Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa reklama oferty biznesowej Play

Nowa reklama oferty biznesowej Play

LuiN 3 Września 2010 08:03

0 0
Marcin Gruszka, rzecznik sieci Play, umieścił na swoim blogu nowy spot reklamowy promujący ofertę biznesową Play.

Tym razem reklama ma mocno polityczną tematykę.






Źródło tekstu: blogplay.pl, wł     

Dodaj do:
w sumie: 56
  • 1

    41.  2010-09-03 16:28:08

    Trudno mi oceniać działania innych. Przelogowałem w swojej rodzinie 10 telefonów do Plusa i nie mam problemów. Może po prostu ktoś ma z tym problem? Albo zasięg Plusa jest u tych osób nie najlepszy? Trudno powiedzieć.

  • 0

    42.  2010-09-03 16:36:27

    32@ żadna sieć w Polsce nie jest sprawna w 100% i żadna nie zagwarantuje Tobie jednakowej jakości w całym kraju. Moim zdaniem wybór Play do firmy jest całkiem rozsądny przez elastyczne, proste i bogate w minuty plus bezpłatne rozmowy w sieci, stacjonarki abonamenty i na koniec najważniejsze niższe rachunki.

  • 0

    43. ~camel199  2010-09-03 17:56:34  host: afpa37.neoplus.adsl.tpnet.pl

    tak a orange to tak pieknie dziala. na kazda siec sie znajdzie hak. ja kupile play fresh zobaczylem jak dziala i 10 simow poplynelo z plusa. na jakosc nie nazekam.

  • 1

    44. ~  2010-09-03 18:22:17  host: t18-08.opera-mini.net

    @40 PLAY, to, ze u ciebie pod lasem jest slabo z zasiegiem plusa a orange i era 'wyrabia' nie oznacza ze tak jest we wszystkich lasach w calym kraju. Fakt mieszkam w 500tys. Miescie i orange ma zasieg ale jakosc niewiele lepsza od play. Z moich doswiadczen moge powiedziec ze Plus ma najlepsza siec. To widac po ilosci mvno, to nie przypadek, ze najlepsze oferty mvno sa na sieci plusa

  • 1

    45.  2010-09-03 18:52:30

    jeśli chodzi o oferty biznesowe to podoba mi się że przy nich można skorzystać z szerokiego wachlarzu dodatkowych usług. Np. w Orange na korzystnych warunkach można sobie aktywować usługę nokia mail, z wliczonym transferem danych w abo, czy też nawigację działającą na podobnych zasadach. A to jest bardzo ważne przy wyborze dobrej oferty biznesowej dla swojej firmy.

  • -2

    46. ~Chłopak z wioski  2010-09-03 18:55:45  host: v04-15.opera-mini.net

    @44: No to co porównujesz siebie do mnie? Miasto do wioski? Pospieszyłem się Orange też zaliczam do Play i Plus. Era ma u mnie najlepszy zasięg i na tej podstawie jestem w TT. Najlepiej niech się wypowiedzą ludzie co jeżdżą po lasach itp; jak już tak chcą coś dodać. Pozdrawiam!

  • 2

    47. ~  2010-09-03 18:58:36  host: p14-04.opera-mini.net

    PLAY-więc po jaką cholere tyle czasu byłeś czy nadal jesteś we freshu jak wszystko do bani jest. Nie lepiej zapłacić te parę groszy więcej i mieć problem z głowy? Dodatkowo pisałeś o problemach z doładowaniem więc obudź się człowieku. Jak nie stać cię na 50zł na 3miesiące to wybierz orange i przelewami z konta na konto przedłużysz wychodzące. Dalej nie będę pisał bo tylko wulgaryzmy przychodzą mi głowy jak cię czytam. Na przemian jesteś ciągle zwolennikiem i oponentem fresha.

  • -2

    48. ~Chłopak z wioski  2010-09-03 19:13:49  host: v04-15.opera-mini.net

    @47: Byłem racja w Freshu, z początku było fajnie, patrzałem wyłącznie na ceny a nie jestem człowiekiem zamożnym bym mógł sobie pozwolić na większe kwoty doładowań. Jak zaczynałem przygodę z Play, była zima, mróz na oknach. A jak wiadomo w takich warunkach zasięg jest silniejszy a zarazem jego moc nadawania. Zaczęło się lato zasięg spadł znacznie roamingowego Plusa. Przyczyna tkwi taka że u nas gmina Biała Rawska jest tylko salon Plus i przeważnie każdy ma w Plusie numer. To jak zacznie się tzw: "oddychanie komórki" gdyż klienci w owym mieście korzystają z sieci, do mnie zasięg maleje a bywa że znika całkiem. I doszłem do wniosku że te 25zł w TT na m-ąc mnie stać a w tym jak mówiłem mam pełen zasięg niezależnie od miejsca. Cóż zrobić chciałem mieć tanio ale mi to bokami wyszło gdyż ciągle "brak zasięgu" na tel. nie jest miłą rzeczą...

  • 2

    49. ~  2010-09-03 20:00:42  host: chello089078005154.chello.pl

    @PLAY,- wcześniej byłeś w Sim+ więc doskonale wiedziałeś jaki masz zasięg u siebie. Trzeba być naprawdę mówić delikatnie "nierozsądnym" żeby wybrać operatora, którego zasięgu nie mam w miejscu zamieszkania a póxniej marudzić ;) Ty nie masz wyboru jeśli nie chcesz narzekać wiecznie na zasięg. Mozliwe, że i Plus poprawi w Bialej Rawskiej zasięg ale póki co jest jak jest. Dużo jeżdżę po Polsce i jako zboczenie zawodowe mam SIMy wszystkich operatorów infrastrukturalnych i sporo mvno i mogę powiedzieć, że najmniejsze problemy z zasięgiem ma właśnie Plus.

