Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa promocja w Plusie

Nowa promocja w Plusie

sirmark 14 Września 2007 19:50

0 0
Od 14. września Plus wprowadza nową odsłonę promocji dla biznesu "Elastyczna".

W promocji wprowadzono nowy telefon: Samsung SGH-J600. Obniżono także ceny modeli: SonyEricsson K550i, Nokia E50, Nokia 6230i.

Zobacz: szczegóły promocji Elastyczna.



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 41
  • 0

    22. ~mbm  2007-09-15 11:41:36  host: inet-a3.makronet.pl

    #20,21. Taaaa, przenoszenie numerów to temat rzeka. Od dzisiaj rana jestem w Play, numer przenosili mi z Orange 6 miesięcy (-!!!!, no, bez 4 dni) w tym skarga do UKE. W zasadzie już miałem zrezygnować, ale ta góralska krew... Narazie działa. Acha, jeszcze słowo gwoli sprawiedliwości, TO NIE BYŁA WINA ORANGE !

  • 0

    23. ~frytko  2007-09-15 11:56:57  host: aje236.neoplus.adsl.tpnet.pl

    oferta extra godziny do wszystkich jest ciekawa jak dzwoni sie do wszytskich i ma sie abo ok 50, lub 75. Elastyczna jest ciekawa jak sie wejdzie w promocje 100, lub 150, wtedy zaczynaja sie w miare dobre ceny - PRZEDE WSZYSTKIM NA SMSY, bo tego nie bylo do tej pory

  • 0

    24. ~  2007-09-15 11:58:20  host: p04-04.opera-mini.net

    Witam, czy w iplusie do standardowych 1GB można dokupić dodatkowy pakiet danych np 100MB. Na stronie plusa szukałem bez skutku jakiegoś info.

  • 0

    25. ~frytko  2007-09-15 11:59:22  host: aje236.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Kontapkt Plus 30 jest rozliczany w ramach pakietu kwotowego, czyli schodzi z abo. tylko za sama usluge trzeba extra zaplacic. era ma " *wspaniale " dodatki do wlasnej sieci, *po wykorzystaniu najcenniejszych minut do wszystkich. era sucks, jedynie fony ma nowsze

  • 0

    26. ~frytko  2007-09-15 12:04:11  host: aje236.neoplus.adsl.tpnet.pl

    24:-> mozna przywrócić pełny transfer po dokupieniu 128MB (8,54), 254MB (14,64)

  • 0

    27. ~aq  2007-09-15 12:13:05  host: ecr101.neoplus.adsl.tpnet.pl

    GI głupio gadasz - że Orange ma 40 gr. w ramach abonamentu to żadna oferta. W Plusie wychodzi dużo lepiej w promocji Extra Godziny. (ok. 30 gr). Elastyczna jest to tyle UCZCIWA że dobra stawka jest ZAWSZE - także PO PRZEKROCZENIU ABONAMENTU.

  • 0

    28.  2007-09-15 13:39:06

    wlo: gdzie znalazles te darmowe rozmowy do wybranych numerow w sieci w taryfie Elastycznej ? Bo patrzylem dzisiaj powierzchownie i nie moglem znalezc.

  • 0

    29.  2007-09-15 15:31:38

    Planet - Wlo pewnie miał na myśli kontakt Plus za 20zł 2000minut na numery Plusa tylko że jest w tym szkopoł - za usługę płacimy 20zł +1zł za każdy numer i numery te do jednego konta muszą należeć więc to tak naprawdę usługa dla zaawansowanych klientów a nie dla Pana Kowalskiego z Sklepiku ;P

  • 0

    30. ~mirekb  2007-09-15 21:15:38  host: public-gprs1186.centertel.pl

    wszystkie firmowe taryfy oprucz ery poki co zmierzaja do obnizenia ceny do wszystkichi dodatkowy pakiet w sieci czego przykladem ta oferta czy orange nowy.czytajac oferte dla biznesu ery tego nie ma za bardzo..i ten cholernie drogi bc,jedyne to tele dobre ale na Boga z takim zasiegiem i jakoscia transmisji danych niech era sie nie dziwi ze jest postrzegana jak jest..wlasnie kongres technologiczny niedlugo,ciekawe czy nowy prezes powie cos o rozwoju edge i umts(moze ktos będący tam zapyta skromnie?)bo np o premierze hsdpa 14,4 na KT nie ma co marzyc ;-)

  • 0

    31. ~karton  2007-09-15 22:51:04  host: gfi78.internetdsl.tpnet.pl

    'elastyczne' to chyba ostatnie slowo jakie mozna powiedziec o ofertach plusa. szkoda.

