE nie liczyłbym, do tego czasu ludzie sami odejdą....

  • 0

    8. ~ukenamuniu  2007-12-07 19:41:00  host: nat-go2.aster.pl

    Koncepcja A: W związku z podziałem TP powinny powstać dwie wioski. Jedna dla obsługi "infrastruktury" a druga dla obsługi "usług". Pierwsza z basenami, kortami, polami golfowymi. Koszty!!!

  • 0

    9. ~ukenamuniu  2007-12-07 19:52:41  host: nat-go2.aster.pl

    Koncepcja B: szybka zmiana PT dotycząca lokalizacji abonenta i "112" zakłada, że Centralna Baza Danych prowadzona przez Prezesa UKE będzie zawierała dane teleadresowe wszystkich abonentów TP. Poszedłbym dalej i na serwerze UKE nakazał prowadzenie paszportyzacji sieci TP, zasobów i inwestycji, zakupów, usług, itp. Ułatwi to UKE dostęp do danych TP. Skończą się pisma UKE z niejasnymi pytaniami i niejasne wyjaśnienia UKE ws dopłat i audytu. Można też utworzyć jedną, wspólną wioskę UKE + TP. Drastyczne zmniejszy to koszty regulacji po obu stronach.

  • 0

    10. ~ukenamuniu  2007-12-07 19:53:51  host: nat-go2.aster.pl

    Koncepcja C: re gu lator do po działu!

  • 0

    11. ~  2007-12-07 21:50:40  host: chello083144071124.chello.pl

    @ukenamuniu. A tak dokładnie tym razem, w tym temacie, to o co ci chodzi? Do kogo te pretensje? Miałeś zły dzień?

  • 0

    12. ~ukenamuniu  2007-12-07 23:00:35  host: nat-go2.aster.pl

    chelloxxxchello: dzień miałem i mam ok, tylko wnerwia mnie beznadziejna koncepcja wioski tepsowskiej. Jest ona cedwade = CDD = całkowicie do d. Próbowałem podać inne, uzasadnione koncepcje. Nie podobają Ci się?

  • 0

    13. ~  2007-12-07 23:46:16  host: chello083144071124.chello.pl

    @ukenamuniu. Pierwsza koncepcja jest cacy :). Ale czemu mieszasz do tego panią Annę Regulator?

  • 0

    14. ~ukenamuniu  2007-12-08 20:51:43  host: nat-go2.aster.pl

    chelloxxxchello: zasłyszane, ciągle mi łazi po głowie. Podobnie jak: Dojeżdżacie? Dojeżdżamy! Również: mam pytanie, czy moja koleżanka może się do nas dołączyć.. (czy coś takiego).

Dodaj swoją opinię