Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa reklama Plus na Kartę [wideo]

Nowa reklama Plus na Kartę [wideo]

LuiN 21 Listopada 2011 09:33

0 0
Sieć Plus przygotowała kolejny spot reklamowy promujący ofertę prepaid.

Tematem kampanii stał się tym razem dostęp do Internetu w cenie 7 zł.

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy





Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:
w sumie: 58
  • 1

    1. ~  2011-11-21 09:36:44  host: 159-205-179-12.adsl.inetia.pl

    kiedy roczna ważność konta w Plusie na karte????????

  • 1

    2. ~  2011-11-21 09:39:17  host: v24-12.opera-mini.net

    Non stop leci w tv.

  • 2

    3. ~  2011-11-21 09:40:23  host: 79.162.93.125

    Najlepszą reklamą byłąby roczna ważność konta. Swoją drogą bardzo trafny tytuł - Ucieczka. Tylko to pozostało z oferty Plusa na kartę.

  • 3

    4. ~Grunwald  2011-11-21 09:45:00  host: ip-83-2-238-72.tps.tkb.net.pl

    W Orange ważność konta jest 2 lata na rozmowy wychodzące i przychdzące,w T-Mobile 1 rok,w Play też 1 rok,a w Plus.......? Oferta Plus na karte najgorsza na rynku i w tył....... Poza tym 29 groszy za minute trzeba za 1,50 zł aktywować,gdzie w innych sieciach jest to od razu jak doładuje bez zadnych opłat i aktywacji!!!!!!!

  • 5

    5. ~:)  2011-11-21 09:46:27  host: user-31-174-17-131.play-internet.pl

    W Plusie będzie już teraz tylko drożej! Koniec z obniżkami i promocjami:)

  • 0

    6. ~Chłopak z wioski  2011-11-21 09:52:18  host: user-188-33-54-233.play-internet.pl

    Kiedy lejek za darmo, jak w Play Fresh bez doładowań?

  • 1

    7. ~  2011-11-21 09:59:35  host: abhj247.neoplus.adsl.tpnet.pl

    pajace z plusa nabijali sie caly czas z pf i rocznej waznosci konta a gdy okazalo sie ze sa sami z prestizem to nagle placz. a ja na to-placz i plac, kto jeszcze uzywa simplusa w ogole?

  • 0

    8.  2011-11-21 10:09:46

    wszystko powinno byc za darmo

  • 1

    9. ~  2011-11-21 10:10:54  host: public-gprs261557.centertel.pl

    @7 - ci co mają skarbonki na koncie i nie chcą stracić środków, ci niedoinformowani, oraz ci, którzy mają kontakty w Plusie i im się opłaca.

  • 0

    10.  2011-11-21 10:11:04

    Filmik nie chce mi się odpalić, jakie są dokładnie warunki tego pakietu? Co dostajesz za te 7 zł (jest tam np "lejek" jak w ostatniej ofercie Orange?).

  • 0

    12. ~Bochenek Chleba za 3 zł  2011-11-21 10:14:44  host: user-188-33-54-233.play-internet.pl

    Trzeba być na prawdę zdesperowanym a zarazem bogatym człowiekiem, by móc używać Plusa na Kartę. Gdy w innych sieciach mamy praktycznie wszystko za darmo, a czasem operator nam dopłaca.

  • 0

    13. ~  2011-11-21 10:16:04  host: public-gprs261557.centertel.pl

    @10 - tak cieżko sprawdzić na Telepolis? Masz u góry kaegorię Plusi to raptem parę newsów wstecz... http://telepolis.pl/news.php?id=23341 7 zł, 100 MB z lejkiem, lepiej niż w Play (akurat ten rozmiar).

  • 0

    14. ~Maddick  2011-11-21 10:24:56  host: 80.48.17.122

    Świetna jest ta seria z brytyjskimi aktorami :-) Gratuluję pomysłu!

  • 0

    15.  2011-11-21 10:31:48

    Reklama bardzo dobra ale kiedy roczna ważność konta?