  • 0

    32.  2007-09-16 00:56:15

    Szalony - daj spokój... 20 złotych za 2 tys. minut... jest gdzies taniej? Poza tym... jak w Erze wydzwonisz z abonamentu to poza sieć z czego będziesz dzwonił? Wydaje mi się, że argumenty czasem nie na miejscu zupełnie macie ;-) ad. 29 - nie, nie muszą... czytajcie a się doczytacie ;-)

  • 0

    33.  2007-09-16 00:59:33

    Era dała promocję... Po co? Przecież mają najlepsze biznesowe oferty! Mi się wydaje, że właśnie dlatego, że Ealstyczne Plusa jeszcze bardziej podpasują firmom. Ile Plus ma firm "na koncie"? 50%? Na pewno z powodu najgorszych taryf ;-) Taaaa... Na pewno...

  • 0

    34.  2007-09-16 01:01:00

    Firmy mają gdzieś wydatki na telefony bo przecież pieniędzmi to [...] ;-) Uważają, że to prestiż wydawać więcej. Mniej to nich sobie wydają pre-paidowcy ;-)

  • 0

    35. ~damian1982@tlen.pl  2007-09-16 10:42:48  host: gsv250.internetdsl.tpnet.pl

    Witam, czy ktoś ma jakieś bliższe informacje na temat urodzinowych promocji w Plusie? Chciałbym utrzymać numer, niestety Plus w ostatnim czasie olewa "utrzymanie klienta" wiec jestem już drugi raz zmuszony sam sobie wybrać oferte. W poprzednich latach z conajmniej miesięcznym wyprzedzeniem dzwonili do mnie z promocją lojalnościową dla stałych abonentów. Gdybym nie poszedł sam do salonu firmowego Plus GSM, nawet nie wiedział bym, że już dawno skończyła mi sie umowa promocyjna. Jako klient biznesowy po 6 latach w Plusie dostałem "super promocje", taką samą jak dla klienta z ulicy. Ot cała promocja lojalnościowa dla firmy która ma średnio 250zł rachunki miesięcznie i jeszcze 4 numery w sieci.

  • 0

    36. ~aq  2007-09-16 12:26:35  host: ebm54.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Szalony mylisz usługę kontakt plus 2000 z usługą system plus 2000. Kontakt Plus 2000 daje 2000 minut na wybrane numery z Plusa lub/i Stacjonarne - max. do 30 numerów.

  • 0

    37.  2007-09-16 13:02:08

    do ag pakiet jest do wzbranzch nr w sieci plus, stacjonarki nie zalizcaja sie do kontakt 2000. do damian1982 ja mam podobnie od stycznia 2007 nie mam lojalki na trzy nr i nic nie mozna zalatwic. rachunki za te nr to 400 netto. pewnie play sie ucieszy...

  • 0

    38.  2007-09-16 13:03:54

    Ja już nic nie wiem ;) kontakt Plus to jest chyba 30nr po 1zł ale za 10gr minuta więc to nie jest 2000minut ... A ten system plus to za 20zł 2000minut na numery Plusa które są na liście kontakt Plus ? Zresztą coraz bardziej w Erze siedzę i już zapominam taryfy Plusa ...

  • 0

    39. ~aq  2007-09-16 15:43:13  host: ebm54.neoplus.adsl.tpnet.pl

    do terry_ck do kontakt plus zaliczają się dowolne wybranu numery stacjonarne i plusa - zachęcam do zapoznania sie z regulaminem taryfy.

  • 0

    40.  2007-09-16 18:14:09

    Szalony - no właśnie... jak ktoś rozumie to mu się opłaca zwykle ;-) A na poważnie... To proste - wprowadzono oprócz System Plus podobny pakiet - Kontat Plus 2000, do wykorzystania na aktywne numery kontakt plus. Jeslima sz takie i nie aktywujesz pakietu, płacisz standardowo 10 gr. Jeśli aktywujesz pakiet - płacisz 1 gr ;-) terry_ck - jak najbardziej stacjonarne też. A co byście chcieli ząłatwić? Przecież tani telefon dają za to co będzie a nie za to co było! Nie wiem jaki Wy problem macie... Jeszcze mi sę nie zdarzyło, żeby mi nie zaoferowaneo telefonu o 50 zł taniej niż w promocjach standardowch. Oczywiście nie telefony, które kosztują złotówkę ;-) I to bez gróźb czy szantaży. Po prostu dzwonię, pytam... Ostatnio jednak nie korzystam z PWA. Bardziej opłąca się ANU z rocznym kontraktem i rabatem albo dodatkowym pakietem. Szczególnie na niskich taryfach.

  • 0

    41.  2007-09-16 18:14:40

    ~aq - po prostu z CENNIKIEM ;-)

Dodaj swoją opinię