Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa promocja w Erze - "Elastyczny pakiet minut"

Nowa promocja w Erze - "Elastyczny pakiet minut"

WitekT 30 Stycznia 2008 14:09

0 0

era elastyczne pakietymOd 4. lutego w Erze dostępna będzie nowa promocja - w Elastyczne pakiety minut. W każdym abonamencie (w promocji od 25 zł) klient otrzymuje minuty do wszystkich sieci oraz dodatkowo elastyczny pakiet minut do sieci Era i na telefony stacjonarne.

W dodatkowym pakiecie, minuty w ciągu dnia (od 8 do 21) wymieniają się automatycznie na minuty wieczorem (od 21 do 8) lub w weekendy. Dzięki temu klient nie musi decydować z góry, kiedy będzie najczęściej dzwonić oraz jaki pakiet wybrać, aby jego połączenia naliczane były po najniższej stawce.




Na przykład klient wybierając abonament za 45 zł otrzymuje łącznie 240 minut. Oprócz 80 minut na połączenia do wszystkich sieci, otrzymuje dodatkowo Elastyczny pakiet minut na połączenia w sieci Era i telefony stacjonarne. Może go wykorzystać na 40 minut rozmów w dzień, 80 minut wieczorami albo 160 minut w weekendy.

Dodatkowe pakiety Elastycznych minut przyznawane są co miesiąc przez 24 lub 36 cykli rozliczeniowych, w zależności od długości umowy. Elastyczne minuty wykorzystywane są zawsze przed minutami przyznanymi w ramach podstawowej oferty.

Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 110
  • 0

    91. ~szubek2  2008-02-02 12:22:07  host: staticline18490.toya.net.pl

    może ktoś wie jaki telefon będzie wiodącym?

  • 0

    92. ~memphisto  2008-02-02 13:43:08  host: 92.54.jawnet.pl

    Kiedy pojawi sie regulamin i cennik telefonów ???

  • 0

    93. ~abo  2008-02-02 13:45:23  host: ip-194-126-146-226.nette.pl

    Dajcie spokoj kto jeszce ma w erze,chyba frajery same, minuta cholernie droga- gdzie kto widizał 72 gr za minute w abo.ocipieli czy co?1 min wszędzie wymienna na 5 sms a unich na 4. kur.. niech spadają na drzewo nawet i 100 nowcyh pakietów mnie tam nie zacheci

  • 0

    94. ~qzn  2008-02-02 17:09:24  host: 76-37.idc.net.pl

    Niestety se K550 w 45 nadal kosztuje 99. Minuty z dodatkowego pakietu nie wymienaiją się na sms a reszta ok :-)

  • 0

    95. ~  2008-02-03 19:37:05  host: chello087206030004.chello.pl

    @abo W Nowym Twoim Planie minuta jest droższa... to tak na marginesie

  • 0

    96. ~MERY  2008-02-03 20:36:54  host: host-87-99-52-156.lanet.net.pl

    era nie dba już o stałych klientów więc ja odchodzę od nich to co proponuja to porażka

  • 0

    97. ~swistak  2008-02-03 22:28:44  host: ip-62-148-81-118.netia.com.pl

    ma juz ktos cennik

  • 0

    98. ~kaz  2008-02-03 23:24:23  host: h235254.net.pulawy.pl

    Ktoś może wie ile będzie kosztował SEk810 w abonamencie 45zł?

  • 0

    99. ~swistak  2008-02-04 00:41:57  host: ip-62-148-81-118.netia.com.pl

    jest juz cennik i regulamin: http://www.era.pl/r/era_pl_repo1/documents/ind/zalacznik_cenowy_ promocyjne_telefony.pdf i regulamin: http://www.era.pl/r/era_pl_repo1/documents/ind/wo_elastyczne_pak iety.pdf

  • 0

    100. ~Justi  2008-02-04 08:09:08  host: 1-212-149-91.cpe.marton.net.pl

    a dla stałych abonentów? zabrakło elastycznego pakietu...

  • 0

    101. ~  2008-02-04 08:29:38  host: 081015146024.lcz.vectranet.pl

    beznadzieja... 240 min mozna liczyc przy najwyzszym abo z sredniej klasy telefonem. Chyba skazany na play... gdzie dokładam 15 zł i mam kozacki telefon i 306 min co miesiac + minuty odebrane i tania jak sie skoncza a tu nadal 72 gr to jest kpina

  • 0

    102.  2008-02-04 10:44:16

    wiodący jest K550i, a regulamin juz jest, od dzis, tak jak promocja

  • 0

    103.  2008-02-04 11:01:17

    Ten operator chce być chyba ekskluzywny! Za nidługo zmienią logo na pozłacane i tylko najbokatsi będą siedzieć w erze. Sam mam TT ale coraz ciężej mi.

  • 0

    104. ~memphisto  2008-02-04 12:31:56  host: 92.54.jawnet.pl

    ceny telefonów kosmicznie wysokie.... :(

  • 0

    105. ~oossaa  2008-02-04 13:45:13  host: static-62-233-185-146.devs.futuro.pl

    beznadzieja, telefony w ogole nie stanialy, a ceny abo wzrosly... horror :(

  • 0

    106. ~m  2008-02-05 16:12:22  host: s32.zabrze.net.pl

    Super ! Dzwonie sporo na stacjonarne i przyznam ze oferta jest wysmienita dla takich osob jak ja. Lepiej niz w starej promocji bo teraz dzwoniac na stacjonarne najpierw schodzi z elastycznego pakietu minut, a gdy dzwonie do obcych sieci to schodzi z oferty uniwersalnej. Ktos tu napisał ze abo droższy o 5 zł, ale opłąca sie bardziej bo wiecej minut i korzystniejsze schodzenie ich. Dodatkowo SE K550 maja w super cenie.

  • 0

    107. ~milijon  2008-02-05 20:57:54  host: chello089077139200.chello.pl

    a ja wzialem telefonik w wielkiej wyprzy i jest ok, 90% mniejsza cena + pakiety do plusa za 1 zł (5 numerow w plusie= w taryfie za 55 zł 480minutek a miecha:))

  • 0

    108. ~on  2008-02-05 22:50:10  host: ip-194-126-146-226.nette.pl

    źłe zrobiłes że wziołes w wyprzy,bo teraz pozbywają sie starych telefonów i lepsz ebęda napewno z nową taryfą

  • 0

    109.  2008-02-06 13:28:08

    Każdy wybiera to, co mu pasuje. Ta oferta na pewno jest korzystniejsza od tej świątecznej, bo tam mało kto korzysta z minut dodatkowych bo najpierw trzeba wszystko wydzwonić z uniwersalnej a potem dopiero leci z dodatkowego pakietu. Co do Wielkiej Wyprz to jak już tu wspomniano jest to wielkie Wyprz-ątanie magazynów ze starych i niejednokrotnie nieciekawych telefonów. Gdzieś widziałem info, że Plus zrezygnował z zamawiania telefonów, które właśnie oferuje w WyprzątającejMagazyny promocji.

  • 0

    110. ~marcin  2008-02-16 02:41:16  host: b1a-18.speed-net.pl

    mam pytanie; czy w abonamencie za 45 zl, te 80 min. do wszytskich sieci jest wymienne na sms-y? w stosunki 1 min. = 4 sms-y? z góry dzienx za odp.

Dodaj swoją opinię