  • 0

    16. ~Kazik  2011-11-21 10:34:43  host: z22-05.opera-mini.net

    Czytałem wasze wpisy i szczęże was popieram , ale niestety mam plus na kartę. Lepiej jak by plusa kupił zagraniczny inwestor. Bo nowy właściciel nie ma pomysłu na nowe promocję. Liczy że jak odpali LTE na całą polskę. To się wzbogaci. Nie wróże mu sukcesu. Po wstępnym obejrzeniu tych ofert i promocji na święta teraz to bym wybrał orange. Jako sieć do której bym poszedł. Z plus.

  • -2

    17. ~GaduAirowiec  2011-11-21 10:35:54  host: 192.26.169.94

    No cóż, ciekaw jestem kiedy w simplusie dadzą za 10zł miesiecznie 100 minut do wszystkich sieci i jeszcze 200MB gratis, tak jak w Lubie To w Play:) Obstawiam rok 2020.

  • 1

    19. ~Kazik  2011-11-21 10:45:59  host: z22-05.opera-mini.net

    Moja znajoma ma play i jako jedyna osoba która znam. To play jej dużo nie daje poza rocznym kontem i 29gr to nie ma nic. Nawet mało do niej dzwonią bo drogo. Duża większość to plus i orange. I powiecie że plus to droga sieć. Mam inne zdanie. Kupują 100zł na 6miesięcy dostaje 15% , dostaje darmo minuty do własnej sieci 600minut . A jeśli ktoś ma skarbonkę to nie umie korzystać z telefonu. Mnie ta kwota nie wystarcza na te 6miesięcy. Kupuje sms kupuje net. Czasami kupuje pakiet stacjonarny. Jak bym nie brał od mamy co miesiąc po 20zł to by mi się ta karta skączyła po około 4miesiącach. I wy mówicie że ludzie mają skarbonki to świadczy tylko o tym że im żal dzwonić i wydawać kasę. Która i tak jest już własnością operatora. Bez możliwości zwrotu.

  • -1

    20. ~Wszystko powinno być za Darmo  2011-11-21 10:46:04  host: user-188-33-34-146.play-internet.pl

    7 zł nie jest źle, za lejek 32 kb/s na miesiąc gdy kupujemy starter za 9 zł. Ale gdy w Play Fresh mam to samo za darmo i na podwójnym zasięgu to wybieram to drugie.

  • 0

    21. ~  2011-11-21 10:46:17  host: abhj247.neoplus.adsl.tpnet.pl

    13 ma racje. ogolnie taryfa jest lepsza od pf czego dowodem jest ilosc klijentow simplusa

  • 1

    22. ~Kazik  2011-11-21 10:47:41  host: z22-05.opera-mini.net

    Przecież nie znany dnia ani godziny śmierci. A ty mi mówisz kilka lat. Dziś żyjesz a jutro cię zakopia.

  • -1

    23. ~jojo vel DanielR  2011-11-21 10:49:24  host: user-188-33-34-146.play-internet.pl

    Kazik - powiem tak przepłacasz chłopie, gdy w innych sieciach dostajesz nawet 30 % doładowania gratis i do tego no limit po sieci , internet z lejkiem bez limitu do tego płaska stawka nie mówiąc o zbieraj minuty i pakiety obniżające koszty połączeń i sms.

  • -1

    24. ~jojo vel DanielR  2011-11-21 10:50:58  host: user-188-33-34-146.play-internet.pl

    ...do tego roczna lub dwuletnia ważność konta.

  • 0

    26.  2011-11-21 10:52:56

    W Orange pakiet 100mb kosztuje 10zł, w T-Mobile 9zł w Play 6zł (ale bez lejka) tak więc 7zł za 100mb w Simplusie jest dobrą ofertą.

  • 0

    28. ~GaduAirowiec  2011-11-21 10:53:38  host: 192.26.169.94

    Kazik- nie znasz zasad rachunkowości:( Kasa wydana na doładowanie nie jest kasą operatora dopóki jej nie wykorzystasz. Wtedy mogą ją zaliczyć w swoje przychody.

