Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa reklama Heyah

Nowa reklama Heyah

WitekT 10 Lutego 2010 11:05

0 0
Heyah wypuściła nową reklamę z psem Łinstonem i kotem Ryśkiem, która promuje darmowe rozmowy z wybranym numerem w sieci w zamian za doładowanie.

Szerzej o ofercie pisaliśmy w tej wiadomości.





Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 31
  • 0

    12.  2010-02-10 21:42:29

    Reklama też jest super, jak z resztą cała seria z Ryśkiem;)

  • 1

    13.  2010-02-10 22:17:21

    pablo_79 - Mylisz się. To w Heyah musisz ładować konto za minimum 16,66 zł na miesiąc. We Fresh ładujesz i korzystasz z usług jak chcesz i kiedy chcesz. Rozmowy roamingowe i międzynarodowe nie są aż tak istotne, jak rozmowa za darmo z najbliższymi. A przepraszam, pokaż mi na stronie Heyah informację o podwójnym doładowaniu - jakiś link...?

  • 0

    14. ~Lekarz dla ściemiaczy  2010-02-11 00:20:33  host: dcr125.neoplus.adsl.tpnet.pl

    6. ~adek To na jakim Ty zadupiu mieszkasz, że Plus nie działa inie możesz mieć P4. Orange działa, Era działa, a tamte dwie nie? hahha

  • -1

    15. ~  2010-02-11 00:23:45  host: v05-10.opera-mini.net

    jojo- mozesz sobie tłumaczyć jak chcesz, ale kolega pablo_79 ma akurat rację z tym minimalnym doładowaniem. W Play Fresh musisz koniecznie za 30zł doładować konto aby z tymi kilkoma osobami rozmawiac. A w Heyah wystarczy nawet 5zł. Nie widzisz różnicy ? Jarek z Lublina

  • 0

    16. ~Obiektwny  2010-02-11 00:24:33  host: dcr125.neoplus.adsl.tpnet.pl

    11. ~Tom Kolega jednak jest mało obiektywny. A dookoła tyle ciekawych ofert prepaid. Heyah z wykluczeniami nie jest najlepsza od 10-02-2010. Chyba, że za granicę dzwonisz.

  • 1

    17.  2010-02-11 11:10:28

    Jarek z Lublina (15) - Fakt i z tym się zgadzam - już od 5 zł - też mi się to podoba. Gdyby nie to, że w Heyah i tak musisz ładować większymi nominałami, bo zblokują Ci konto, a potem zlikwidują numer...

  • -1

    18. ~proz  2010-02-11 12:06:42  host: user52-108.satfilm.net.pl

    Koledzy i koleżanki, PF jest dobry dla ludzi, którym zależy na długiej aktywności karty być może jako drugi numer. A jeśli telefonu używa się do kontaktów codziennych, a nie chce się być uwiązanym umową to Nowa Heyah jest przyzwoitym rozwiązaniem. Na pewno przewagą Heyah jest fakt, iż ludzie dzwonią do nas po normalnych stawkach, a nie zawyżonych.

  • 0

    19.  2010-02-11 15:49:34

    @13, jojo, nie pisałem o terminach ważności, tylko sposobie przyznawania bonusu. Jak w innym wątku pisałem- nowe oferty Heyah i Play Fresh są moim zdaniem świetne i oferta Play mogłaby być lepsza tylko wtedy, gdyby przyznawali darmowe rozmowy od każdego doładowania, tak jak przyznają darmowy numer w Heyah. Nie o ARPU mi chodziło.

  • 0

    20.  2010-02-11 21:24:18

    pablo_79 - Oceniałeś konkretną ofertę sieci... Heyah. A w przypadku tej sieci jedno łączy się z drugim...

  • 0

    21.  2010-02-12 17:16:23

    Znowu o tym samym... Niekoniecznie się łączy. Kwestia terminu ważności to jedno- bo dzięki kumulacji terminów ważności konto może być ważne nawet rok. Bonus darmowych rozmów w Heyah to drugie, można otrzymać od najniższej kwoty doładowania- czyli przy minimalnym wkładzie finansowym.

