Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa promocja "triple play" w UPC

Nowa promocja "triple play" w UPC

WitekT 18 Stycznia 2010 15:34

0 0

Wszystko co najlepsze to nowa promocja UPC, w której pakiet trzech usług: telewizji cyfrowej wraz z dekoderem z nagrywarką i pakietem Select, Internetem 25 lub 30 Mb/s (w zależności od lokalizacji) oraz telefonem z taryfą Rozmowy non-stop Europa i Świat kosztuje 150 zł miesięcznie na zawsze.






Promocja pozwala zaoszczędzić każdego miesiąca ponad 115 zł opłaty abonamentowej w stosunku do standardowego cennika pod warunkiem podpisania dwuletniej umowy. Dodatkowo, klienci zamawiający trzy usługi w ramach wspomnianej promocji, zapłacą tylko jedną czwartą standardowej opłaty za instalację. Mogą z niej skorzystać nowi i obecni klienci UPC. Promocja trwa do końca marca.

Źródło tekstu: UPC     

Dodaj do:
w sumie: 24
  • -4

    5. ~mati  2010-01-18 15:51:40  host: evq151.neoplus.adsl.tpnet.pl

    z newsem nic, bez przesady co...?

  • 2

    6.  2010-01-18 15:53:34

    @2 'Mogą z niej skorzystać nowi i obecni klienci UPC.' czytaj uważnie.

  • -2

    7. ~  2010-01-18 15:57:48  host: chello087206067030.chello.pl

    Dwa lata cyrografu? W doopę niech sobie włożą.

  • 1

    8. ~zdziwion  2010-01-18 16:04:36  host: eem82.internetdsl.tpnet.pl

    No właśnie poprzenio mieli umowę na rok, przy tych samych mniej więcej warunkach:trzecia usługa gratis lub 10% zniżski na 2 usługę. Słowem - nie warto

  • 0

    9.  2010-01-18 16:05:06

    Jak chodzi o Tv to jest pakiet MAX?Kanały HD w cenie? Jakieś pakiety do tego?

  • -2

    10. ~:))  2010-01-18 16:08:14  host: 94.254.214.97

    jedyne 150PLN... co tak tanio... kurna ci z UPC to już odlatują - właśnie Multimedia zostawiła ulotkę - TV 25PLN, internet 30PLN, cyfrowa 10PLN, telefon 24PLN - powiecie, no ale tam jest 20Mb telefon bez limitów, itd... a ja na to - a komu potrzeba 20Mb/s?

  • 0

    11. ~l  2010-01-18 16:09:19  host: axs90.internetdsl.tpnet.pl

    Tak, tylko że nie wykazują w ogóle chęci podłączenia się do nowych bloków. To skąd mają napływać klienci?

  • 1

    12. ~lapin  2010-01-18 16:22:48  host: chello089075125110.chello.pl

    http://www.upc.pl/wszystkoconajlepsze/ Pisza, ze wczesniej za ten pakiet trzeba bylo placic 285zl co jest podwojna nieprawda haha. Wybierajac ten pakiet nie placi sie za najtansza usluge, wiec wychodzi 185zl.. To juz mniejsza oszczednosc za 2letnia umowe. Nawet gdyby nie korzystac z promocji najtansza usluga za darmo na zawsze, to suma tych 3 uslug wynosi 265zl. UPC nie potrafi liczyc :)

  • 1

    13.  2010-01-18 16:36:53

    lapin chodzi o marketing. Lepiej wyglada jak upust wynosi np 115 zl niz 35 zl :)

  • 0

    14. ~Bez  2010-01-18 16:41:30  host: chello089076173181.chello.pl

    @10 - Tobie może niepotrzebny, innym się przyda. Oferta jest "globalna", a nie tylko skierowana do Twojej osoby. Akurat pod względem internetu Multimedia nie jest nawet w pobliżu UPC. Ta promocja jako całość jest przeciętna.

  • 0

    15. ~  2010-01-18 16:43:19  host: public4344.cdma.centertel.pl

    13 i wiecej moga zadac przy zerwaniu umowy bo przeciez dali taki duuuzy upust....