  • 2

    50. ~Adaś  2010-09-03 20:07:55  host: 77-253-89-157.adsl.inetia.pl

    To prawda jest jeszcze dużo miejsc w Polsce gdzie zasięgu nigdzie nie ma. Był nawet artykuł o tym. I pisanie o tym jaki to zasięg danej sieci jest cacy mija się z celem bo zawsze będzie tak że tu jest a tam nie ma albo jest ciut gorszy. Co do spotu, heheh dobrze że nie ma gotowania psa czy oddawania na schronisko.

  • -2

    51. ~Chłopak z wioski  2010-09-03 20:14:02  host: v04-15.opera-mini.net

    W Sim+ też byłem, zasięg miałem o wiele lepszy przed wprowadzeniem nielimitowanych rozmów w Plus do wybranego numeru i SD w Play. Wiem co mówię bo przecież z telefonem mam styczność 12-18 godzin na dobę. Jakby tak 900-tkę pod hotelem Plusa postawili to wtedy i Play bym brał, aktualnie jest 1800-tka. Era postawiła, choć i tak łapię z Białej. No ale tak jak mówię jest znacząca różnica, "brak zasięgu" a full Ery. Dobra już nie zanudzam ;-) Pozdrawiam.

  • 2

    52. ~ktry  2010-09-03 21:59:05  host: azf43.internetdsl.tpnet.pl

    Ja miałem ponad 11 lat w plusie dla firm dwa numery.Od trzech miesięcy mam je w pleyu i jestem bardzo zadowolony.Odnośnie zasięgu przebywam niekiedy w takich miejscach gdzie plusowego zasięgu nigdy nie było i nie ma do tej pory,a pley jest ful prawie.Polecam dla skąpych właścicieli firm naprawdę można zaoszczędzic parę zł.

  • -2

    53. ~  2010-09-04 00:56:34  host: 195.116.179.68

    Najbardziej i tak mi się podoba wizja 13mln klientów PLUSa i 13mln PLAY... Efekt będzie jeden dla obu strzał w kolano :) bo jeżeli nie rozbudują mocno infrastruktury to... w sumie nie dojdzie do takiej sytuacji bo wcześniej wszystko wywali się i będzie "leżeć i kwiczeć"... Niech play podwoi jescze swoją baze Klientów a zaczną się także PLUSowi klienci skarżyć na zasięg... :)

  • -2

    54. ~  2010-09-04 07:22:27  host: dce63.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Reklama ma przyciągnąć uwagę widza. I ta przyciąga językiem niemieckim. Ludzie mają się dowiedzieć o Play dla Firm. I reklama to robi. Inna sprawa, że złe działanie sieci i negatywna opinia bardziej odstrasza niż najlepsza reklama. Mała firma - Play. Duża - już niekoniecznie, bo zła jakość wkurza.

  • 1

    55. ~dżeju  2010-09-04 10:06:11  host: public-gprs122383.centertel.pl

    Tak piszecie że obsługa klienta lepsza u konkurencji, nie do końca. Mój ojciec przedłużał w Erze abonament firmowy, konsultant namówił go do zmiany taryfy na nową firmę z większą ilością minut, jednak z pierwszym rachunkiem zdębiał gdy zobaczył kwotę do zapłaty wyższą o ponad 100% (dzwoni dużo i wszędzie również do sieci Play). Okazało się nie został wyraźnie poinformowany o ważnym dla niego szczególe, dostaje więcej minut do wszystkich siec ale z wyjątkiem połączeń do Play. Efekt jest taki, że przechodzi po zakończeniu umowy do innej sieci.

  • 1

    56. ~shark  2010-09-04 12:11:15  host: chello089074230228.chello.pl

    @54 jeśli chodzi o pokazanie Niemców w reklamie Play, to właśnie to uważam za strzał w kolano i to dość mocny, bo niemieckość kocha dobrą jakość na światowym poziomie i tego oczekuje też od usług, za które płaci, a w tym Play kuleje. Reklama zatem dla mnie jak najbardziej nietrafiona.

  • 1

    57.  2010-09-04 13:25:51

    @55 a wystarczylo przeczytac cennik... biznesmen, ktory nie czyta integralnej czesci umowy jaka jest cennik? to pretensje mozna miec tylko do siebie.

  • 0

    58. ~polo  2010-09-04 17:20:51  host: 87-205-193-201.adsl.inetia.pl

    Reklamy wiadomo każda sieć ma inne. Jedyną renomą i rozpoznawalnością może się pochwalić Heyah. Mają swój niepowtarzalny styl. Co do Play, Play po swoich wpadkach powinien bardzo uważać. Ich reklamy nie są super jakieś śmieszne ani nawet dobrze odbierane.

  • 0

    59. ~  2010-09-05 09:54:31  host: dcz246.neoplus.adsl.tpnet.pl

    56. A co przeciętny delikwent prowadzący firmę wie o sieci Play? Tylko wie, że istnieje. Reklama tylko skupia uwagę szprechaniem. I to reklama robi. Reszta to zbieranie informacji o sieci i podjęcie decyzji. Nieważne że Tobie się to źle kojarzy. Ważne, że by sieć została zauważona. I dla firm do 5 kart sim jest b. dobra (ze stacjonarkami),

  • 0

    60.  2010-09-06 11:47:50