  • 0

    22.  2010-02-12 22:50:45

    pablo_79 - Piszemy o całości konkretnej oferty -pre-paidu Heyah. No dzięki kumulacji konto jest ważne rok - nie przeczę. I jakie to ma znaczenie w poruszanej kwestii? Już pisze - żadnego. A to dlatego, że po prostu doładowania poniżej 20 zł nie przedłużają dalej jego ważności. Tym samym możesz wciągu roku nabić sobie kilkanaście 5 zł doładowań, Złotówki gromadzą ie na kancie, a jego stan stoi w miejscu.

  • 0

    23.  2010-02-13 20:35:45

    Jojo, tak szybko to numeru w Heyah nie zablokują, bo ważności konta się kumulują. Więc spokojnie wystarczy nawet 5 czy 10 zł.

  • 0

    24.  2010-02-13 20:43:53

    Semnom (23) - A czy ja twierdzę że szybko? Przy założeniu, że ktoś korzysta sumowania ważności - raczej nie (wszystko zależy kto na ile miesięcy do przodu ma zsumowane konto. Inaczej jest, gdy ktoś korzysta z numeru reglanie doładowując np. za 20 zł konto.

  • 0

    25. ~  2010-02-15 09:57:32  host: dgr25.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Heh :) Łinston mi w dziwny sposób przypomina mojego znajomego ;) reklama - git :)

  • 0

    26.  2010-02-15 18:22:08

    @ Jojo: sądzę, że każdy umie dokonać prostej kalkulacji i doładować większą kwotą, która przedłuża konto. Większość użytkowników tak właśnie zrobiła podczas ostatniego podwójnego doładowania.

  • 0

    27.  2010-02-15 18:41:04

    Semnom (26) - Ja zwracam uwagę na to co według mnie w tej promocji jest "nie tak". Naprawdę uwierz mi, że osobną kwestią jest ocena czy dany użytkownik potrafi optymalnie wykorzystać swój pre-paid. Nie mnie to oceniać i tym się nie mam zamiaru zajmować. W tym ostatnim zdaniu chodziło Ci o to, że większość użytkowników Heyah doładowujących konto w promocji podwójnego doładowania potrafi dokonać prostej kalkulacji, czy może o to, że większość użytkowników Heyah skorzystała z ostatniej promocji podwójnego doładowania, bo nie jestem pewien? Z tym pierwszym ewentualnie mógłbym się zgodzić (choć częste są żale "skarbonkówiczów" na brak możliwości pozbycia się niepotrzebnie nagromadzonej na koncie forsy), w to drugie szczerze wątpię. ;-)

  • 0

    28.  2010-02-18 15:02:55

    Jojo,to, że ludzie korzystają z podwójnych doładowań świadczy tylko o tym, że nie dla każdego kwestia jak najniższych kosztów utrzymania numeru jest kwestią najważniejszą. Rozumiem o co ci chodzi, jednak ja patrzę na tę kwestię tak: jest możliwość odbywania darmowych połączeń z wybranym numerem w Heyah w dużym przedziale nominałów doładowań. Można skorzystać z oferty na dogodnych dla siebie warunkach. Jest wielu użytkowników, którzy od lat z powodzeniem korzystają z podwójnych doładowań i jest ich znacznie więcej, niż uzytkowników, którzy nie wiedzą co zrobić z kasą, na którą dość bezmyślnie się rzucili. Podwójne doładowanie to atrakcyjna promocja- daje 100% do wyjkorzystania bezterminowo na wszystkie usługi. To, że nie każdy potrafi z niej mądrze skorzystać- to inna para kaloszy. To samo tyczy się nowej oferty Heyah.

  • 0

    29. ~  2010-02-24 01:52:46  host: 195.116.132.159

    Najlepsze oferty są w Orange, rozmawiasz 1000 minut z numerami Orange i stacjonarnymi, jeśli masz telefon na kartę, pakiet to tylko 6 zł. www.orange.pl

  • 0

    30. ~  2010-03-12 12:32:27  host: 87-205-236-223.adsl.inetia.pl

    Kot z pudelkiem? Jakżeż tak można? ;)

  • 0

    31.  2010-06-29 16:47:21

    Jak widać można ;-) całkiem fajna ta pudlica, ale myślę, że z tego związku na dłużej nic nie będzie :-P Co do doładowań, ja nie zawsze korzystam z największych nominałów. Trzeba mierzyć siły na zamiary.

Dodaj swoją opinię