Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa reklama Play Fresh [wideo]

Nowa reklama Play Fresh [wideo]

LuiN 14 Października 2011 09:35

0 0
Ruszyła kampania reklamowa oferty All Inclusive SMS z podwojoną ilością SMS-ów na start. Dynamiczny spot reklamowy dla odmiany nakręcony został w Lublinie.

Szerzej o nowej promocji pisaliśmy w tej wiadomości.






Źródło tekstu: Play, wł     

Dodaj do:
w sumie: 45
  • 0

    26. ~Jass  2011-10-14 14:59:59  host: public111216.cdma.centertel.pl

    Odkąd Play kojarzy mi się z wojewodzkim i palikotem jakoś straciłem entuzjazm do tej sieci i nawet zabrałem do Ery sześć numerów

  • 0

    27. ~  2011-10-14 15:03:56  host: ip-78-30-123-103.free.aero2.net.pl

    @28. Z Wojewódzkim to rozumiem, ale czemu z Palikotem?

  • 0

    28. ~  2011-10-14 15:07:57  host: user-46-112-114-244.play-internet.pl

    25: A ja wolałbym 500 SMS wymiennych na 500 MB

  • 0

    29. ~qba  2011-10-14 15:51:03  host: public94468.xdsl.centertel.pl

    no..... teraz 12 miesięcy ważności konta daje Orange i T mobile (Orange nawet 2 lata jak aktywuje się do końca listopada)Obawiam się że Play musi coś wymyśleć aby zatrzymać klientów, którzy chcą mieć dodatkowo drugi tani w utrzymaniu numer. Moi znajomi przenoszą już numery bo do play nikt nie chce dzwonić ze względu na stawki. Ciekawe tylko kiedy Plus zrobi ważność konta 12 miesięcy, znając życie zejdzie im z pół roku jak zaczną wygasać niedoładowane karty w Simplusie,

  • -2

    30. ~radek36  2011-10-14 16:17:42  host: dss222.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Play będzie atrakcyjny jak skończy z kosmicznymi stawkami do siebie ! Jakoś bez różnicy gdy dzwonię do Orange, T-Mobile czy Plusa, stawka identyczna. Ostatnio przed domem kładłem kostkę brukową i potrzebowałem fachowca. W gazecie było kilka ogłoszeń brukarzy i od razu odrzuciłem numery 791.. 794.. i 533.. , bo po co mam z każdą duperelą dzwonić do nich drożej ? Stawki do Playa to ich klęska, jeśli tego nie zmienią w najbliższym czasie. Cóż, złodziejstwa nigdy nie tolerowałem i nie zamierzam.

  • 0

    31. ~Czytelnik  2011-10-14 16:29:16  host: v10-15.opera-mini.net

    @radek36. Owszem stawi do Play są skandaliczne, tyle, zę to nie Play je ustala tylko twój operator.

  • 0

    32.  2011-10-14 16:31:04

    #30 To nie do konca Play ustanawia wyzsze ceny za rozmowy. Z drugiej strony, firmy chcace pozyskac klientow tworza roznego rodzaju infolinie, gdzie mozna zadzwonic taniej niz normalnie. To, co opisujesz jest krokiem w strone przeciwna.. Gdy ostatnio potrzebowalem naprawic laptopa zadzwonilem do 2 firm. W pierwszej za rozmowe zaplacilem kilka zlotych(P4), a w drugim przypadku (Orange) zamknalem sie w kilkudziesieciu groszach. Nawiasem mowiac z cenami tej samej uslugi bylo podobnie, bo fachowiec z P4 mial przebicie cenowe pieciokrotne.

  • 0

    34. ~Forsaken  2011-10-14 16:45:33  host: 194.246.124.205

    Czy też tak macie, że nie można włączyć kolejnego pakietu 30zł za 10zł? System informuje mnie, że mam włączony a 30 dni minęło 11.10.2011

  • 0

    35. ~  2011-10-14 16:51:30  host: 89-69-77-226.dynamic.chello.pl

    @34, u mnie "odpowiedź nierozpoznana". Ten pakiet niby jest ale działa w kratkę.

  • 0

    36.  2011-10-14 18:44:19

    radek36 (30), ryzykujesz i możesz wyjść na tym interesie jak Zabłocki na mydle. Tu zaoszczędzisz parę złoty, a może się okazać, że wybierzesz jakiegoś "fachowca" z numerem Orange, który spartoli robotę i w rezultacie trzeba będzie wywalić dużo więcej forsy... ;-)

  • 0

    37.  2011-10-14 18:48:04

    freszowiec (16), co z tego, że rok ważności, po każdej płatnej czynności, to promocja? Faktem jest, że działa i przynosi realne korzyści, a co będzie "kiedyś" - pewnie kolejny koniec świata. SMS-y w sieci Heyah były już wcześniej, jednak dopiero teraz, dzięki wspomnianej wcześniej promocji, znacząco zyskały na atrakcyjności.

  • 0

    38. ~  2011-10-14 22:31:17  host: 89-72-232-26.dynamic.chello.pl

    A to w Play jest górna granica sms-owania? Myślałam że to jak w Orange nielimitowane sms-y - brak ograniczeń

  • 0

    39. ~mkkot  2011-10-14 23:26:30  host: ip-89-174-123-80.multimo.pl

    Nie ma, po sieci nie ma.

  • 0

    41. ~Magnum  2011-10-18 13:13:34  host: 80.48.17.122

    Szczęśliwcy ci z Lublina :-P Może Wojewódzkiego im Play przywiezie na motorku następnym razem.

  • 0

    42. ~zych  2011-10-19 20:19:59  host: 213-238-98-128.adsl.inetia.pl

    @37 Heyah daje smsy w sieci za darmo bez limitu i nawet nie trzeba mieć kasy na koncie- wystarczyło tylko konto aktywne. Promocję z rokiem ważności się chwali, ale promocja Heyah była zawsze atrakcyjna :P A za 9 zł można kupić pakiet 1000 smsów do wszystkich sieci.

  • 0

    43. ~Pomocy  2011-10-19 22:55:09  host: edy47.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ludzie pomóżcie mi ! Jak nazywa się piosenka z tej reklamy ???

  • 0

    44. ~Piosenka  2011-10-20 19:44:33  host: ip-89-174-119-41.multimo.pl

    JAKA TO MUZYKA ??????

  • 0

    45. ~  2011-10-23 22:36:01  host: ddw176.neoplus.adsl.tpnet.pl

    blur song2

  • 0

    46. ~ja  2011-10-24 22:29:46  host: 213.156.120.85