Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa promocja w Simplusie - "Witamy w Nowym Simplusie"

Nowa promocja w Simplusie - "Witamy w Nowym Simplusie"

LuiN 19 Lutego 2008 16:37

0 0

19. lutego wystartowała promocja Simplus o nazwie "Witamy w Nowym Simplusie Promocja", dająca jej uczestnikom bezpłatny pakiet 1000 SMS-ów.

W ramach oferty każdy użytkownik, który zmieni taryfę na Nowy Simplus lub przeniesie numer do oferty Simplus otrzyma bezpłatnie podwójny pakiet MINI SMS (1000 SMS-ów) do wykorzystania w sieci Plus, ważnych przez 30 dni.




Aktywacja pakietu następuje automatycznie w momencie zmiany taryfy na taryfę Nowy Simplus lub w momencie przeniesienia numeru od innego operatora do oferty Simplus. Aby aktywować taryfę Nowy Simplus należy wpisać w telefonie krótki kod:*147*90# i nacisnąć przycisk "zadzwoń".

Pakiet aktywowany jest w ciągu 24 godzin od otrzymania zlecenia zmiany lub przeniesienia numeru do oferty Simplus. Przyznanie pakietu potwierdza SMS. W dowolnym momencie można bezpłatnie sprawdzić termin ważności oraz ilość pozostałych w pakiecie SMS-ów za pomocą kodu *121# i zielona słuchawka. Promocja jest ważna do odwołania.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 36
  • 0

    17. ~jass  2008-02-19 19:01:46  host: bye179.internetdsl.tpnet.pl

    Mam pytanie czy komuś z Was zdzrzyło się żeby po pewnym czasie gdy już wygasła ważność konta na połączenia wychodzące aby skasowano Wam pozostałe na końcie pieniądze. Dzisiaj dostałem smsa w którym była informacja żę za trzy dni moje środki na końcie zostaną skasowane zgodnie z regulaminem.... Oni tylko tak teraz straszą czy rzecywiście kasują mam na końcie ponad 85 zł. Kiedyś telefon mógł leżeć rok nie używany i o żadnym kasowaniu nie było mowy... Proszę o informacje.

  • 0

    18. ~jass  2008-02-19 19:03:12  host: bye179.internetdsl.tpnet.pl

    Cały czas chodzi mi o SIMPLUSA :)

  • 0

    19.  2008-02-19 19:21:00

    i jak zwykle jakies ograniczenie jest tu 30 dni na piuszczenie w eter tego 1000 esek

  • 0

    20. ~mr.g  2008-02-19 19:49:57  host: ip-91.150.171.2.catro.com.pl

    syfplus - i wszystko jasne

  • 0

    21. ~yoho  2008-02-19 20:05:14  host: 217.98.102.11.ip.airbites.pl

    ja mam team 7 i nie chce przejsc do nowego.po pierwsze temu ze jestem w simplusie od 6lat i jak czytam ze musze 6 miesiecy czekac na znizki to mnie skreca.inna sprawa ze w nowym swojaki sa platne co miesiac - czyli zwalka bo w team 7 mam to jest za free. Glownie dzwonie i sms-uje wlasnie do swojakow wiec wole zostac przy tym co jest. Polaczenia sa niestety drogie dlatego jak czegos nie zmienia odchodze do play. pozdro

  • 0

    22. ~mirekb  2008-02-19 20:07:29  host: apn-77-114-63-137.gprs.plus.pl

    @17 tak napisali prawde,polkomtel będzie teraz tego bardzo pilnował i po90 dniach od odpalenia sima ktory nie bedzie doladowywany pieniadze znikna(a doladowywany musi byc co 90dni minimum za10pln,tak kumpel z plusa radził)zawsze mozesz znalesc regulamin dla uzytkownikow(jest jeszcze regulamin dla uzytkownikow mixplus i abonentów)na www.simplus.pl

  • 0

    23. ~  2008-02-19 21:57:04  host: chs231.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja mam MIXa i jest wporzadku. Jakos bardziej mi odpowiada niz typowy prepaid. A do tego wiecej promo jest, duzo wiecej.

