Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa promocja w Orange dla Firm: Cięte Stawki do Wszystkich

Nowa promocja w Orange dla Firm: Cięte Stawki do Wszystkich

LuiN 6 Listopada 2009 16:19

0 0

Orange wprowadza nową promocję dla biznesu, w ramach której uzyskać można stawkę za minutę połączenia do wszystkich sieci (za wyjątkiem Play i Cyfrowego Polsatu) na poziomie 21 gr przy umowie z telefonem oraz 20 gr przy umowie bez telefonu.

Cennik promocyjny przedstawiony w poniższej tabeli obowiązuje dla umów na 24 i 30 miesięcy w przypadku umowy z telefonem oraz na umów 12 i na 24 miesiące w przypadku wariantu bez telefonu.




Plan taryfowy Oferta dla Firm z promocją Cięte Stawki do Wszystkich
. OdF 125 OdF 250 OdF 500 OdF 1000
Abonament (wartość pakietu) 61 zł (50 zł netto) 106,75 zł (87,50 zł netto) 213,50 zł (175 zł netto) 366 zł (300 zł netto)
Stawka za minutę rozmowy z sieciami Orange, Plus, Era oraz z numerami stacjonarnymi 0,49 zł (0,40 zł netto) 0,43 zł (0,35 zł netto) 0,37 zł (0,30 zł netto)
Stawka za minutę rozmowy z Play i Cyfrowym Polsatem 0,73 zł (0,60 zł netto)
Liczba minut na połączenia do wszystkich oprócz Play i Cyfrowego Polsatu w ramach abonamentu 200 400 900 1800
Stawka za minutę rozmowy z sieciami Orange, Plus, Era oraz z numerami stacjonarnymi w ramach abonamentu 0,31 zł (0,25 zł netto) 0,27 zł (0,22 zł netto) 0,23 zł (0,19 zł netto) 0,21 zł (0,17 zł netto)
Liczba minut na połączenia do wszystkich oprócz Play i Cyfrowego Polsatu w ramach abonamentu (umowa bez telefonu) 220 440 990 1890
Stawka za minutę rozmowy z sieciami Orange, Plus, Era oraz z numerami stacjonarnymi w ramach abonamentu (umowa bez telefonu) 0,28 zł (0,23 zł netto) 0,24 zł (0,20 zł netto) 0,22 zł (0,18 zł netto) 0,20 zł (0,16 zł netto)


Dokładna data wprowadzenia promocji jeszcze nie jest znana.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 86
  • 0

    67. ~Tomek  2009-11-08 11:04:13  host: chello089079057230.chello.pl

    piotrM- uważam, że w biznesie nikt nie patrzy, czy ktoś ma do niego drożej. To nie jest istotne. Uwierz mi, że tak jest. W biznesie nie sprawdza się ile kosztuje minuta na ten numer. Nikt tego nie sprawdza. Już sobie wyobrażam "biznesmena" która przed każdym połączeniem sprawdza w jakiej sieci jest numer na który dzwoni i jak okaże się, że to Play albo cyfrowy Polsat to nie dzwoni, albo dzwoni rozmawia krótko :). To jest chory wymysł ludzi którzy w życiu nie prowadzili biznesu.

  • 0

    68.  2009-11-08 14:49:12

    #67 Tomek To teraz wyobraź sobie sytuację, ze prowadzisz biznes= usługi. Dzwonią do Ciebie "szarzy" obywatele. Tzn nie dzwonią bo jak widzą numer play to już im gula skacze, że muszę dzwonić drożej i albo zadzwonią na chwilkę albo wybiorą inną firmę. niestety taką "wspaniałą" politykę prowadzi W3 i jak narazie im to wychodzi :-(

  • 0

    69.  2009-11-08 15:29:19

    Tomek: to źle uważasz, w zasadzie to Ebenezer Ci odpowiedział. Wyobrażasz sobie właściciela małej lub dużej firmy jak dzwonią do niego pracownicy, kierownicy, żona itp. ze stacjonarnego jak on później musi zapłacić za te rozmowy po 70 gr.? Ma się cieszyć, że za swoje pieniądze nabija sobie dodatkowe minuty? Zastanów się zanim coś napiszesz. Ja osobiście nie znam firmy która ma telefony w Play

  • 0

    70.  2009-11-08 15:55:27

    @68,69 na przeniesionym numerze nie widać co to za sieć. Niedawno cena poza sieć była w okolicach 70 gr. czyli dzwoniący wybierali tylko firmy z własnej sieci komórkowej ? Słyszałem że klient woli zadzwonić na numer stacjonarny zamiast komórkowy ale że wybierał po prefiksie sieci komórkowej to nie słyszałem.

  • 0

    71.  2009-11-08 15:56:05

    jak czytam, że w biznesie nie dzwonią na PLAY

  • 0

    72.  2009-11-08 15:58:00

    to mnie śmech ogarnia, parę dni temu dzwoniła do mnie klientka, z którą wisiałem na komórce 1.40 h Zapytałem, czy nie lepiej będzie jak zadzwoni na stacjonarkę, odpowiedziała że nie robi to jej różnicy. P.S Dzwoniła z orange ;)

  • 0

    73. ~To  2009-11-08 19:21:10  host: chello089079057230.chello.pl

    Dokładnie, ludzie nie patrzą czy numer na jaki dzwonią jest w Play, czy nie. Myślę, że 80% osób nawet nie wie jak to rozpoznać. Następne 19% nie wie do jakiej sieci dzwonią, bo i tak większość numerów w Play to przeniesienia z innych sieci i po numerze nikt nie zgadnie w jakiej sieci on jest. No a 1% a pewnie i dużo mnie to oszołomy którzy próbują takie rzeczy ustalać :). Moim zdaniem numery stacjonarne będą wracać do łask. Ja jak dzwonię do jakiejś firmy to najpierw sprawdzam, czy ma stacjonarny. Jak ma to dzwonię na stacjo, jak nie to na komórkę. To jedyna skuteczna metoda oszczędzania na połączeniach.

