Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa promocja w Erze od 16. listopada

Nowa promocja w Erze od 16. listopada

WitekT 15 Listopada 2005 14:03

0 0

Od 16. listopada w Erze dostępna jest nowa promocja dla klientów indywidualnych. Zasady pozostają praktycznie takie same jak w promocji urodzinowej, jednak poszerzona została paleta dostępnych zestawów abonamentów.

W promocji abonent może wybrać następujące zestawy:
Zestaw 40/20, w skład którego wchodzi jedna oferta Uniwersalna, czyli 40 minut do wszystkich za cenę promocyjną 20 zł brutto przez cały okres umowy (24 miesiące),
Zestaw 80/40, w skład którego wchodzą dwie oferty Uniwersalne, czyli 80 minut do wszystkich za cenę promocyjną 40 zł brutto przez cały okres umowy (24 miesiące),
Zestaw 140/40, w skład którego wchodzi jedna oferta Taniej w sieci, czyli 100 minut (do sieci Era, Heyah, na telefony stacjonarne) oraz jedna oferta Uniwersalna, czyli 40 minut do wszystkich za cenę promocyjną 40 zł brutto przez cały okres umowy (24 miesiące),
Zestaw 180 i Wybrany numer/80, w skład którego wchodzi jedna oferta Taniej w sieci, czyli 100 minut (do sieci Era, Heyah, na telefony stacjonarne), dwie oferty Uniwersalne, czyli 80 minut do wszystkich oraz Oferta z Przyjacielem, czyli darmowe połaczenia z jednym wybranym numerem (do sieci Era, Heyah lub na telefony stacjonarne) za cenę promocyjną 80 zł brutto przez cały okres umowy terminowej (24 miesiące).




Uwagi:
każda inna kombinacja, bądź dodatkowa oferta do zestawu dostępna będzie w normalnej cenie jak w standardowym cenniku do oferty taryf Era Nowy Komfort i Era Nowy Komfort Vip,
w przypadku zmiany oferty z promocyjnego zestawu, abonent traci bezpowrotnie upust promocyjny na promocyjny zestaw świąteczny,
zmiana taryfy Era Nowy Komfort na inną taryfę powoduje bezpowrotną utratę promocyjnego abonamentu,
wybrany numer musi zostać podany przez klienta w momencie podpisywania umowy.

Więcej szczegółów wraz z cennikiem telefonów w dziale Promocje.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 92
  • 0

    73. ~voyteck  2005-11-16 16:47:00  host: korab.am.szczecin.pl

    no ja wlasnie mam 80 na wszystkie i 100 w erze ale to z tej promo dla starych abonentow bez tel za 54zl (40% znizki na abo). :)

  • 0

    74.  2005-11-16 16:55:54

    Jak narazie to ery chyba nic nie przebije, watpie aby inny operator dal lepsza oferte ale chcialbym sie mylic bo wtedy era pewnie da jeszcze lepsza oferta:]

  • 0

    75. ~marcel  2005-11-16 19:54:11  host: ip-83-238-121-2.netia.com.pl

    orientuje sie ktos moze czy beda jakies dodatkowe upusty dla stalych abonentow.Tzn jest jakas odzielna oferta jednakze chcialbym skorzystac ze swiatecznej plus jakis bonusik.

  • 0

    76. ~ewa  2005-11-16 23:25:17  host: host-81-190-31-31.torun.mm.pl

    czy to prawda? :"Użytkownik Tak Tak w sieci Era do 8 stycznia 2006 r. może zamówić dowolną liczbę pakietów z promocji "Pakiet Minut lub SMS-ów".
    qr ja nie chce zeby to sie skonczylo :(

  • 0

    77. ~2005  2005-11-16 23:53:54  host: dza116.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ewa: jak na razie to prawda, że pakiety można zamawiać do 8 stycznia 2006 ale przypomnę, że już conajmniej dwukrotnie przedłużano tą dobrą ofertę w TakTak. Niestety można jedynie przypuszczać czy Era i tym razem tak zrobi. Albo zamów sobie od razu więcej pakietów na zapas bo są bezterminowe :)

  • 0

    78. ~adazyt  2005-11-19 00:19:11  host: bialystok18.bsk.vectranet.pl

    Ja mam do was jedno pytanko: co ja mam zrobic??!! 20 grudnia konczy mi sie cyrograf z era i zastanawiam sie czy przedluzac i wziasc k700i (oferuja mi go za cene 89zeta) czy moze przejsc do pomaranczy i z nia sie zwiazac! Niepewny jestem dlateog gdyz era nie oferuje mi prawie nic ponadto co otrzymuje osoba dopiero dolaczajaca do ery!!! Nie daja mi zadnych dodatkowych minutr czy duzego rabatu na telefon, tak nie powinno sie traktowac stalego abonenta!!

