Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa propozycja MSP dla France Telecom

Nowa propozycja MSP dla France Telecom

WitekT 22 Marca 2005 10:12

0 0
Jest szansa na sprzedaż France Telecom ok. 3,87% akcji TP - poinformował w poniedziałek minister skarbu państwa Jacek Socha.

W tej sprawie pojawiły się nowe okoliczności, które minister chce przedyskutować z francuską firmą, oczekuje też na jej nowe propozycje cenowe.

Na początku marca Socha powiedział, że oferta FT dotycząca zakupu pakietu akcji TP nie jest satysfakcjonująca dla Ministerstwa Skarbu Państwa.


Źródło tekstu: Rzeczpospolita, wł     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~Rash  2005-03-22 17:22:00  host: 194.9.223.113

    Czyli wychodzi na to, ze ministerstwo znowu stawia na powiedzenie "nie posmarujesz nie pojedziesz". Zreszta od kiedy to ministerstwo dba o to aby uzyskac jak najwyzsza cene, no chyba, ze cene pokatna, bo wystarczy spojzec na wczesniejsze prywatyzacje...
    Zreszta w tym kraju juz chyba gozej byc nie moze, mam taka nadzieje...

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-141-12.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy używasz smartfonu z rysikiem (takim, jak np. w Galaxy Note)?

Galaxy Note 9 na renderach

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet