Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa reklama Heyah

Nowa reklama Heyah

LuiN 18 Marca 2010 11:49

0 0
Heyah wypuściła nową reklamę z psem Łinstonem i kotem Ryśkiem, która promuje darmowe rozmowy w sieci w zamian za doładowanie.

Szerzej o reklamowanej promocji Heyah pisaliśmy w tej wiadomości.






Źródło tekstu: Heyah, wł     

Dodaj do:
w sumie: 76
  • 1

    58.  2010-03-18 22:27:13

    38, nie przesadzaj proszę, równie dobrze mogę napisać że P4 zerżnęła z Ery pomysł na oferowanie usługi GSM na terenie RP :))))

  • 0

    59. ~?????  2010-03-18 22:29:09  host: 77-253-10-61.adsl.inetia.pl

    a jak to jest w Heyah z tym darmowym numer po kazdym doladowaniu. Ja tego na ich stronce wcale nie widze... jest tylko cos o tym ze za 5,90zl jest jeden numer. Dajcie link gdzie są na ten temat informacje. Czy to są rozmowy i smsy z jedyn numerem? czy same rozmowy? czy są bez ograniczen ?????

  • 0

    60.  2010-03-18 23:25:29

    @59: tutaj masz wszystkie informacje- http://www.heyah.pl/nowa-heyah_bezplatnie-w-heyah?from=header. Bezpłatne smsy w sieci są już od dłuższego czasu, tutaj chodzi tylko o rozmowy. A co do reklamy- kolejny dobry spot, Rysiek i Winston są nieśmiertelni.

  • 1

    62.  2010-03-18 23:33:16

    A skąd takie dane? Widzieliście jakiekolwiek statystyki dotyczące wieku użytkowników?

  • 1

    63. ~  2010-03-19 01:36:21  host: t19-15.opera-mini.net

    Niektórzy to myślą, że jak reklama operatora jest animowana to oferta jest dla ludzi do 18 lat. Myślenie nie boli ! Era Tak Tak, Orange Pop, Heyah, Play Fresh, Simplus, 36.6, Mobilking, wRodzinie, Sami Swoi to oferty na kartę, wiec każdy może je mieć. Mam 34 lata, żonę, dziecko w drodze, prowadzę małą firmę, a korzystam z oferty Heyah i czasem z Orange. Wiek tutaj nie ma znaczenia ! Dzis mi pasuje sieć Heyah, jutro mogę mieć Play, a za tydzień Mobilkinga (choć już nie palę). Piekarnia z Ciechanowa

  • 1

    64. ~  2010-03-19 09:45:07  host: 77-254-81-248.adsl.inetia.pl

    Ludzie, skupcie się na reklamie! :) moim zdaniem jest po prostu świetna! :)

  • 1

    65. ~pes  2010-03-19 09:57:25  host: dpc144.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Reklama nie jest dziełem przypadku Stoją za tym badanai etc Do tego sukces kilku innych klipów z tym bohaterami. Dlatego gadanie, że jest ona tylko dla dzieciaków jest mocno naiwne. Aczkolwiek prepaidy w większości prypadków przemawiają do młodszych odbiorców

  • 1

    66. ~  2010-03-19 11:58:09  host: 77-254-81-248.adsl.inetia.pl

    @65 nie powiedziałabym... coraz częściej osoby dorosłe wybierają pre-paid bo się im to po prostu bardziej opłaca.

  • 1

    67. ~Sebol  2010-03-19 17:53:30  host: 87-205-163-35.adsl.inetia.pl

    Reklama dalej przekazuje to co ma przekazywać oraz śmieszy w takim samym stopniu jak początkowe reklamy z tytułowym kotem:)) Dla mnie Heyah od zawsze trzyma się swojego rozpoznawalnego wizerunku i kolorów to mi się najbardziej podoba. Od razu po kilku sekundach wiadomo do kogo i co będzie reklamowane.

  • 1

    68. ~  2010-03-20 00:29:13  host: 213-238-118-28.adsl.inetia.pl

    @up Zgadza się. Ja kupuję telefon za ponad 1000 zł i do tego pre-paida - ciekawe jakiego dzieciaka stać na coś takiego. A abonamentów używałem właśnie jak dzieciakiem byłem. Teraz umiem lepiej kalkulować i stwierdzam jedno - nigdy więcej abonamentu!

  • 0

    69. ~  2010-03-20 00:30:01  host: 213-238-118-28.adsl.inetia.pl

    do 66 się odniosłem.

  • 0

    70.  2010-03-22 11:01:57

    Dawno minęły te czasy, kiedy abonamenty miały znacznie niższe stawki niż prepaidy, teraz zupełnie nie opłaca się wiązać umową abonamentową. A co reklamy: to, że jest animowana nie oznacza, że skierowano ją wyłącznie do dzieci, wystarczy dobrze posłuchać.

  • 0

    71.  2010-03-22 11:08:35

    Semnon: tu się nie zgodzę - my mamy telefony w abo, ceny (mimo umowy podpisanej rok temu), mamy dużo lepsze niż w jakimkolwiek prepaidzie, do tego telefony dooobreeej cenie...

  • 0

    72. ~  2010-03-22 13:39:50  host: 77-254-81-248.adsl.inetia.pl

    ale to trochę tak, że opłacają się jedynie przy wysokich abonamentach. Jak ktoś nie wydzwania miesięcznie więcej niż 50 zł to chyba nie znajdzie dla siebie dobrego abo...

  • 0

    73. ~monika  2010-03-24 19:52:43  host: dum162.internetdsl.tpnet.pl

    pomocy!! jak się ściąga pakiet na nowa heyah?????

  • 0

    74.  2010-03-25 13:40:43

    Jeśli korzystasz z Mulitpakietu musisz aktywować taryfę Nowa Heyah kodem *101*1*1#. Trzecia zmiana taryfy kosztuje już 5zł. Jesli masz nowy starter, to automatycznie masz Nową Heyah.

  • 0

    75.  2010-03-29 20:59:37

    Rysiek to chyba motyw, który się za szybko nie wyczerpie :-) Strasznie przypadł do gustu wielu osobom a i pole do popisu z płodzeniem kolejnych spotów jest spore :-) warto czekać na odsłony.

  • 0

    76. ~mobo  2010-04-22 22:46:52  host: bqt171.neoplus.adsl.tpnet.pl

    wiecie moze co ta mysz gada zanim wlezie do miski ?

  • 0

    77.  2010-04-22 23:05:51

    mobo (76) - Tak. zadaje się, że mówi po prostu po francusku: "Bonjour!", czyli: "Dzień dobry".

  • 0

    78.  2010-06-29 16:32:49

    Też tak myślę :-) francuskie dzień dobry. Aczkolwiek faktycznie, tak wyplute, że sama bym się zastanawiała, gdyby ktoś wcześnie nie napisał :D

Dodaj swoją opinię