Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa reklama Heyah

Nowa reklama Heyah

LuiN 31 Stycznia 2011 16:37

0 0
Od 1. lutego fani kota Ryśka będą mogli obejrzeć kolejny spot z udziałem tej postaci. Tym razem Rysiek promować będzie hasło "W Heyah dostajesz za nic".



W ramach promocji każdy użytkownik Heyah na kartę, który wysłał bezpłatny kod aktywujący *100*30# dla Planu 30 lub *100*50# dla Planu 50 i regularnie doładowywał konto wybraną kwotą (30 zł lub 50 zł), po roku może otrzymać nowy telefon bez żadnej umowy, w promocyjnej cenie od 1 zł.


Źródło tekstu: Heyah     

Dodaj do:
w sumie: 24
  • 1

    5. ~  2011-01-31 17:03:47  host: public82058.cdma.centertel.pl

    coś jak telefon na deser w playu na kartę, tylko że tam było 9 miesięcy a nie rok, mogliby znów zrobić podobną promocję. Ciekawe jak ceny telefonów?

  • 1

    6. ~Paweł  2011-01-31 17:04:08  host: 89-76-121-120.dynamic.chello.pl

    Szkoda mi tej świni jest trochę :) Myślałem że porazi go prąd :P

  • 1

    7. ~  2011-01-31 17:15:38  host: nat.smtvsat.pl

    do 4 - racja, lepiej tel na allegro, lub nowy w sklepie na raty. Play Fresh jest nie doprzebicia. a w Heyay 80 gr za minutę to dobre dla frajerów.

  • -1

    8.  2011-01-31 17:33:17

    Ale wypas :))))) jak zawsze Heyah trzyma poziom, reklama super!!! inne sieci powinny brać przykład, a już na bank Play bo oni jak zrobią reklamę do miesza gusty niestety :/

  • 0

    9. ~wezyr  2011-01-31 17:41:36  host: 193.201.36.36

    Jak to za darmo? Przecież to ściema, wiadomo, ze trzeba jakąś forme lojalki podpisać. Sprawa do UOKiK

  • 1

    10. ~Paweł  2011-01-31 18:01:53  host: 89-76-121-120.dynamic.chello.pl

    Mam abonament 55 zł a i nawet połowy nie wykorzystuję :/ Wystarczyłaby mi karta Heyah za 20 zł :)

  • 1

    12.  2011-01-31 18:06:28

    Fajne. Szkoda tylko, że bez obciachu wykorzystali motyw znany z serialu "Family Guy".

  • -1

    13. ~Karol  2011-01-31 18:17:33  host: static58.debica198.tnp.pl

    do 9 to przeczytaj sobie regulamin, żadnej umowy nie trzeba podpisywać he...

  • 1

    14.  2011-01-31 18:18:38

    Haha, biedny kotek - dostał w ryj od Świni ;-)) jednak za coś :-)

  • 1

    15. ~frshman  2011-01-31 18:33:24  host: 178-36-4-121.adsl.inetia.pl

    jest to kopia programu "telefon na deser", ktory byl ok 3 lata temu w Play...

  • 0

    16. ~  2011-01-31 20:06:11  host: p20-03.opera-mini.net

    15 Ładnie wtedy dzisiejsi playowcy jechali po p4. Najlepsze reklamy były z cieślakiem, nigdy moje oczy nie są zainteresowane reklamami gsm ale te akurat nawet oglądałem.

  • 0

    17. ~ddemon  2011-01-31 20:06:57  host: dtn108.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Reklama fajna, bo śmieszna. Najlepsze spoty są od Heyah, Plusa i Play. Najgorsze spoty robi Orange z tymi grzybami w pomarańczowej krainie. Jeśli chodzi o obecną ofertę to brakuje mi 2 opcji- dużego pakietu sms/mms do wszystkich sieci (np. 500 za doładowanie 30zł) i wybranych numerów do dowolnej sieci (np. 3 numery- 10 gr/min.). Nic więcej nie potrzeba.

  • 1

    18. ~  2011-01-31 20:11:11  host: p20-03.opera-mini.net

    Co prawda to prawda, mniejsza kto ma najlepsze ale reklamy orange są sztywne i nudne jak flaki z olejem albo jak hasło "do wykorzystania w orange"

  • 1

    19.  2011-01-31 20:46:17

    dendros (3), przecież ja nic nie pisałem o jakimkolwiek "ruszaniu" marki Heyah, też wcale tego nie chcę. Pisałem tylko o odświeżeniu kampanii reklamowej sieci Heyah. Mogliby znów czymś zaskoczyć - jakimiś ciekawymi reklamami, tak jak za dawnych dobrych czasów.

  • -1

    20. ~  2011-01-31 21:23:06  host: z09-12.opera-mini.net

    Ja tylko dodam że reklama heyah została nagrodzona w plebiscycie Spoters 2010. Gratulacje.

  • -1

    21.  2011-01-31 22:29:04

    Super są też szybujące kury (z tej samej stajni;).

  • 1

    22. ~pixel  2011-02-01 11:39:54  host: dpx152.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @21 aaa tej reklamy TT nawet Play Erze pożałował i ogłosił na swoim blogu konkurs na pomysł na virala, hehe Kury są ok:)

  • 0

    23.  2011-02-01 16:13:11

    No kury dawały radę. Dwie nawet były: pierwsza promowała usługę Bonus, a druga promocję 2xTak Tak (podwójne doładowania).

  • 0

    32.  2011-02-01 20:32:59