Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa promocja w Orange na "Twój Internet"

Nowa promocja w Orange na "Twój Internet"

WitekT 29 Listopada 2005 15:57

0 0

Orange od 29. listopada wprowadza nową promocję Twój Internet na usługi szybkiej mobilnej transmisji danych dla klientów indywidualnych oraz udostępnia modem EDGE/GPRS ED 77 Techlab również w opcji Twój Internet GPRS w cenie 299 zł brutto.

Oferta promocyjna Twój Internet obowiązuje w Orange od 29. listopada do odwołania lub wyczerpania zestawów promocyjnych. Oferta Twój Internet to oferta promocyjna dotycząca dostępu do Internetu, dostępna w chwili zawarcia umowy na 24 miesiące w ofercie Twój Plan, w ramach, której abonent Orange korzysta z usługi Twój Internet w jednej z dwóch opcji:
a) Twój Internet GPRS,
b) Twój Internet EDGE/WLAN.

Po skorzystaniu z oferty promocyjnej (podpisaniu umowy) nie ma możliwości zmiany bądź wyłączenia usługi Twój Internet.

W Promocji aktywowany jest numer abonencki w planie taryfowym Twój Internet wraz z promocyjną usługą Twój Internet GPRS albo Twój Internet EDGE/WLAN i zestawem oraz można skorzystać także z promocyjnej usługi Orange Hotspot. Dla każdego numeru abonenckiego, dla którego jest zawierana nowa umowa w ramach promocji, można kupić jedno z urządzeń służących do transmisji danych:

Zestawy Twój Internet

 

Twój Internet GPRS

Twój Internet EDGE/WLAN

karta GPRS Sony Ericsson GC75

99 zł

-

karta GPRS / EDGE Sony Ericsson GC85

-

99 zł

karta EDGE / WLAN Sony Ericsson GC89

-

169 zł

modem EDGE ED77 Techlab

299 zł

99 złUrządzenia dostępne w promocji, poza kartą Sony Ericsson GC89, nie wspierają technologii Wireless LAN (WLAN), aby korzystać z usługi Orange Hotspot należy posiadać sprzęt umożliwiający korzystanie z Internetu w technologii WLAN. W promocji nie jest pobierana opłata za przyłączenie do Orange (300 zł).
Twój Internet to usługa nielimitowanego wielkością przesyłanych danych dostępu do Internetu na terenie Polski przy ustawieniach APN: internet oraz wap (APN oznacza nazwę punktu dostępu do sieci). W promocji nie ma możliwości korzystania z przesyłania danych CSD. Połączenia wykonywane z wykorzystaniem operatora roamingowego powodują naliczenie opłat zgodnych ze stawkami roamingowymi oferty Twój Plan. Średnia prędkość pobierania danych wynosi odpowiednio 40 kb/s dla opcji Twój Internet GPRS albo 100 kb/s dla opcji Twój Internet EDGE/WLAN. Powyższe prędkości średnie mogą ulegać zmianie w zależności od obciążenia stacji nadawczej, siły odbieranego sygnału stacji nadawczej, maksymalnych prędkości obsługiwanych przez terminale lub warunków atmosferycznych. Maksymalne możliwe do osiągnięcia prędkości pobierania danych wynoszą odpowiednio 53,6 kb/s dla opcji Twój Internet GPRS, albo 240 kb/s dla opcji Twój Internet EDGE/WLAN.

Powyższe prędkości mogą również ulec zmianie po przekroczeniu limitu przesłanych danych w jednym okresie rozliczeniowym. Limit wynosi 0,5 GB dla opcji Twój Internet GPRS oraz 1 GB dla opcji Twój Internet EDGE/WLAN. Do powyższego limitu nie są wliczane dane transferowane w ramach usługi Orange Hotspot. W Promocji nie ma możliwości korzystania z usług podstawowych dostępnych w ofercie Twój Plan, a także z połączeń z numerami serwisów audioteksowych. Wymienione numery mogą być odblokowane na pisemne życzenia abonenta.

Aktywacja numeru abonenckiego w promocji Twój Internet kosztuje 61 zł (z VAT). Za korzystanie z usługi Twój Internet oraz Orange HotSpot w promocji są pobierane opłaty zgodnie z poniższą tabelą:

Opcja usługi

Abonament

Abonament za Orange Hotspot

Twój Internet GPRS

60 zł

36,60 zł

Twój Internet EDGE / WLAN

120 zł

bez opłaty


Opłata miesięczna za wybraną opcję Twój Internet stanowi kwotę zobowiązania zgodnie z ogólnymi warunkami świadczenia usług telekomunikacyjnych w ramach oferty Twój Plan i Twój Mix. Za korzystanie z połączeń głosowych, SMS oraz MMS w promocji Twój Internet pobierane są opłaty:
połączenie do wszystkich krajowych operatorów: 1,50 zł/min,
SMS do wszystkich krajowych operatorów komórkowych: 0,20 zł/szt,
MMS do wszystkich krajowych operatorów komórkowych: 1,00 zł/szt.

Po upływie okresu zastrzeżonego umowa przekształca się w umowę na czas nieokreślony. PTK Centertel świadczy usługi transmisji danych w poszczególnych technologiach transmisji danych w zakresie istniejących możliwości technicznych. Orientacyjna mapa zasięgu poszczególnych technologii jest dostępna na stronie www.orange.pl/moc. W okresie zastrzeżonym nie ma możliwości korzystania z innych promocji oraz usług promocyjnych, chyba że promocje te stanowią inaczej.

Po okresie zastrzeżonym PTK Centertel zastrzega sobie możliwość zmiany usługi Twój Internet GPRS lub Twój Internet EDGE/WLAN na inną usługę podstawową w ofercie Twój Plan. PTK Centertel nie ponosi odpowiedzialności za niekompatybilność oprogramowania zainstalowanego na komputerze abonenta z oprogramowaniem dostarczanym lub udostępnianym przez producenta wraz z urządzeniem zakupionym w promocji Twój Internet.

Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 7
 • 0

  1. ~dziwne  2005-11-29 16:17:04  host: doz65.neoplus.adsl.tpnet.pl

  słaba oferta. przedewszystkiem drogo strasznie. mają tyle do nadrobienia a nie są wcale konkurencyjni

 • 0

  2. ~adams  2005-11-29 18:51:22  host: sdm478.sdm.am.gdynia.pl

  Ale dno.Orange powinno być tylko dla biznesmenów. Obudź sie Orange bo zbankrutujesz.Polacy nie są tacy głupi żeby nabierać się na wasze tanie drogie oferty.

 • 0

  3.  2005-11-29 19:37:03

  a tak w ogole...moze ktos wie na jakim poziomie jest sprzedaz nowej uslugi "Orange GO"? :)

 • 0

  4. ~xxx  2005-11-29 22:32:28  host: azl74.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Pewnie na poziomie Go Home :)

 • 0

  5.  2005-11-30 06:18:44

  lub "Orange Go... And Never Come Back"

 • 0

  6. ~ergo ja  2005-11-30 12:33:13  host: dpt152.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Nie jest to dobra oferta. Jest to wręcz bardzo słaba oferta. Nie kupie tego :)

 • 0

  7. ~fonzzie  2005-12-02 13:07:56  host: gprs10.plusgsm.pl

  no ja to na bank nie kupie nic od tych żabojadów. Orange GO HOME!! sam korzystam z usług dostępu do internetu ale przez Plus gsm. tam nie jestem zwiazany żadnym cyrografem a i EDGE jest za 59zł/miesiąc a nie jak w orange 120zł

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-92-149-109.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.