  • 0

    16.  2010-01-18 18:22:12

    Boże, kiedy ja się nauczę, że jak dzwonią z ofertą przedłużenia umowy w grudniu, to w styczniu wyjdzie jakaś fajna promocja? :/// Przez co muszę czekać 12m na coś równie fajnego...

  • 0

    17. ~e2rdo  2010-01-18 20:59:48  host: 238-bem-6.acn.waw.pl

    I tak UPC potrafi lepiej zadbać o klienta od ASTER które zawsze oferuje umowę na 2 lata i nie oferuje w niej nic wartego uwagi w porównaniu z UPC. Niestety, mój blok ma tylko ASTER :/

  • 0

    18. ~sx  2010-01-18 22:21:13  host: chello087206022174.chello.pl

    Nie wiem dla kogo ta oferta?? Chyba dla tych co maja rodzine w Irlandii lub Anglii.. 39gr na komórki?? Żenada... Każdy prepaid i każdy VOIP ma max 31 groszy... Dlaczego nie mają oferty dla takich jak ja? Zapłaciłbym 100-120zł za TV HD (pakiet max) + internet 8MB. Ich pseudotelefonu nie potrzebuje...

  • 0

    19. ~ak  2010-01-18 22:37:07  host: 194.1.195.35

    ja chce do UPC!! w Aster za taki zestaw przy umowie na 12 miesiecy chca ode mnie 250zl!!!

  • 0

    20. ~n  2010-01-19 00:33:19  host: public-gprs46215.centertel.pl

    Aster nie jest taki zły, przez 1,5 roku (saska kępa) nie było żadnych problemów pomijając zjaranie modemu (wymienili bezpłatnie). Wadą tej sieci jest to, że nie dbają o klienta. Miałem umowę do 31.12.2008. Zapomniałem o tym i w nowym roku po prostu wyłączyli mi neta... w sumie moja wina. Ale nie kosztowałoby ich dużo zadzwonienie do mnie, albo jakaś opcja w przypadku końca umowy przedłużenia na czas nieokreślony, a nie kompletne odcięcie od usług. Jakieś takie mało pro-klienckie zachowanie. UPC oceniam bardziej pozytywnie (bródno), mimo że w razie potrzeby dodzwonienia się na infolinię zżarło mi to sporo środków, chyba z połowę abo za net. Ale byli mimo wszystko bardziej przyjaźni dla klienta. Udało się wypowiedzieć umowę bez kar w związku z wyprowadzką z wynajmowanego mieszkania. Teraz kuszą multimedia, ale jednak zostanę z netem mobilnym. Nie jest źle. UPC o ile nic się nie zmieniło jednak mogę polecić. Jednak nie dla twardej i innych telekomunikacyjnych firm - to odnośnie Witka i jego pajacyków ;)

  • 0

    21.  2010-01-19 02:36:41

    Dziękuję, postoję. Płacę UPC 2zł mniej niż w w/w "promocji", ale za pakiet usług, który mnie interesuje - tv pakiet max + fiber 25. 10% zniżka z tytułu 2 usług z powodzeniem kompensuje mi brak tzw. "darmowej" usługi telefonicznej. Za różnicę pokrywam utrzymanie numeru miejskiego w freeconet i rozmowy wychodzące w betamaxie z uwzględnieniem pakietu gratisowych minut na nr stacjonarne.

  • 0

    22. ~rob  2010-01-19 07:32:46  host: abbr143.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No moze i by to ciekawe bylo jakby dali tv hd i umowe na 12mies, a zwlykla cyfrowa i umowa na 24mies w kablowce to nie dla mnie

  • 0

    23.  2010-01-19 08:34:05

    Świetna cena za 3 usługi, ale ja bym nie wziął ze względu na biedny pakiet kanałów.

  • 0

    24. ~  2010-02-02 18:59:38  host: v05-13.opera-mini.net

    Gdzie sie teraz neta opyla wziasc bo mam 1MB z tp a chce 25MB, a wszedzie są jakies haczyki z promocjami

Dodaj swoją opinię