Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa promocja "Rozmowy bez ograniczeń w Orange"

Nowa promocja "Rozmowy bez ograniczeń w Orange"

sirmark 28 Sierpnia 2006 15:36

0 0

Od 28. sierpnia Orange wprowadził nową promocję dla klientów biznesowych - Rozmowy bez ograniczeń w Orange.



Nowa usługa promocyjna "Rozmowy bez ograniczeń w Orange" skierowana jest do nowych i obecnych klientów biznesowych, którzy kupią, co najmniej jedną nową aktywację lub zdecydują się kontynuować umowę z Orange. Promocyjna cena za korzystanie z usługi wynosi 25 zł netto ( 30,50 zł z VAT).
Poza promocja miesięczna opłata abonamentowa wynosi 200 zł (244 zł z VAT) niezależnie od wybranego planu taryfowego.




Promocja trwa przez 3 lub 6 miesięcy w zależności od planu taryfowego klienta. Po tym okresie następuje automatyczna deaktywacja usługi.
Czas promocji 3 m-c dla taryf: Nowa Idea Dla Firm 25, NIDF 50, NIDF 100, Firma 50, Firma 100.
Czas promocji 6 m-c dla taryf: NIDF 200, NIDF 400, Firma 200, Firma 400, Firma 1000, Top Firma 300, Top Firma 800.

W ramach usługi abonent ma możliwość realizowania bezpłatnych połączeń głosowych w sieci Orange Usługa ta może być łączona z promocjami obowiązującymi aktualnie w ofercie Orange dla Firm.
Usługa działa po wykorzystaniu podstawowego pakietu minut, Nieograniczonego Kapitału Sekund oraz wszystkich dodatkowych pakietów bezpłatnych minut. Usługa nie obejmuje: połączenia Wideo Rozmowa, połączeń z numerami bezpłatnymi i specjalnymi określonymi w Cenniku usług, połączeń konferencyjnych, przekierowań oraz połączeń wykonywanych w ramach usługi Biznes Grupa i Nieograniczone Rozmowy w Firmie.

Szczegółowy regulamin promocji w dziale Promocje.

Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 34
  • 0

    15. ~as-wd  2006-08-29 09:32:06  host: 213-238-99-176.adsl.inetia.pl

    "Usługa działa po wykorzystaniu podstawowego pakietu minut, Nieograniczonego Kapitału Sekund oraz wszystkich dodatkowych pakietów bezpłatnych minut." - fajnie :-(

  • 0

    16.  2006-08-29 10:01:16

    AndrzejTP: przekonaj mnie do tej oferty, jesli jest taka świetna.

  • 0

    17.  2006-08-29 10:31:16

    Policzcie sobie ile minut mozna gadać za 250 zł :D Nawet w POPie (30 gr za minutę w pakiecie, ale tych pakietów to hohoho będzie ;) )wyjdzie że jest to 833 minuty. Ja naprawdę nie wiem kim trzeba być, żeby gadać do Orange (tylko do Orange) prawie 14h :D Przecież ja tyle w życiu nie spędziłem na rozmowach :) A w abo minuty są pewnie jeszcze tańsze :D To ze 24h wyjdzie.

  • 0

    18.  2006-08-29 10:34:13

    Szlag mnie trafia, że pod wzgledem oferty Orange zaczyna sie cofać. Sprzedaje IDEE/Orange od 4 lat i obserwowałem jak oferta staje sie coraz bardziej uczciwa, a tu nagle wpada Orange i taka dziadostwo wprowadza. To powinno działać od razu nie po min. Jak duzo rozmawiasz i chcesz z tego skorzystać to najlepiej kupic niski abo zeby szybko z darmowych korzystać. Z drugiej strony wtedy za porządna słuchawke zapłacisz fortune. Do d.u.p.y.

  • 0

    19.  2006-08-29 11:49:20

    hmm... No to mamy kolejna nominacje po Zetafonie do wpadki roku... Przynajmniej wg. mnie.
    PS. Sierpień sie konczy a jeszcze nikt nie gada o nowych taryfach w Erze...

