Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa promocja Play Online

Nowa promocja Play Online

LuiN 13 Maja 2014 12:37

4 12

13. maja do oferty sieci Play wchodzą nowe promocje na Internet "4G LTE".




Nowa oferta dostępna jest dla wszystkich klientów, którzy wybiorą abonament w cenie od 49,99 zł, z umową na 24 miesiące. W promocjach do abonamentu dobrać można modem lub router LTE. Trzy najważniejsze punkty promocji to:

  • bezpłatny abonament przez 6 miesięcy,
  • nielimitowany transfer w sieci LTE przez 6 miesięcy,
  • 7-dniowy bezpłatny okres testowania Internetu.

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy

Obecnie w zasięgu sieci LTE Play ma 278 miejscowości, co przekłada się na ponad 30% populacji Polski.

Źródło tekstu: Play, wł     

Dodaj do:

Tagi: play | play online

w sumie: 194
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    183.  2014-05-14 10:51:39

    @182 Sądząc po nazwie- Play.
    @181 Zapomniałeś dodać:

    * SMS/MMS do wszystkich sieci nielimitowane (0 zł za pierwszy miesiąc, później 10 zł)
    * Korzystanie z e-faktury opłaconej w terminie daje rabat 5,99 zł, który jest uwzględniony w cenie abonamentu. Rezygnacja z usługi e-faktura lub brak terminowej płatności spowoduje wzrost abonamentu.
    Więc niewielki poślizg i puf, wzrasta kwota.|
    * Po wykorzystaniu pakietu 2GB prędkość transmisji danych w zasięgu technologii LTE również zostaje istotnie ograniczona.
    2GB na okres 6 miesięcy, wychodzi ok. 330MB miesięcznie co nie jest już takim NO-LIMITem.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -4

    184. ~Kuzyn1920  2014-05-14 10:57:35  host: 92.60.132.22

    Gdybym miał wymienić komu odpisałem postem @181 musiałbym połowe was wymienić a to sie mija z celem. Sądzę ze ten Post zamyka temat super zajebistych ofert najbardziej wyjebistego wypasionego w kosmos mega zajefajnego fioletowego gluta.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    185. ~  2014-05-14 11:04:42  host: 77-255-224-197.adsl.inetia.pl

    Kuzyn, ja Play nie gloryfikuję. Wręcz przeciwnie, uważam ich ofertę za średnią a uwzględniając potrzebę zmagania się z problemami z roamingiem, to zupełnie nie wybrałbym Play. Mało tego, właśnie z Play zrezygnowałem.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    186. ~Kuzyn1920  2014-05-14 11:19:58  host: 92.60.132.22

    MTV(mnie to vali) z czego kto korzysta. Chcecie to płaćcie i po 100PLN za BL, jak Wam to sie opłaca. Nie lubie farmazonów i ludzi którzy nie mają własnego mózgu. Zamiast samemu pomyśleć, wolą z tłumem krzyczeć puste hasła sloganowe.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    187.  2014-05-14 13:00:37

    Jakim cudem Play ma najgorszą ofertę ? Od października załadowałem łączenie prepaida za 230 zł. i nie mogę tego wydzwonić. 200 zł. na koncie głównym i 150 zł. bonusu. Na złość wysyłając SMSy z bramki mam za darmo ;) Mając nielimitowane połączenia na komórki, stacjonarne, SMSy i MMSy trudno bonus wykorzystać. Płatności za usługi SMS Premium trochę ratują sytuację. Play przekombinował z promocjami. Informacja o takiej ofercie dostępna dla każdego szczególnie na forum Telepolis.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    188. ~Kuzyn1920  2014-05-14 13:33:23  host: 92.60.132.22

    @Aero2 Prosze Cię, naprawde proszę, to że można wogóle nie dzwonić na stacjonarnei prawie nie wysyłać sms i prawie nie dzwonić i miec za pół darmo to co innego niż normalne użytkowanie POSTPAID'a. Jeśli chcesz to ja Ci doładuje konto za 300 w nju i mów ze moja oferta jest najlepsza bo nie doładowałeś nic a masz kupe dzwonienia.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    189. ~  2014-05-14 13:44:21  host: 77-255-224-197.adsl.inetia.pl