  • 1

    29. ~Kazik  2011-11-21 10:55:23  host: z22-05.opera-mini.net

    Można jeszcze inaczej telefon na 2sim jedną simplus bez aktywnego konta a druga play. Ale to jest trochę męczące. Ps. Przecież nie ma nic za darmo. Jak dostaje darmo minuty to mam drożej wszędzie. Ale wybrałem tak tylko dlatego że dużo znajomych to plus.

  • -1

    30. ~Wszystko powinno być Za Darmo  2011-11-21 10:59:02  host: user-188-33-34-146.play-internet.pl

    29, z tym się nie zgodzę że nie ma nic za darmo, właśnie przedłużyłem sobie internet z lejkiem w Play Fresh bez żadnych aktywacji i doładowań dwoma kodami.

  • -1

    31. ~  2011-11-21 11:01:27  host: abhj247.neoplus.adsl.tpnet.pl

    23 ale nadal maja za drogo.... 26 w plej jest 7zl, robia cie w jajo o zlotowke i nawet o tym nie wiesz

  • 2

    32. ~Kazik  2011-11-21 11:03:54  host: z22-05.opera-mini.net

    Wybrałem tak jak już wspomniałem tylko własna sieć i tylko znajomi. Wszystki inne połączenia nie wykonuje. Poza sieć wydaje może do 10zł miesiąc lub mniej. Kilka lat temu robiłem przymiarke do przejścia do play. Ale za dużo by nas to kosztowało. Bo połowa numerów znajomych to biznes dla firm. Oni kupują pakiety 1000minut do plus za 10zł. I płacą abonament 55zł. I są zadowoleni. Ale zmiany w simplus nastąpią. I znów będzie migracja. Sami zobaczycie.

  • 0

    33.  2011-11-21 11:08:11

    W playu fresh będzie miał każdy tanio jak będzie korzystał z pakietów tak to tylko właściwie będzie mieć najtańsze smsy i tanio do playa lub za darmowo przy doładowaniu :)

  • 0

    34.  2011-11-21 11:18:41

    No, nie wiem, czy pozwolą mu uciec razem. W końcu są w roamingu, a tam pakiet internetowy Plusa na Kartę nie obowiązuje :-(

  • 1

    35. ~  2011-11-21 11:18:52  host: z47-13.opera-mini.net

    a kiedy bedzie info o nowym pakiecor 1500 minut do T-Mobile i na stac. wazny 14 dni za 9 z l?

  • -1

    36. ~Wszystko powinno być Za Darmo  2011-11-21 11:19:28  host: user-188-33-43-228.play-internet.pl

    32 - oświeć mnie co to za zmiany będą w Plus na Kartę? Bo póki co to jest drożyzna i krótkie ważności konta.

  • -2

    37. ~GaduAirowiec  2011-11-21 11:28:05  host: 192.26.169.94

    Ad.35 O kurcze, to im się lampki na BTSach nie spalą i nie pójdą z torbami przez FCTy jak Orange? Zawstydzili pomarańczę znowu ?

  • -2

    38. ~  2011-11-21 11:35:20  host: t18-12.opera-mini.net

    Wszystko za drogo. Potrzebne są obniżki nie tylko w plusie, ale i w heyah, tt, orange, także w play i mvno. Ceny są absurdalne. Popieram DanielR

  • -1

    39. ~P4  2011-11-21 11:38:16  host: user-188-33-21-54.play-internet.pl

    Internet w Play Fresh Lubie to! jest bezkonkurencyjny bo jest za darmo w ogóle nie trzeba ładować, wystarczy znać dwa krótkie kody USSD.

  • 3

    41. ~  2011-11-21 11:42:50  host: 159-205-179-12.adsl.inetia.pl

    oho, GaduAirowiec ma juz nowego Boga. Po Sim+, GA teraz jest czas na Fresha i Lubie to.