  • 0

    20.  2006-08-29 12:21:51

    lukasm ja nie mam zamiaru nikogo przekonowyc ale nie mozna krytykowac tylko dla tego ze np dla ciebie ta oferta jest do d... jak dla mnie jest dobra to jest to czego chcialem mi to odpowiada kazdy moze miec swoje zdanie ja mam w tel praktycznie wszystkich w orange wiec to jest dla mnie rewelka ale jak mowilem nie dla wszystkich ale to nie jest powod zeby krytykowac bo jeszcze sie taki nie urodzil co by wszystkim dogodzil

  • 0

    21.  2006-08-29 15:14:45

    Ta promocja jest krótka. Lepsze byłoby wprowadzene nowych taryf. Po okresie promocji zostaje jeszcze ponad rok w ramach umowy, na mało korzystnych warunkach.

  • 0

    22. ~magman  2006-08-29 15:46:39  host: bwx89.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ciekawe jaka będzie promo wrześniowa w Erze. Wiem tylko że tel wiodace w promo będą Nokia 6070 i moto V3

  • 0

    23. ~hubcio  2006-08-29 16:25:38  host: dqr160.neoplus.adsl.tpnet.pl

    czekamy wszyscy na oferte Ery, może ona jedna z czymś ciekawym wyjdzie, bo to dają teraz operatorzy to żarty jakieś. Chyba przejde do P4 jak wejdzie i oleje dotychczasowych operatorów.

  • 0

    24. ~  2006-08-29 16:55:05  host: duf185.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Na P4 i tak nie ma co liczyć. Będzie jak z Tele2, dużo szumu o nic. Mnie ta promocja odpowiada.

  • 0

    25. ~kz1976  2006-08-29 19:38:51  host: acws71.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Witam wszystkich,wiecie coś nowego o "Era Nokaut"?? Jakie warunki daje wam era na przedłużenie umowy(mam 3 miesiące do końca)??
    Pozdowienia 4all

  • 0

    26. ~Han  2006-08-29 19:51:55  host: p04-02.opera-mini.net

    Kiedy są urodziny ery? :)

  • 0

    27. ~Han  2006-08-29 19:54:50  host: p04-02.opera-mini.net

    Mam pytanie do użytkowników opery mini.Da się jakoś ustawić aby nie pytała się za każdym razem o pozwolenie przejścia na wybrany link?

  • 0

    28. ~  2006-08-29 20:04:35  host: nat-192-34.globalconnect.pl

    czy ktos juz widział info ze strony pana wacława? twierdzi( nie wiadomo ile w tym prawdy:) , ze nokia 80 przy niskim abo bedzie kosztowac w nowych promocjach " nokaut" około 10PLN!!!!!!!!!!!!!!!!! i duzo telów po 10 groszy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!szok normalnie jesli sie sprawdzi!!!!!!

  • 0

    29. ~  2006-08-29 20:08:10  host: nat-192-34.globalconnect.pl

    jeśli sprawdzi sie to co jest napisane na stronie pana wacława to mamy rewolucje na miare Heyah!!!!!!!

  • 0

    30. ~azerak  2006-08-29 20:42:34  host: clq165.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Coś się dzieje w Orange i tak samo werze obaj czekają na 19.09.

  • 0

    31. ~Szalony  2006-08-29 22:39:30  host: wap.plusgsm.pl

    Han- w ustawieniach java poszukaj opcji - zezwalaj na połaczenie zawsze :) a na urodziny Ery ja bym chcial by Era zasieg poprawila :-) wewnatrz budynkow szczegolnie ;]

  • 0

    32.  2006-08-29 23:05:54

    w swe urodziny Era powie zo to ostatnie jej urodziny bo od dnia nastepnego nazywa sie juz t- mobile :-)

  • 0

    33. ~AMZ  2006-08-30 18:50:36  host: proxy9.reqwireless.com

    Jak czytam tego typu (o Orange) komentarze, widze ze ponad 70% jest przeciwko tej sieci. To jakim Q cudem ma najwiecej klientow?

  • 0

    34. ~AMZ  2006-08-30 18:59:01  host: proxy5.reqwireless.com

    Szalony co Ty masz za wieczny problem z zasiegiem Ery w budynkach? bo absolutnie u mnie tego brak i gdzie indziej tez! Tarn.Gory

Dodaj swoją opinię