    Kuzyn1920, nic nie poradzisz, bo amatorów darmowości pełno. Zaraz taki ci napisze, że ma nielimitowany internet za darmo i przywoła aero2 i porówna do abonamentu za 30zł i powie, że przepłacają wszyscy, bo można mieć za darmo. Szkoda czasu na takie dyskusję. Albo porównujemy usługi porównywalne albo szkoda czasu i klawiatury jak jeden będzie porównywał internet za kody LION z usługą abonamentową. Jest super minimax, super no limit abonament a ja odchodzę z Play? No dlaczego, jak myślicie? No raczej nie dlatego, że jest tak super i tanio. Zwyczajnie mogę mieć lepszą jakość za niższe zobowiązanie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    190.  2014-05-14 13:50:42

    180. - no jak miałem nie zmienić skoro jest oferta i u mojego ukochanego operatora? ;-) Wbrew opinii większości tu dyskutujących, ostatnim debilem nie jestem, żeby płacić więcej skoro mogę mniej...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    191.  2014-05-14 13:52:49

    O tym, że z powodu posiadania i używania rachunku w Plus Banku już druga faktura za telefon o kilkanaście złotych jest obniżona nie wspominam - bo tak jak w przypadku kodów z opakowań po lionie - nie każdy lubi słodycze ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    192.  2014-05-14 13:58:46

    @188 Kuzyn1920 chyba nie zrozumiałeś przekazu. Ja ostatnie 8 miesięcy mam nielimitowane połączenia na komórki, stacjonarne, SMSy i MMSy z czego korzystam każdego miesiąca. Wszystko zostało wydane z bonusu którego jeszcze zostało 150 zł. 30 zł. z konta głównego wydałem na internet i premium. Gdzie masz porównywalnego postpaida ?

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    193. ~Kuzyn1920  2014-05-14 14:06:59  host: 92.60.132.22

    @192 Masz racje, świetna oferta. Cieshe się ze potrafisz sobie poradzić.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    194.  2014-05-14 14:08:29

    @193 niechęć do prepaida to z powodu braku prowizji od takich umów ?

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    195. ~  2014-05-14 14:15:43  host: 77-255-224-197.adsl.inetia.pl

    192, co zrobisz jak nie będzie kolejnych doładowań bonusowych a kody 5za10 też zlikwidują? Robienie dużej skarbonki w Play na koncie promocyjnym jest niepewne. Ty oczywiście ładuj ile chcesz, bo nic mi do tego ale proszę nie porównywać prepaida do abonamentu, niezależnie czy to internet czy usługa głosowa.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    196. ~qwert  2014-05-14 14:17:02  host: achf69.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czy w tej nowej promocji prędkość też jest limitowana do 15mbit/s ? Jeśli tak to mają LTE wolniejsze niż 3g u innych operatorów. Tragedia.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    197.  2014-05-14 14:20:30

    @195 konto promocyjne przedłużam od 2012 kiedy zamieniłem postpaid na prepaid dlatego mnie to nie martwi. Ja pisałem o opłacalności i mnie wyszła w prepaidzie lepsza.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    198. ~Kuzyn1920  2014-05-14 14:46:21  host: 92.60.132.22

    Ja mam dużo korzystniejszą oferte.OPCJA I - Mam bl rozmowy i smsm i rozmowy na stacjonarne i 5 GB internetu. Mama mi płaci, więc mnie to nic nie kosztuje. OPCJA II- Dzownie od mamy, a do mnie dzwonią na nju gdzie mam konto po wieki ważne. Więc moje oferty są lepsze bo JA nic nie płace. Kody , promocje się moga skończyć jak mama :( Jedeynie jak bedziesz mógł przebić moją oferte to jeśli ktoś Ci płaci za to ze dzwonisz z danego operatora. no przebij moją oferte Bez Limitu MAMA dostępną w każdej sieci.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    199.  2014-05-14 14:53:34

    @198 od mamy chyba lepszy pracodawca ? Zapłaci o wiele więcej i można podzwonić ;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    200. ~Kuzyn1920  2014-05-14 14:59:14  host: 92.60.132.22

    @199 MAMA lepsza :P pracodawca rząda coś w zamian. MAMA mnie nie zwolni :P ahahah żarty żarciki. @198 był czysto zaczepno-obronne, byśmy nie poszli za daleko. Bo już słyszałem zę zamiast mieć prąd 5 gr tańszy na kilowacie, lepiej zmienić żarówki na energooszczędne. Tak jakby na energooszczędnych też nie szło mieć 5 gr taniej .... a finalnie przystaliśmy na tym ze świece są lepsze, a najlepsze te kradzione...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    201.  2014-05-14 16:05:27

    @200 jak się dobrze wciska kit to nie tylko na telefon starczy ale i na trufle. Prąd sprzedają w promocji po cenie takiej jak mam standardowo w cenniku i nikt nie kpi z tego ?