  • 0

    74. ~  2009-11-08 21:51:15  host: v04-06.opera-mini.net

    @73 jak dla mnie to ze jakakolwiek firma ma nr stacjo świadczy istotnie o jej wiarygodności bo nr kom są standardem,ale te mozna szybko zmienic..czekam na ofertę stacjo play.mirekb

  • 0

    75. ~Daro  2009-11-08 22:08:58  host: aate113.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @74 Wbrew wszystkim trendom trzymam linie stacjonarne TP bo kiedyś mogą sie przydać. Jeśli chodzi o wprowadzenie telefonu stacjonarnego w play to raczej sie nie zanosi.

  • 0

    76.  2009-11-08 22:12:28

    74: wiarygodność przez voip?

  • 0

    77. ~  2009-11-08 22:35:38  host: v07-14.opera-mini.net

    A mnie wisi i powiewa kto i gdzie ma numer. Przenioslem numer z Ery do Play na abo firmowy bez telefonu. Za 61 zl brutto mam 380 min na komorki oraz 3000 na stacjonarne. I nie moge tego wygadac. Teraz przenosze numer malzonki i dostane upust 35% na abo. Czyli bede placil 80 zl brutto za to co powyzej i kupie Samsunga S7350 za 1 zl. Na zasieg nie narzekam, chociaz w mojej wsi, tj. dzielnicy, ich internet nie dziala. Ale edge w telefonie mi wystarcza. Orange mi to da? a moze Era lub Plus? na moje stwierdzenie, ze w Play dostane wiecej niz w Erze za przedluzenie, uslyszalem: bo to nowa siec.

  • 0

    78.  2009-11-08 22:58:50

    77 - "bo to nowa siec" - Ha! Ha! Ha! Ale żem się uśmiał! Powalający wręcz argument! ;-D

  • 0

    79.  2009-11-08 23:38:42

    @jojo: Jak przenosiłem pierwszy z moich numerów z plusa do play, a odbywało się to w salonie firmowym plusa; konsultant się mnie pyta, czemu przechodzę do play, tłumacze mu oczywiście CENĄ, że plus po wspólnych 9 latach nie może dać mi a nawet zbliżyć się do tego co mi daje PLAY, na co zripostował mnie, a wie pan że play ma najgorszy zasięg? na co ja się go pytam, a podobno Play korzysta z waszych nadajników a i przecież ma swoje, to w takim razie nie ma najlepszego zasięgu? - zapadła cisza...haha, po chwili kiedy konsultant nie wiedział co ma powiedzieć, zaczął mnie przekonywać że play już niebawem zbankrutuje i lepiej żebym się zastanowił...LOL.

  • 0

    80.  2009-11-08 23:44:39

    Biedni Ci konsultanci Plusa. Żeby być zmuszonym do wciskania takiego kitu ludziom... Tylko współczuć. ;-)

  • 0

    81. ~  2009-11-09 08:12:26  host: ogr054.multi-play.net.pl

    no... Juz widze biznesmena, ktory ma szanse ukrecic biznes za np 20k zl (nie bede szokowal kwotami) i zal mu wydac np 5zl na rozmowe telefoniczna. Te 5zl to przesada, bo ile trzeba czasu by sie umowic na spotkanie? A jak ktos robi biznesa przez telefon to na 100% wydaje wiecej, choc w moim przekonaniu przez telefon nie robi sie interesow /20k zl to powiedzmy dochod, choc i tak niektorzy maja problem z tym co to przychod, dochod, zysk itp trrrudnymi pojeciami/

  • 0

    82. ~graf  2009-11-09 10:36:50  host: 194.246.124.200

    mam pytanie bo słyszałem że tak play korzysta z nadajników plusa ale to połączenia z plusa mają pierwszeństwo

  • 0

    83. ~homer  2009-11-09 10:47:59  host: doi180.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a wracając do tematu... promocja orange ciekawa, nowość na rynku i do tego dobre telefony w promocji...

  • 0

    84. ~  2009-11-09 18:09:06  host: bec21.neoplus.adsl.tpnet.pl

    oferta wejdzie z życie 10.11.2009r.

  • 0

    85. ~baobab  2009-11-24 19:21:10  host: 85-222-19-42.home.aster.pl

    graf, to prawda, plus caly czas jedzie na ich laczu... a wracajac do naszych baranow, tzn do tej oferty, to moim skromnym zdaniem jest to strzal w dziesiatke wprowadzic teraz oferte, a nie co po niektorzy tuz tuz przed samymi swietami

  • 0

    86. ~janex  2009-11-25 20:51:34  host: 093105005022.ust.vectranet.pl

    oferta jak oferta sa lepsze sa gorsze z tym nie polemizuje a to co piszecie o zasięgu play to nie do końca prawda. play korzysta z zasiegu plusa to fakt ale np. w centrum m ista na mocna obciążonym BTS priorytet maja numery z plusa, w play czsami moze byc problem zeby sie dodzwonic, więc żeby problem był na pewno to plus wprowadził darmowego YouTube, a nic chyba nie żre sieci tak jak streaming video :)

Dodaj swoją opinię