  • 0

    43. ~Dagger  2011-11-21 11:51:52  host: 89-74-159-91.dynamic.chello.pl

    no no, reklamy sim+ coraz lepsze, ciężko przebić poprzednie, ale jak widać można :) oferta też niczego sobie, jeśli jest lejek to lepsza od playa, który tak na marginesie robi się coraz gorszy - kolejne oferty bez rocznej ważności konta

  • -1

    44. ~Dagger  2011-11-21 11:56:08  host: 89-74-159-91.dynamic.chello.pl

    choć muszę powiedzieć że do pełni szczęścia brakuje rocznej ważności konta w sim+, już tylko plus został sam na placu boju, orange i t-mobile idzie w tym kierunku - z drugiej strony play się chyłkiem wycofuje, ciekawe jak to się potoczy, czy w Polsce pre-paidy będą tak jak w zachodniej europie ważne rok/dwa lata od ostatniego połączenia wychodzącego, czy tak jak w rosji, Albanii, czy innym Kazachstanie ważne tak któtko że pre-paid to de facto abonament

  • 0

    47. ~  2011-11-21 12:10:33  host: 159-205-179-12.adsl.inetia.pl

    Stało się! Na I urodziny FreeM, czyli od dzisiaj, puszczamy reklamy co 1 MB. W dodatku dla wszystkich pożeraczy limitów mamy nowe FreeMowe pakiety: S 1GB na 7 dni za 2 PLNy P 300MB na 7 dni z reklamami co 3 MB za 2 PLNy E 250 MB na 5 dni bez reklam za 13 PLNów. A to wciąż nie koniec zmian… ale to już nie dzisiaj.

  • 0

    48. ~Dagger  2011-11-21 12:12:28  host: 89-74-159-91.dynamic.chello.pl

    @45 - więc po co się wypowiadasz ośla łąko, skoro nie masz nic do powiedzenia, zresztą trzeba być niezłym frajerem żeby nazywać prędkość 32 kb/s internetem, wolę zapłacić parę złotych miesięcznie, a 32 kb/s to zostawiam biednym gimnazjalistom, którym mama doładowuje telefon raz na pół roku, takim jak ty

  • -1

    50. ~P4  2011-11-21 12:22:01  host: user-46-113-0-151.play-internet.pl

    48, Po primo nie jestem gimnazjalistą, bo szkołę już dawno skończyłem gdy Ty chodziłeś jeszcze w pieluchach, po drugie 32 kb/s jest to wystarczająca prędkość do przeglądania stron w Operze na telefonie jak i PC choć mogło być lepiej. Ale jak mogę mieć taki internet za darmo to czemu by nie skorzystać? Przecież to mnie nic nie kosztuje. W Plusie trzeba miec aktywne dodatnio konto by internet działał, za 7 zł to ja mam 4 harnasie w butelkach, szkoda kasy by dotować Polkomtel.

  • 1

    51. ~  2011-11-21 12:25:02  host: 159-205-179-12.adsl.inetia.pl

    @50, dla ciebie denaturat będzie lepszy niz 4 harnasie

  • 1

    53. ~pelcyn  2011-11-21 13:13:01  host: c201-0.icpnet.pl

    W zasadzie bez minimum rocznej ważności konta w Plusie na kartę i stawki 29 groszy jako oferty podstawowej nie ma o czym gadać. Trzeba być bardzo naiwnym, żeby karmić Polkomtel doładowaniami tego prepaida. Najgorsza oferta w kraju! A jak ktoś musi być w zasięgu Plusa, to po prostu tylko Mbank albo Play w roamingu.

  • 0

    54. ~  2011-11-21 13:16:29  host: dqb213.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @37 co dokładnie masz na myśli? Analizowałeś ostatnio oferty wprowadzone przez Orange?- chociażby lejek na net czy wydłużona ważność konta? Osobiście cieszy mnie, że Plus wprowadza zmiany, bo odnoszę wrażenie, że dawno się u nich nic nie działo, a 7 zł za dostęp do neta to chyba nie jest zbyt wygórowana stawka? Miejmy nadzieję, że przed świętami pojawią się też jakieś urozmaicenia w pozostałych segmentach- np. biznes. Orange pod tym względem ostatnio dość prężnie działał, więc dobrze będzie te oferty porównać. Czas pokaże, ale jestem dobrej myśli.

  • 0

    55. ~Słoneczny  2011-11-21 13:38:14  host: 87-207-193-15.dynamic.chello.pl

    Reklama jak zwykle ciekawie zrobiona. Niestety pod względem oferty, plus ledwo co próbuje równać do pozostałych. W Polsce kryzysowej nikt na "prestiż" nie będzie się oglądał.

  • 0

    56.  2011-11-21 13:42:09

    @26: W Orange teraz jest też pakiet 300 MB (z lejkiem) za 9 zł. Tyle, że oferta dotyczy abo.

  • 0

    57. ~toms  2011-11-21 13:45:58  host: pat209.kwsa.pl

    Nawet najlepsza reklama, nie zmieni dennej oferty, jaką bez wątpienia jest od dawna Simplus. Bardzo się dziwię strategom odpowiedzialnym za opracowywanie ofert, że próbują sprzedawać takie gnioty i liczą na naiwne społeczeństwo, które jest coraz mniej naiwne i nie da się dłużej robić w balona. Wnioski z lekcji Play nie zostały wyciągnięte ewidentnie.

  • 0

    58. ~GaduAirowiec  2011-11-21 15:23:53  host: 192.26.169.94

    Ad.57 te samoodnawiajace się pakiety co miesiąc, żadnych sensownych pakietów, tylko tanio do plusa:)sms po 18gr! drożyzna.

  • 0

    59.  2011-11-21 19:16:03

    Dokładnie DROŻYZNA! W Salonie Plusa nie chcieli mi wymienić karty na microsim. Dlatego nie zostałem z nimi dłużej. Nie to nie. Konkurencja (Play) wymienił mi kartę bezproblemowo i to za darmo.

  • 0

    60. ~MAK  2011-11-21 22:38:23  host: host-89-230-72-160.rzeszow.mm.pl

    haha i trzeba dalej tam ładować za 50 zł na 3miesiące? Michał Anioł z tego nowego właściciela - znaczy niezły rzeźbiarz :))

  • 0

    61. ~edek  2011-11-22 22:37:32  host: host-87-101-69-219.nowiny.net

    czy te nowe pakiety od 7zł działają we wszystkich taryfach simplusa czy tylko w wyranych. Ja mam taryfę Nowy Simplus i po wpisaniu kodu otrzymuje info "Usługa chwilowo niedostępna" i tak już od 2 dni. Dodam że nie mam włączonych innych pakietów. Mam wrażenie że te pakiety to nie dla wszystkich w simplusie, więc pachnie ściemą

  • 0

    62. ~edek  2011-11-22 22:40:44  host: host-87-101-69-219.nowiny.net

    cd 61 oczywiście chodzi o pakiety internetowe te z "lejkiem" pozdro

  • 0

    63.  2011-11-22 22:52:00

    61- cały Plus, to jedna wielka ściema. Współczuję tym, którzy są na niego skazani.

  • 0

    64. ~Madoxxx  2011-11-25 16:38:27  host: 80.48.17.122

    Rewelacyjna jest ta seria "brytyjska" z cyklu reklam Plusa :)

  • 0

    65. ~max  2012-01-05 19:37:50  host: public40878.xdsl.centertel.pl

    Przykre ale najgorsza oferta z Plusa,trzeba bedzie sie ewakuować,każdy jest lepszy.

  • 0

    66.  2012-03-27 22:39:14

    Heyah dla mnie ma lepsze reklamy i dzięki temu bardziej do mnie przemawiają. Proste, a zarazem śmieszne, dlatego łatwiejsze w odbiorze. Niektórych reklam Plusa po prostu nie czaję.

  • 0

    67.  2012-03-27 22:45:29

    @61 Nie przesadzaj. Nikt nie jest skazany, istnieje przecież wolność wyboru i ewentualnej operatora :-) Jedynie w niektórych sytuacjach trzeba się pogodzić z zapłaceniem kary za przedwczesne zerwanie umowy ;-)

  • 0

    68.  2012-03-27 23:53:31