Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa reklama promująca "blueconnect Max"

Nowa reklama promująca "blueconnect Max"

LuiN 6 Lipca 2010 16:00

0 0
Jutro rusza druga odsłona kampanii reklamowej promującej usługę promocyjną Tak Taka - blueconnect Max.

Blueconnect Max jest pierwszą ofertą na rynku w Polsce, w której użytkownik płaci stałą kwotę niezależnie od czasu, jaki poświęca na surfowanie po Internecie oraz bez względu na ilość pobranych danych. O promocji szerzej pisaliśmy w tej wiadomości.






Źródło tekstu: Era, wł     

Dodaj do:
w sumie: 102
  • 0

    85.  2010-07-14 23:07:40

    @forumniak #79 No moze nie tyle znajomosc, a raczej swiadomosc mozliwosci i umiejetnosc korzystania. Chyba nie chcesz nikogo przekonac, ze warto znac na pamiec kod do wylaczania reklam? W TT mozna zapamietac *100#, a dalej poprowadzi juz za raczke. Nawet w sprawie BC MAX. Mimo wszystko warto jednak czesciej wykorzystywane kody wpisac w ksiazke telefonu..

  • 0

    86. ~a_lex  2010-07-17 23:27:30  host: v02-16.opera-mini.net

    Akurat korzystam z tego Internetu po obcięciu prędkości do 2 kB i na Operze Turbo nawet da się przeglądać strony. A po wyłączeniu obrazków to działa prawie jak burza :) Najgorzej jest z mapami.

  • 0

    87.  2010-07-18 15:38:07

    @antago, no tak, tego nie wiedziałam. Ale jakkolwiek daje to jakieś, przynajmniej orientacyjne, pojęcie o stanie rzeczy. Lepszego pomysłu nie mam. @pablo_79 Pakiet można sobie zdezaktywować i aktywować ponownie jeśli np chcemy szybko mieć znowu pełną przepustowość łącza. To przydatne.

  • 0

    88.  2010-07-18 21:20:07

    @Lorrine Obecnie istnieje dostep do billingow online. Mozna je porownac z danymi z naszego telefonu. Sprawdzic, czy to co dla nas bylo jedna sesja nie sklada sie z kilku przerwanych oraz w jaki sposob aplikacje naszego fona korzystaja z Internetu (czy poszczegolne operacje nie koncza sie za kazdym razem przerwaniem sesji). Czasami bywa tak, ze sesja jest zamykana, gdy przez pewwien czas nie ma transmisji. Niektore aplikacje mialy wbudowana funkcje wysylania co pewien czas niewielkiej porcji danych, by do tego nie dopuscic.

  • 0

    89.  2010-07-22 18:23:30

    Jeśli ktoś korzysta z BC Max w telefonie, może sprawdzić stan pakietu z poziomu telefonu na itak taku.

  • 0

    90.  2010-07-23 12:30:13

    86. - czyli jednak się da korzystać? ;-) Ja na Tak-takowym necie dociągnąłem do prawie 300 MB i mi jeszcze prędkość się nie zmieniła, ale jeśli to nastąpi to aktywuję ponownie pakiet. Nie chcę śmigać z niższą prędkością ;P

  • 0

    91. ~a_lex  2010-07-23 12:41:36  host: dvi202.internetdsl.tpnet.pl

    Może to dziwne, ale na Operze Turbo czyli z kompresją danych na komputerze to działa całkiem znośnie - mimo że to tylko 2 kB/s. Co prawda 10 MB ściągało mi się ponad 1,5 h ale się ściągnęło. A do przeglądania stron z kompresją i bez flasha wystarczy nawet na komputerze a co dopiero na telefonie.

  • 0

    92. ~a_lex  2010-07-23 12:42:51  host: dvi202.internetdsl.tpnet.pl

    Wczoraj już jechałem na pełnej prędkości bo zaczął się nowy miesiąc, ale w niedzielę posiedziałem nad tym sporo i działało przyzwoicie.

  • 0

    93. ~a_lex  2010-07-23 16:59:54  host: dvi202.internetdsl.tpnet.pl

    W niedzielę było jeszcze 2 kB/s

  • 0

    94.  2010-07-25 12:53:02

    Antago, dzięki za patent :) itaktaka tez musze przetestować. Nie wiedziałam, ze jest tyle opcji kontroli kosztów.

  • 0

    95. ~@  2010-08-01 11:29:28  host: 169-174-89-113.fenix.katowice.pl

    Witam Ja aktywowałem sms BM 1 lipca.Sms z informacją że będzie aktywny w ciągu 60 min dostałem 8 lipca ( regulamin wspomina o 48 godż. 10 lipca dostałem sms o zmniejszeniu prędkości;-) 31 lipca deaktywowałem usługę BM. Dostałem sms ze zgłoszenie przyjęte i sms zostane powiadomiony o wyłączeniu usługi.Znow potrwa to tak dugo....

  • 0

    96.  2010-08-09 06:57:44

    Zadzwoń do BOK'u i dowiedz się dlaczego. Nie powinno to zająć tyle czasu. Może tylko sms'y z powiadomieniami dostajesz z opóźnieniem. Warto wiedzieć takie rzeczy.

  • 0

    97. ~ola  2010-08-29 13:14:48  host: un-158-110.static.sitel.net.pl

    ludzie a jak dezaktywować bc max ?

  • 0

    98. ~Korzystam z BC Max  2010-08-29 13:28:21  host: inet20909nc-3s.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    Ola@ Wpisz *100# w klawiaturze telefonu, wybierz opcja 4. Internet, wybierz 2. wyłącz blueconnect max

  • 0

    99. ~  2010-09-05 17:36:26  host: public-gprs97274.centertel.pl

    98, po wyłączeniu mozńa BC Max od razu ponownie włączyć, czy trzeba czekać 30dni?

  • 0

    100. ~Korzystam z BC Max  2010-09-05 17:40:12  host: v01-15.opera-mini.net

    Ponownie można.

  • 0

    101.  2010-09-06 09:08:55

    Dezaktywujesz usługę i aktywujesz ją ponownie z nowym limitem danych. Opcja dla niecierpliwych :) Przy okazji - oferta uległa przedłużeniu do końca roku.

  • 0

    102. ~BC User  2010-09-06 09:23:08  host: v03-15.opera-mini.net

    I cena się nie zmieniła.

  • 0

    103.  2010-10-20 18:10:11

    @102 9 zeta za nielimitowany transfer danych przez 30 dni to i tak niewiele. Na czymś operatorzy muszą zarabiać.

  • 0

    104. ~antał  2011-01-10 21:44:21  host: z02-07.opera-mini.net

    jak sprawdzic stan pakietu bc max?

Dodaj swoją opinię