  • 0

    24.  2008-02-20 11:04:53

    tak, w Plusie nie można przejść z abo na kartę, odwrotnie można, ale potem nie ma już powrotu

  • 0

    25. ~TWDonald  2008-02-20 11:06:30  host: ip-157-25-234-152.multimo.gtsenergis.pl

    #14 lepiej na kilka miesięcy niż wcale. Orange lepsze :)

  • 0

    26.  2008-02-20 12:28:25

    #25 2 miesiące, to nie kilka... poza tym ja mam za 50 zł 150 esów do wszystkich NA STAŁE, a nie 2 miechy :P

  • 0

    28. ~rafał  2008-02-20 13:47:49  host: nat-tar.aster.pl

    oferta niczego sobie jednak ja pozostaje przy swoim mixplusie i mixowaniu z muza ;-))) to co tygryski lubia najbardziej.Ale ogólnie plus jest spoko !

  • 0

    29. ~Kain  2008-02-20 18:17:11  host: plus-96-101.polkomtel.com.pl

    papszmir: można przechodzić do prepaida, mirekb: nie co 90 dni, a nie później niż 39 dni od momentu zawieszenia usług

  • 0

    30.  2008-02-20 18:29:58

    Spox niedawno jeszcze nie mozna bylo przechodzic z abo na karte

  • 0

    31.  2008-02-20 23:32:02

    na pewno nie można oficjalnie...w ramach akcji testowych, niektórym się udaje..wiem bo pracowałem w POS-ie prawie 2 lata

  • 0

    32.  2008-02-21 07:30:27

    a co to POS? może miałeś napisać PiS?:P

  • 0

    33. ~kretka  2008-02-21 14:56:31  host: aaxy9.neoplus.adsl.tpnet.pl

    fajna oferta :) plus zarówno dba o stałych klientów (np. jeszcze trwają gorące popołudnia, a już można aktywować nowy pakiet 100 minut do sieci bez ograniczeń czasowych) no i ma bonusy dla nowych klientów. super podejście, nie to co inne sieci - byle nałapać nowych, a starych się olewa...

  • 0

    34. ~mikulski  2008-02-22 14:35:26  host: nat-tar.aster.pl

    Simplus ostatnio zyskał bardzo duze uznanie w moich oczach ;-))) nie sadziłem ze jak przejde z abonamentu na pre-paid'a to bedzie az tak dobrze.Jeszcze cieszy mnie jedna rzecz-to ze Simplus został uznany za najlepsza oferte na karte na naszym rynku ;-)))

  • 0

    35. ~  2008-02-22 17:49:18  host: host-81-190-166-240.gorzow.mm.pl

    Dlaczego nikt nie umieścił promocji Simplusa o 100 min. w sieci za 10 zł ?

  • 0

    36. ~marunia  2008-04-29 19:29:43  host: ers247.neoplus.adsl.tpnet.pl

    to wszystko ma jakies pułapki, ja jakos przeszłam na simplusa i nie dostałam żadnych darmiwych esek.. to wszystko to jedna wielka ściema...przynajmniej ja tak uwazam ...

  • 0

    37.  2008-09-01 16:54:21

    Po 4 latach wziąłem ostateczny rozwód z simplusem.Jedyną sensowną/na owe czasy/była taryfa TEAM 7,pod warunkiem włączenia usługi"Dostępny Limit Krótkim Kodem".Jednak i w tej taryfie nie było tańszych połączeń na numery stacjonarne.Przejście na taryfę EASY dało mi taką możliwość,ale co z tego skoro: 1).Ważność pakietów wynosi TYLKO 30 dni, 2).Nie można kupić 2 tych samych pakietów jednocześnie(np.Easy Gadki)co sprawia nie lada kłopot jeśli zostanie nam w pakiecie,np 5 sekund-po ich wykorzystaniu płacimy PEŁNĄ stawkę(78gr/min.a tzw"zejście" pakietu z listy aktywnych/pomimo braku minut/czasami trwa nawet 30min(!!!).Zero wygody i złodziejstwo. Najnowsza taryfa ma same wady.Oprócz wysokich cen za pakiet(10zł za MAXI MINUTY)i 30 dniowe okresy ważności na wykorzystanie 200minut/SKANDAL!!!!/użytkownik nie ma w standardzie możliwości tańszego dzwonienia na numery stacjonarne.Rozwiązaniem jest choćby wprowadzenie w pakiecie MINI MINUTY połączeń obejmujących również tel stacjonarne,ale firma nie kwapi się do tego.O SWOJAKACH szkoda pisać,bo 5zł za JEDEN NUMER wyłącznie w sieci PLUS na 3 miesiące,to czysta kpina z użytkownika.Podsumowując-wszystko,byle dalej od SIMPLUSA.

Dodaj swoją opinię