Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa reklama Samsunga Galaxy S II [wideo]

Nowa reklama Samsunga Galaxy S II [wideo]

LuiN 17 Czerwca 2011 21:24

0 0

samsung i9100Samsung przygotował bardzo niekonwencjonalną reklamę swojego topowego smartfonu - Samsunga I9100 Galaxy S II.



Wydawać by się mogło, że w reklamie telefonów komórkowych wszystko już było. Tym milej jest być zaskakiwanym kolejnymi pomysłami producentów i ich działów marketingu.


Początkowo można odnieść wrażenie, że to "stara" reklama Nokii N8, po chwili jednak okazuje się, że to coś zupełnie nowego:



Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.





Źródło tekstu: Samsung, wł     

Dodaj do:
w sumie: 28
  • 0

    11. ~gsm  2011-06-18 07:57:10  host: kwp-44.olsztyn.net.pl

    Oj do tych, którzy piszą o reklamie z J.N. Dawno nie było tak inteligentnej reklamy, która łączy wszystko w jedną całość. Do tego dobór słów i akcent to najlepsza szkoła aktorska od .............tylu lat. Ci lubiący polskie filmy w wykonaniu takich aktorów jak J.N. na bank zobaczą w niej same pozytywy. Szacunek za pomysłowość i przekaz :)

  • 1

    12. ~Paweł 23  2011-06-18 08:07:51  host: 213-238-108-71.adsl.inetia.pl

    Bardzo fajna reklama.

  • -1

    13. ~  2011-06-18 09:06:53  host: host-81-190-229-120.wroclaw.mm.pl

    fajne, tyle że to mogła by być reklama... czegokolwiek.

  • 1

    14. ~nx  2011-06-18 09:09:09  host: awt243.neoplus.adsl.tpnet.pl

    przydluga i nudna. przerost formy nad trescia, niech juz lepiej przedstawia telefon

  • 0

    15. ~franek  2011-06-18 09:53:26  host: z22-08.opera-mini.net

    nie rozumiecie ze swiat nie sklada sie tylko z nastolatkow i studentow wychowanych na vivie i grach komp. Sa tez inni uzytkownicy ktorzy cenia troszke inne wartosci. Oni docenia klase tych reklam.

  • 1

    16.  2011-06-18 11:48:52

    Reklama Nokii jest nudna a reklama Samsunga niezla, choc faktycznie poczatek mogl przynudzic. Reklame warto obejrzec w 1080p. :)

  • 0

    17. ~  2011-06-18 14:05:55  host: 178-37-74-215.adsl.inetia.pl

    reklama fajna, ale za długa, jakby była o połowę krótsza byłoby już ok :) ciekawszy jest telefon:) hehe nie chce ktoś kupić HD2?? hehe

  • 0

    18.  2011-06-18 17:54:07

    A mi się podobała :)

  • 0

    20. ~PatrykOS  2011-06-18 20:39:46  host: 87-250-179-14.slupsk.hypnet.pl

    Beznadziejna i nudna ta reklama. W dodatku nie mówiąca niczego o reklamowanym produkcie.

  • 0

    21.  2011-06-18 20:45:35

    To bardziej wygląda jak reklama technologii MultiTouch niz telefonu....

  • 0

    22.  2011-06-19 01:13:09

    Ja wyczytalem z raklamy to, ze telefon jest innowacyjny.. Wystarczy zauwazyc co przedstawiaja poszczegolne efekty graficzne... Dlatego warto obejrzec reklamowke w jakosci 1080p. Faktycznie telefon jest ciekawy. :)

  • 0

    23.  2011-06-19 01:15:20

    Swoja droga w 3D musialoby to niezle wygladac. :)

  • 0

    24. ~  2011-06-19 09:50:31  host: 89-77-101-152.dynamic.chello.pl

    22@ można włączyć 1080p ale odtwarza 720p Telepolis nie ma takiego przesyłu

  • 0

    25. ~KPOS  2011-06-19 10:19:17  host: 83-238-171-111.ip.netia.com.pl

    Bawiłem się SGS II cały weekend, i nie przekonał mnie do tego, żeby zamienić na niego obecnego SGS i dopłacać... Fakt, ekran ładny, działa bardzo sprawnie i bez najmniejszej zwiechy (zupełnie jakbym trzymał IP4 w ręce) i obudowa jest smukła i sprawia wrażenie dużo lepszej, niż w SGS ale i tak nie widzę wielkego sensu, żeby się przesiadać z SGS. Oczywiście telefon jest świetny, ale musiałbym mieć coś innego obecnie, żeby dopłacać do SGS II. A reklama T ta jak i poprzednie są świetne, jak kogoś nudzą występy A.N. to świadczy tylko o poziomie oglądającego.. przykre..

  • 0

    26. ~Octopus  2011-06-19 10:31:30  host: ip-195-242-254-202.catv.net.pl

    Reklama bardzo fajna . Od czterech dni SG2 zastępuje mi SG1 . To nie telefon.. to komputer i to diabelnie szybki z możliwością dzwonienia. M@ile doskonale czytelne , aktualizacja oprogramowania - płynnie -w SG 1 zacinała się. Kursy walut pięknie czytelne w słońcu. Zdjęcia i filmy w jakości bardziej niż zadowalająca.Player audio i video doskonały. Jak na razie nie mam się do czego przyczepić poza ceną. Ale nowinki po prostu kosztują.

  • 0

    27. ~  2011-06-19 11:42:05  host: 89-77-101-152.dynamic.chello.pl

    Improwizacja języka migowego z wizualnym połączeniem daje przyzwoity efekt,a reklama aplikacji przynudza nie daje satysfakcji,dopiero jak bym smartfona trzymał w ręce to jest to?

  • 1

    28.  2011-06-19 12:02:02

    Nudna, ale koleś chociaż ładny :>

  • 0

    29. ~toms  2011-06-19 12:49:49  host: avd196.internetdsl.tpnet.pl

    Fajna maszyna. Szkoda, że w takim sprzęcie totalnie olewają zasłonkę na obiektyw. To poważne niedopatrzenie.

  • 0

    30. ~negros  2011-06-19 13:09:18  host: host-89-230-222-121.lublin.mm.pl

    do KPOS-a ja się przesiadam z SGS na HTC Sensation.Teraz najbardziej interesuje mnie funkcjonalność telefonu, a ekran jest u mnie na drugim miejscu.Chociaż w HTC Sensation nie jest też najgorszy (4,3"+QHD).

  • 0

    33. ~  2011-06-20 07:56:57  host: chello062179000004.chello.pl

    @31 - wlaczyc latarke? ;)

Dodaj swoją opinię