Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa reklama TP z serii Serce i Rozum

Nowa reklama TP z serii Serce i Rozum

LuiN 10 Marca 2011 22:42

0 0
Na fecebook'owym koncie Serca i Rozumu pojawił się kolejny spot reklamowy, tym razem w zabawny sposób promujący nierozłączność Internetu i telewizji.

Pieprzna puenta może świadczyć o tym, że podobnie jak spot parodiujący reklamę Netii, tak i ten nie jest przeznaczony do regularnej emisji w telewizji.






Źródło tekstu: Grupa TP, wł     

Dodaj do:
w sumie: 17
  • -3

    3. ~mat1024  2011-03-10 23:18:38  host: 178-36-13-9.adsl.inetia.pl

    a w czym to przypomina parodie do netii? nie rozumiem :)

  • 0

    4. ~  2011-03-10 23:20:03  host: 095160033201.warszawa.vectranet.pl

    boskie

  • 0

    5. ~e  2011-03-10 23:28:58  host: host117.opteris.pl

    hehehe nie no, TP ma naprawde swietne reklamy :D A juz na pewno w porownaniu z beznadziejnym Kotem...

  • 0

    6.  2011-03-10 23:35:52

    Piekna :]

  • 0

    8.  2011-03-10 23:38:16

    wybitan reklama :D juz dawno sie tak nie nasmialem z reklamy :)

  • 1

    9.  2011-03-10 23:47:50

    Na pewno autorzy mieli niezłą zabawę przy tworzeniu, ale żeby było w tym jakoś dużo polotu to nie można powiedzieć.

  • 1

    10. ~M  2011-03-11 01:44:40  host: 213.146.53.238

    reklamy ok ale uslugi to porażka

  • 2

    11. ~adrian******  2011-03-11 06:16:50  host: proxy.wincor-nixdorf.com

    #3 Naucz się czytać ze zrozumieniem i jak masz pisać takie glupoty to lepiej przeczytaj jeszcze raz na głos.

  • -1

    12. ~+  2011-03-11 06:36:18  host: evf13.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Facebookowym. Widzę, że też ulegacie gimbusowej modzie na wstawianie apostrofów (apostrof'ów?) gdzie popadnie.

  • -2

    13. ~  2011-03-11 06:44:58  host: 81.219.195.7

    @10 - rozwiń myśl, co jest konkretnie porażką? Chodzi ci o telewizję? Być może, rewelacyjna nie jest, ale internet jest już w dobrej cenie, porównywalnej na BSA z Netią.

  • 0

    14. ~bb 9800  2011-03-11 09:03:49  host: 89-72-164-39.dynamic.chello.pl

    te reklamy są cudowne, a parodia Kaszpirowskiego to mistrzostwo świata

  • 0

    15. ~  2011-03-11 09:04:25  host: afqd69.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @12 - popieram, nie wiem po co tam ten apostrof... a reklama?? ani trochę śmieszna...

  • 0

    16. ~qwe  2011-03-11 12:31:18  host: 217067217250.u.itsa.pl

    reklamy swietne, zeby chociaz jakosc uslug choc w polowie dorownywala...

  • 0

    17. ~  2011-03-11 20:03:07  host: 178-37-212-176.adsl.inetia.pl

    Panie stabloidowany, to jest oczywiste że ta "reklama" nie jest przeznaczona do emisji w mediach a to z powodu że jest niestandardowo długa. Co do nierozłączności to już im mało konieczności płacenia za telefon/utrzymanie linii i teraz będą dążyć do tego że jednoczesne płacenie za linię, internet i telewizję jest normalne a ci co chcą pojedynczą usługę (domyślnie sam internet) to banda odszczepieńców.

  • 0

    18. ~przemo  2011-03-12 12:37:34  host: apn-77-115-65-253.dynamic.gprs.plus.pl

    ta reklama wyjątkowo mi sie podoba :)

  • 0

    19.  2011-03-13 21:39:15