  • 0

    79. ~papier  2005-11-19 10:45:10  host: ajs143.neoplus.adsl.tpnet.pl

    MAM W800I jest boski

  • 0

    80. ~pinko  2005-11-19 16:57:14  host: cvq130.internetdsl.tpnet.pl

    ;adazyt, jak nie oferują,przeciez jest jeszcze era premia z której zawsze coś sie jeszcze wyciągnie. ;)

  • 0

    81. ~pinko  2005-11-19 16:59:12  host: cvq130.internetdsl.tpnet.pl

    a k700 w bardzo dobrej cenie!! i pewnie jakiś upust ze 30%na abo, nie narzekaj.

  • 0

    82. ~ja  2005-11-19 17:26:10  host: chello062179028107.chello.pl

    Jeden darmowy za 80 zl??? chyba ponury zart.

  • 0

    83. ~kamil  2005-11-19 18:45:54  host: wlan0-4.srem.net

    ale syf ta promocja... numer jeden na 2 lata, i te pulapki ze zmiana pakietu konczy promocje do konca umowy. co wam sie w tym podoba?? same pulapki i triki... jedynie ceny telefonow zachecaja ale tylko to... i marny serwis... orange gora w koncu przyszlosc to orange... hehe

  • 0

    84. ~abonent  2005-11-20 20:27:57  host: host-81-190-134-176.olsztyn.mm.pl

    ceny abonamentow i ujetych w nich minutach faktycznie jest korzystny dla klientow.
    jest jednak male ALE! operator nie pomyslal, o tym, zeby dodac jakies ciekawsze telefony, a nie takie ktore juz sa raczej nieatrakcyjne. no moze ale przy abonamencie za 180pln(na przyklad nokia 6230i w 180-cio zlotowym abo. jest za 1zł) - paranoja

  • 0

    85.  2005-11-22 00:29:36

    o co w tym chodzi/? bo zabardzo nieczaje:/ 40/20?? czyli place 20zl abonamentu co miesiac i mam w tym 40minut na rozmowy??...to sie przelicza jakos na smsy?? bo ja prawie wylacznie smsuje...no i tak samo Zestaw 80/40 - place 40zl abonamentu co miesiac i mam 80min na przegadanie do kazdej sieci?? i czy tu tez mozna to na smsy wymienic??..z gory dziekuje za pomoc:)

  • 0

    86. ~THEO  2005-11-22 13:38:56  host: dbb208.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tak w przypadku promocji 40/20 płacisz 20zł co miesiac przez cały czas trwania umowy a w abonamencie masz 40 minut do wszystkich sieci.Minuty są wymienne na smsy 1minuta równa sie 4sms.I analogicznie w przypadku oferty 80/40... acha chyba nie musze pisac ze niewykorzystane minuty przechodza na kolejny miesiąc.

  • 0

    87. ~HT  2005-11-23 19:07:09  host: nat-pra.aster.pl

    szkoda ze tylko na kolejny miesiac... ale nie mozna miec wszystkiego:P

  • 0

    88. ~sasquatch  2005-11-25 19:09:20  host: 80.50.252.38

    mam pytanie, czy ktos z was wie moze orientacyjnie kiedy mozna sie spodziewac spadku ceny se d750 w abonamencie za 40 zl w erze do gdzies mniej wiecej 400-500 zl ??

  • 0

    89. ~THEO  2005-11-26 11:49:03  host: dbx165.neoplus.adsl.tpnet.pl

    HEH ja sam czekam za spadkiem ceny ale modelu K750i.Z tego co powiedział mi znajomy z ery to po jakis dwóch tygodniach od wprowadzenia kazdej promocji sa robione badania wyników sprzedaży wiec dopiero po tym okresie można spodziewac sie jakiegoś spadku cen.Obecna promocja trwa od 16 listopada wiec prawdopodobnie na swieta czyli około 10 grudnia bedzie jakas obnizka.Szkoda ze inne sieci nie maja konkurencyjnych w porównaniu do ery cen telefonów bo to napewno skłoniło by ere do obniżki cen.

  • 0

    90. ~ciekaw  2005-11-30 09:11:41  host: ajv102.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Era to potrafi :) Najlepsza oferta swiateczna póki co, chociaż do Świat jeszcze trochę czasu zostało. MNie jednak już ta oferta skusiła. Minuta po 50 gr rewela

  • 0

    91. ~podjarany  2006-11-15 09:07:54  host: beq239.neoplus.adsl.tpnet.pl

    wiecie może ile kosztuje SE K750i w abonamencie za 80zł??? PLIZZZ NAPISZCIE

  • 0

    92. ~Izunia  2006-11-15 19:15:00  host: lokis04.lokis.net.pl

    Hej, ma pytanko, bardzo pilne!! Ile kosztuje zmiana nr do przyjaciela przez e-boa?? mam abonament w erze od 2 m-cy. przy podpisywaniu umowy podałąm nr do mojego męża, a teraz on dostłał nowy nr tel słuzbowego,a tamten mu zabrali. i chce zmienić. Bo mi pani przy podpisywaniu umowy powiedział, ze moge zmieniac ilę chce i za darmo!!!!

Dodaj swoją opinię