Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa reklama Simplusa

Nowa reklama Simplusa

LuiN 1 Czerwca 2010 12:19

0 0
Polkomtel wypuścił nowy spot Simplusa promujący ofertę Pakiety Największe, utrzymany w dotychczasowej, kinowej konwencji.

Szerzej o promocji Pakiet Największe pisaliśmy w tej wiadomości.






Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 11
  • 0

    1.  2010-06-01 12:24:45

    Przykro mi to mówić, ale chyba w Play Fresh jest korzystniej?

  • 1

    2.  2010-06-01 12:28:17

    Wszystko zależy od użytkownika i jego połączeń więc nie generalizujmy.

  • 0

    3. ~Dawid  2010-06-01 12:29:45  host: 148.81.175.42

    A ja wczoraj po 5 latach w Sim+ przeniosłem się do LongPlay bez telefonu z umową na 12 m-cy. Przy moim profilu dzwonienia (dużo z jednym numerem, reszta do pozostałych) mi się kalkuluje. Oczywiście ten drugi numer też do Play przeniosłem. A dziś rano dostałem z Plus taką wiadomość :"Zostań w Plusie a otrzymasz bezpłatny pakiet 30 minut do sieci Plus na 30 dni" Uśmiałem się:) Ale dziękuję, już wybrałem.

  • 0

    4.  2010-06-01 12:29:50

    plus ma nawet dość ciekawe te reklamy, szkoda tylko że wszystkie na jedno kopyto...

  • 0

    5.  2010-06-01 12:39:30

    1 WirekT ładnie to tak podobny login podawać do WitkaT ??

  • 0

    6. ~STFU  2010-06-01 12:55:46  host: 77-254-3-252.adsl.inetia.pl

    @4: Również to zauważyłem. Ta sama konwencja, ten sam sposób kręcenia, nawet podobny sposób mówienia i prezencji. Moim zdaniem pomysł ciekawy, ale reklamy S+ już robią się nudne.

  • -1

    7. ~  2010-06-01 14:02:51  host: 77-255-151-171.adsl.inetia.pl

    To w końcu niech się zdecydują czy to jest "Simplus maximus" czy "pakiety największe" Już się sam Plus pogubił w swoich pakietach.

  • 0

    8.  2010-06-01 14:50:08

    7. "Maximus" to jest :-)

  • 1

    9. ~  2010-06-01 15:28:34  host: ip-62-69-216-222.globalconnect.pl

    ~Dawid w Plusie też jest oferta na 12miesięcy bez telefonu z dużą liczba minut do wybranej osoby i ciekawy pakiet do wszystkich

  • 0

    10. ~Realista  2010-06-05 21:48:32  host: 116.2.rev.vline.pl

    Nie dość że pół na pół zabrali to jeszcze myślą że ktoś głupi 20zł/m-c wyda tylko na połączenia do Plusa.Sms 3 razy droższy niż w Gadu Air, okres ważności konta 3 razy krótszy niż w Gadu Air po takim samym doładowaniu,żadnych gratisów po doładowaniu w simplusie, pakiety internetowe w simplusie 3 razy droższe, taktowanie gorsze, brak billingu w simplusie, brak tanich rozmów na stacjonarki- a w Gadu Air to wszystko jest -nawet za 10zł/min. mozna dzwonić na wszystkie stacjonarki w Europie bez pakietów!!! (poprzez nr 133-VoIP). Simplus w tyle. Namawiam wszystkich do przejścia do Gadu Air działającego na infrastrukturze Plus`a.

  • 0

    11. ~tadpieku  2011-01-28 17:02:39  host: deh245.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dlaczego od pewnego czasu nie można połaczyć się z SIMPLUSA na telefony VOIP Telekomunikacji Polskiej??

Dodaj swoją opinię