Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa reklama Play

Nowa reklama Play

WitekT 24 Maja 2007 20:06

0 0

Od 25. maja Play wprowadza nową reklamę, w której występują pływaczki synchroniczne. My prezentujemy ją już dziś.



Jak napisano w komunikacie, w przeciwieństwie do innych telefonii korzyści dla klientów Play są identyczne w ofercie na kartę i w abonamencie. Są też idealnie zgrane, dlatego ich najważniejsze elementy warto przedstawić razem w jednej reklamie: niskie stawki do wszystkich sieci, mnóstwo dodatkowych złotówek i minut gratis, MMS-y tak samo tanie jak SMS-y. Równie pięknie zgrane są pływaczki synchroniczne, które w fioletowo-białych kostiumach tworzą perfekcyjne, artystyczne układy w telewizyjnej reklamie Play. W kampanii prasowej również wykorzystany jest motyw kalejdoskopu ułożonego z pływaczek synchronicznych.




Play konsekwentnie wykorzystuje artystyczny przekaz reklamowy, zupełni inny od dotychczas obecnych na rynku, wyznaczając przy tym nową estetykę - powiedział Jacek Hensler, który w Play odpowiada za marketing.

Zobacz: nową reklamę Play (plik MPG; 4,6 MB).

Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 32
  • 0

    13. ~  2007-05-24 21:51:07  host: 87-205-221-214.adsl.inetia.pl

    Ale perwera. Reklama poniża kobiety. Co na to SAR?

  • 0

    14.  2007-05-24 21:58:55

    ładna :)

  • 0

    15. ~  2007-05-24 22:05:00  host: acma74.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jak myślicie czy germanos żałuję swojej decyzji? Era nadal się sprzedaje, a salony play im ich więcej tym mniej klientów hehe

  • 0

    16. ~olo  2007-05-24 22:15:52  host: acpw173.neoplus.adsl.tpnet.pl

    orientuje się ktoś co to za muzyczka w tle leci?

  • 0

    17. ~noname  2007-05-24 22:27:56  host: edv236.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Pływaczki synchroniczne a interconnect asymetryczny :) brzmi ciekawie.

  • 0

    18.  2007-05-24 23:03:19

    reklama jak najbardziej ok!

  • 0

    19. ~frikas  2007-05-24 23:05:13  host: 248-mo3-1.acn.waw.pl

    hm... a mnie natomiast zastanawia skąd autor news'a dysponuje kreacją dzień przed startem kampanii ;) czy to słabe ukrywanie materiałów przez Play i ich kontrahentów marketingowych, czy też celowe zagranie?

  • 0

    20. ~hmm  2007-05-24 23:11:20  host: 212.122.214.139

    @Atlan źle kojarzysz, to lektor z filmów przyrodniczych z PRLu tak Ci się chyba źle skojarzył :) A mi się to akurat podoba, jak o zwyczajach seksualnych hipopotamów, ze szczegółami :D

  • 0

    21.  2007-05-24 23:17:46

    frikas: akurat zdobycie takich materiałów to nie jest wielki problem... Tę konkretną reklamówkę Play rozesłał oficjalnie jako press.

  • 0

    22. ~frikas  2007-05-24 23:27:18  host: 248-mo3-1.acn.waw.pl

    WitekT: to mnie zaskoczyłeś teraz... wiem, że reklamodawcy czasami podejmują takie działania w celu wirusowego rozprzestrzeniania swoich materiałów, ale telecomy zazwyczaj kryły się do ostatniej chwili z udzielaniem jakichkolwiek informacji ofertowych :) a co do kreacji, to słaba trochę jest, totalny misz-masz - za dużo szczegółów na raz, więc ciężko będzie Kowalskiemu zapamiętać cokolwiek z tego...

  • 0

    23. ~jojo  2007-05-24 23:33:04  host: egr2.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jak na swieżą sieć to ta, oraz poprzednia reklama z Play Kartą są bardzo dobre. Tak jak już "hmm" wcześniej napisał taka "łopatologia" powinna być już dawno zareklamowana, to i może dotarła by oferta Play do większej ilości osób w krótszym czasie już wcześniej. Ale dobrze, że się domyślili, że trzeba wprowadzić reklamy właśnie w takim stylu. Pewnie za mało osób odwiedza ich salony...

  • 0

    24. ~M. G.  2007-05-25 08:06:34  host: aary90.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Trochę jednak myląca jest ta odwrotność z tymi minutami że 1 minuta za 2. Człowiek widząc to pierwszy raz mam wrażenie, że dostanie 2 minuty za 1 minutę rozmowy.

  • 0

    25. ~przyszły playowiec  2007-05-25 12:18:17  host: bmt199.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Wreszcie zmądrzeli i zrobili reklamę, która sprzedaje ofertę. Posłuchali się mnie jak widzę :))) Mogli tak od początku, dwa razy więcej userów by już mieli...

  • 0

    26. ~ja;)  2007-05-25 12:43:46  host: dbe32.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Świetna reklama...bardzo dobry pomysł z tymi pływaczkami synchronicznymi,bo przecież o nich tak sie nie mówi jak o piłce...Gratuluje dobrego pomysłu!!!!

  • 0

    27. ~karek  2007-05-26 15:32:34  host: ehu30.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ale czemu na kartę jest tak drogo jak w abonamencie?:(

  • 0

    28. ~maniek  2007-05-29 17:25:45  host: static-87-105-88-18.ssp.dialog.net.pl

    Czy znalazl ktoś moze w necie reklamę play z motywami pasków zebry (czarno bialych a nie fioletowo bialych jak w logo sieci)? Była dość krótko emitowana w tv, a jest ciekawie zmontowana. Jeśli tak, to bylbym wdzięczny za post linka :)

  • 0

    29. ~maniek  2007-05-29 17:27:13  host: static-87-105-88-18.ssp.dialog.net.pl

    aha nadmieniam ze na koncu reklamy z tla wylanialy sie 2 dziewczyny na fotelach.

  • 0

    30.  2007-06-02 12:32:22

    maniek to chyba nie byla akurat reklama play cos Ci sie musialo pomylic

  • 0

    31. ~sara  2007-06-05 16:10:21  host: 83.238.245.253

    a ja sie pytam dlaczego ktos uwaza ze to poniza kobiety?! wrecz przeciwnie! jesli ktos kiedykolwiek widzial plywanie synchroniczne to wie ze chodzi o piekno a nie nagosc czy cokolwiek innego!!! a poza tym reklama to fajna przygoda;)

  • 0

    32. ~magda  2007-06-12 15:52:55  host: chello087207097174.chello.pl