Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa rozkładana Nokia 6101

Nowa rozkładana Nokia 6101

sirmark 14 Lutego 2005 16:25

0 0

nokia 6101 Na światowym kongresie 3GSM w Cannes we Francji, Nokia poszerzyła swoją ofertę otwieranych telefonów komórkowych o stylowy, fotograficzny telefon Nokia 6101. Oferując użytkownikom najnowsze technologie telefonii komórkowej w otwieranej obudowie, telefon Nokia 6101 zapewnia operatorom większe możliwości adaptowania jego wyglądu i funkcji. Ten niewielki trójzakresowy telefon będzie dostępny w dwóch wersjach: GSM 900/1800/1900 na rynkach Europy, Bliskiego Wschodu, Afryki i Azji oraz GSM 850/1800/1900 na rynkach amerykańskich. Telefon Nokia 6101 ma pojawić się w sprzedaży w drugim kwartale 2005 roku, a jego orientacyjna cena będzie wynosić 250 EUR (bez uwzględnienia rabatów i podatków).

Użytkownicy docenią funkcje telefonu Nokia 6101, takie jak prostą w użyciu strukturę menu. Wbudowany cyfrowy aparat fotograficzny VGA ze specjalnym przyciskiem umożliwia nagrywanie kolorowych filmów wideo i robienie zdjęć, które można wysyłać za pomocą wiadomości MMS lub przesyłać do albumu fotograficznego online bądź do punktu wykonywania odbitek. Wyposażony w dwa jasne kolorowe wyświetlacze telefon Nokia 6101 można personalizować za pomocą animowanych tapet i wygaszaczy ekranu. Zewnętrzny kolorowy ekran służy do wyświetlania przychodzących połączeń, godziny i daty, natomiast wewnętrzny do wyświetlania ulubionych zdjęć oraz prywatnego kalendarza.

Telefon fotograficzny Nokia 6101 został wyposażony w nową funkcję — wiadomości dźwiękowe Nokia Xpress — umożliwiającą nagrywanie wiadomości głosowych i wysyłanie ich za pośrednictwem sieci GPRS. Naciskając zaledwie kilka przycisków, użytkownik może wysłać wiadomość dźwiękową Nokia Xpress — pozdrowienia z wakacji, gratulacje, a nawet zarejestrowane wyjątkowe chwile, takie jak pierwsze słowa dziecka. Otrzymaną wiadomość można zapisać w telefonie i odtwarzać na życzenie.

Wiadomości audio Nokia Xpress w atrakcyjny sposób uzupełniają technologię "push to talk" aparatu Nokia 6101, umożliwiającą użytkownikom łączenie się z innymi — niezależnie od tego, czy jest to grupa osób czy jedna osoba — za pomocą sieci GPRS w podobny sposób jak za pomocą krótkofalówki. Kilku operatorów na świecie wprowadziło już usługi "push to talk" do swojej oferty.
nokia headset HS 6 Zaprezentowany po raz pierwszy Zestaw słuchawkowy Nokia z wyświetlaczem HS-6 przedstawia bezpośrednio na ekranie informacje o osobie telefonującej oraz odtwarzanej muzyce. Sprzedawany osobno Zestaw słuchawkowy Nokia z wyświetlaczem umożliwia użytkownikowi sterowanie rozmowami oraz radiem FM telefonu Nokia 6101.

Zobacz: Dane techniczne i zdjęcia telefonu Nokia 6101

Źródło tekstu: Nokia     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~AntyNokia  2005-03-04 20:34:00  host: bkz36.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Toco widać na zdjęciu to jest po prostu PLAGIAT!!!Finowie schodzą na psy już od dawna swoim badziewiem i awaryjnością a teraz skopiowali Samsunga E700!Ale to i dobrze bo tego gówna mało kto już kupuje.Motorola,Samsung,LG,Siemens są już przed tym tryplem o 10 lat w przodzie.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-158-195.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Zmiany dotyczące bezpieczeństwa w systemach Apple'a to:

Apple utrudni użytkownikom lajkowanie na Facebooku

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet