Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa reklama Plus na Kartę [wideo]

Nowa reklama Plus na Kartę [wideo]

LuiN 21 Listopada 2011 09:33

0 0
Sieć Plus przygotowała kolejny spot reklamowy promujący ofertę prepaid.

Tematem kampanii stał się tym razem dostęp do Internetu w cenie 7 zł.

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy





Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:
w sumie: 58
  • 0

    47. ~  2011-11-21 12:10:33  host: 159-205-179-12.adsl.inetia.pl

    Stało się! Na I urodziny FreeM, czyli od dzisiaj, puszczamy reklamy co 1 MB. W dodatku dla wszystkich pożeraczy limitów mamy nowe FreeMowe pakiety: S 1GB na 7 dni za 2 PLNy P 300MB na 7 dni z reklamami co 3 MB za 2 PLNy E 250 MB na 5 dni bez reklam za 13 PLNów. A to wciąż nie koniec zmian… ale to już nie dzisiaj.

  • 0

    48. ~Dagger  2011-11-21 12:12:28  host: 89-74-159-91.dynamic.chello.pl

    @45 - więc po co się wypowiadasz ośla łąko, skoro nie masz nic do powiedzenia, zresztą trzeba być niezłym frajerem żeby nazywać prędkość 32 kb/s internetem, wolę zapłacić parę złotych miesięcznie, a 32 kb/s to zostawiam biednym gimnazjalistom, którym mama doładowuje telefon raz na pół roku, takim jak ty

  • -1

    50. ~P4  2011-11-21 12:22:01  host: user-46-113-0-151.play-internet.pl

    48, Po primo nie jestem gimnazjalistą, bo szkołę już dawno skończyłem gdy Ty chodziłeś jeszcze w pieluchach, po drugie 32 kb/s jest to wystarczająca prędkość do przeglądania stron w Operze na telefonie jak i PC choć mogło być lepiej. Ale jak mogę mieć taki internet za darmo to czemu by nie skorzystać? Przecież to mnie nic nie kosztuje. W Plusie trzeba miec aktywne dodatnio konto by internet działał, za 7 zł to ja mam 4 harnasie w butelkach, szkoda kasy by dotować Polkomtel.

  • 1

    51. ~  2011-11-21 12:25:02  host: 159-205-179-12.adsl.inetia.pl

    @50, dla ciebie denaturat będzie lepszy niz 4 harnasie

  • 1

    53. ~pelcyn  2011-11-21 13:13:01  host: c201-0.icpnet.pl

    W zasadzie bez minimum rocznej ważności konta w Plusie na kartę i stawki 29 groszy jako oferty podstawowej nie ma o czym gadać. Trzeba być bardzo naiwnym, żeby karmić Polkomtel doładowaniami tego prepaida. Najgorsza oferta w kraju! A jak ktoś musi być w zasięgu Plusa, to po prostu tylko Mbank albo Play w roamingu.

  • 0

    54. ~  2011-11-21 13:16:29  host: dqb213.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @37 co dokładnie masz na myśli? Analizowałeś ostatnio oferty wprowadzone przez Orange?- chociażby lejek na net czy wydłużona ważność konta? Osobiście cieszy mnie, że Plus wprowadza zmiany, bo odnoszę wrażenie, że dawno się u nich nic nie działo, a 7 zł za dostęp do neta to chyba nie jest zbyt wygórowana stawka? Miejmy nadzieję, że przed świętami pojawią się też jakieś urozmaicenia w pozostałych segmentach- np. biznes. Orange pod tym względem ostatnio dość prężnie działał, więc dobrze będzie te oferty porównać. Czas pokaże, ale jestem dobrej myśli.

  • 0

    55. ~Słoneczny  2011-11-21 13:38:14  host: 87-207-193-15.dynamic.chello.pl

    Reklama jak zwykle ciekawie zrobiona. Niestety pod względem oferty, plus ledwo co próbuje równać do pozostałych. W Polsce kryzysowej nikt na "prestiż" nie będzie się oglądał.

  • 0

    56.  2011-11-21 13:42:09

    @26: W Orange teraz jest też pakiet 300 MB (z lejkiem) za 9 zł. Tyle, że oferta dotyczy abo.

  • 0

    57. ~toms  2011-11-21 13:45:58  host: pat209.kwsa.pl

    Nawet najlepsza reklama, nie zmieni dennej oferty, jaką bez wątpienia jest od dawna Simplus. Bardzo się dziwię strategom odpowiedzialnym za opracowywanie ofert, że próbują sprzedawać takie gnioty i liczą na naiwne społeczeństwo, które jest coraz mniej naiwne i nie da się dłużej robić w balona. Wnioski z lekcji Play nie zostały wyciągnięte ewidentnie.

  • 0

    58. ~GaduAirowiec  2011-11-21 15:23:53  host: 192.26.169.94

    Ad.57 te samoodnawiajace się pakiety co miesiąc, żadnych sensownych pakietów, tylko tanio do plusa:)sms po 18gr! drożyzna.

  • 0

    59.  2011-11-21 19:16:03

    Dokładnie DROŻYZNA! W Salonie Plusa nie chcieli mi wymienić karty na microsim. Dlatego nie zostałem z nimi dłużej. Nie to nie. Konkurencja (Play) wymienił mi kartę bezproblemowo i to za darmo.

  • 0

    60. ~MAK  2011-11-21 22:38:23  host: host-89-230-72-160.rzeszow.mm.pl

    haha i trzeba dalej tam ładować za 50 zł na 3miesiące? Michał Anioł z tego nowego właściciela - znaczy niezły rzeźbiarz :))

  • 0

    61. ~edek  2011-11-22 22:37:32  host: host-87-101-69-219.nowiny.net

    czy te nowe pakiety od 7zł działają we wszystkich taryfach simplusa czy tylko w wyranych. Ja mam taryfę Nowy Simplus i po wpisaniu kodu otrzymuje info "Usługa chwilowo niedostępna" i tak już od 2 dni. Dodam że nie mam włączonych innych pakietów. Mam wrażenie że te pakiety to nie dla wszystkich w simplusie, więc pachnie ściemą

  • 0

    62. ~edek  2011-11-22 22:40:44  host: host-87-101-69-219.nowiny.net

    cd 61 oczywiście chodzi o pakiety internetowe te z "lejkiem" pozdro

  • 0

    63.  2011-11-22 22:52:00

    61- cały Plus, to jedna wielka ściema. Współczuję tym, którzy są na niego skazani.

  • 0

    64. ~Madoxxx  2011-11-25 16:38:27  host: 80.48.17.122

    Rewelacyjna jest ta seria "brytyjska" z cyklu reklam Plusa :)

  • 0

    65. ~max  2012-01-05 19:37:50  host: public40878.xdsl.centertel.pl

    Przykre ale najgorsza oferta z Plusa,trzeba bedzie sie ewakuować,każdy jest lepszy.

  • 0

    66.  2012-03-27 22:39:14

    Heyah dla mnie ma lepsze reklamy i dzięki temu bardziej do mnie przemawiają. Proste, a zarazem śmieszne, dlatego łatwiejsze w odbiorze. Niektórych reklam Plusa po prostu nie czaję.

  • 0

    67.  2012-03-27 22:45:29

    @61 Nie przesadzaj. Nikt nie jest skazany, istnieje przecież wolność wyboru i ewentualnej operatora :-) Jedynie w niektórych sytuacjach trzeba się pogodzić z zapłaceniem kary za przedwczesne zerwanie umowy ;-)

  • 0

    68.  2012-03-27 23:53:31