Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa reklama z Siostrami BezEndu

Nowa reklama z Siostrami BezEndu

WitekT 29 Czerwca 2010 09:42

0 0
36.6 rusza z kolejną reklamą oferty PiszMów Domowy. Hasłem przewodnim reklamy jest - tak, jak dotychczas - Rozmawiaj bez endu.

Szerzej o nowej ofercie 36.6 pisaliśmy w tej wiadomości.




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 34
  • 0

    15. ~NativeMan  2010-06-29 13:34:39  host: ip-52-31.zax.pl

    Czy ta reklama to praca agencji PZL, tak jak Plusa?

  • 3

    16. ~Bob  2010-06-29 13:42:02  host: t21-03.opera-mini.net

    Przypuszczam, że z biegiem czasu panie będą prezentować więcej zdecydowanych ruchów kopulacyjnych.

  • 0

    17. ~  2010-06-29 13:59:25  host: 80.48.168.96

    Beznadziejna reklama, wkurzają mnie te 3 małpy.

  • 0

    18.  2010-06-29 14:41:49

    Krytykujecie, ja też krytykuję ten motyw. Jednak on trafia w swój target. Jest idealnie pasującym do społeczności 36i6.

  • 0

    19. ~kolan  2010-06-29 15:09:40  host: dov177.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nawet zeby tych siostr bezendu bylo 6, to i tak moim zdaniem nie dadza rady przebic reklam orange. Po prostu te zwierzaki rzucaja sie duzo bardziej w oczy.

  • 0

    20. ~  2010-06-29 15:55:41  host: 212.160.172.70

    jak mnie wkur...wia ta reklama pasztety bez endu to nie macie pojecia od razu zmieniam kanal w tv tak mnie irytuje ta glupia przyspiewka w tej reklamie ze szok. zeby chociaz ladne laski wybrali to faceci mieliby na co popatrzec a tak to jaki plus mozna znalezc -ZADEN!!!

  • 0

    21. ~  2010-06-29 16:39:03  host: 46-dzi-10.acn.waw.pl

    To antyreklama oferty a nie reklama ;-)

  • -1

    22. ~s  2010-06-29 16:47:12  host: 178-36-25-135.adsl.inetia.pl

    jak dla mnie koszmarna reklama, plus nie kumam co maja czarne dupska do smsowania i gadania - darmowa sex linia!?

  • 0

    23. ~r  2010-06-29 18:40:30  host: user-109-243-32-59.play-internet.pl

    Ależ to słabe jest. To chyba antyreklama. Chcą pogrążyć do końca 36,6 no i są pewne szanse na sukces :)

  • 1

    24. ~blablabla  2010-06-29 19:33:51  host: 94.254.177.133

    A ja się nie zgodzę z większością. Tzn. reklama jest idiotyczna, ale przez to zapada w pamięć ( taka trauma;)) dodatkowo podkład jest rytmiczny. Wiecie- bezendu bezendu bezendu-bezendu... Po prostu nie sposób tego nie kojarzyć, a to już bardzo dużo dla firmy

  • 1

    25.  2010-06-29 20:32:46

    blablabla (24) - Czyli kierują się sprawdzoną zasadą: "nie ważne jak mówią, byleby w ogóle mówili".

  • -1

    26. ~impassive  2010-06-29 22:42:33  host: ip-89-174-83-141.multimo.pl

    Co one tam mówią? "Bez zębów, bez zębów, bez zębów"?

  • -1

    27.  2010-06-29 23:20:12

    A co to w ogóle słów BezEndu znaczy na polski język? Bo szczerze nie kumam ;p

  • 0

    28. ~blablabla  2010-06-30 00:14:50  host: user-188-33-229-160.play-internet.pl

    @25 Jakoś tak;) @26 Może PeZetU PeZetU PeZetU-PeZet-U? albo brezentu brezentu brezentu ( że niby ciuchy z tego mają- nic nie mówiłem o namiotach, ramionach i wymionach):D

  • 0

    29. ~  2010-06-30 00:16:19  host: t21-12.opera-mini.net

    Bez końca to znaczy ;) debilna reklama i tyle.

  • 0

    30. ~e2rdo  2010-06-30 08:33:05  host: 238-bem-6.acn.waw.pl

    A hjieja ma bez zębów, brezentu, czy jakieś tam PeZetU do swoich i to bez 9gr dziennie i o wiele fajniejszego kota Ryśka w reklamach ;)dlatego reklama hjieja bardziej utrwala mi się w czasze niż to co zaprezentowało marne 35 i pół.

  • 0

    31. ~ewok  2010-06-30 09:31:42  host: apn-77-115-108-72.dynamic.gprs.plus.pl

    przykro na to patrzeć............

  • -1

    32.  2010-06-30 11:13:03

    Dla mnie to jest reklama poniżej zera jakościowego.

  • 0

    33.  2010-06-30 17:44:22

    TurboDymomen był lepszy :D ale krytykantom się nic nie podoba - ani to, ani z TD

  • 0

    34. ~marketingowiec  2010-07-09 18:03:53  host: public-gprs62674.centertel.pl

    Dymoment byl dobry. Reklama "bezendu" jest zenujaca. Co z tego, ze zapada w pamiec, jesli wszystkie skojarzenia z ta reklama sa negatywne? Tak nie przyciaga sie klientow. Baby brzydkie, jakies parchate, zachowuja sie jak idiotki, chociaz nie ich wina, ze tak im kazano. Nie wiem kto wpadl na taki idiotyczny pomysl, ale pewnie sie dowiem.

Dodaj swoją opinię