Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa promocja Netii na Internet

Nowa promocja Netii na Internet

sirmark 9 Lipca 2007 11:51

0 0

Netia wprowadza nową promocję szerokopasmowego dostępu do Internetu pod nazwą "Szybki Internet - rok za darmo". Oferta jest adresowana zarówno dla klientów posiadających linię telefoniczną Netii, jak i dla abonentów Telekomunikacji Polskiej.



W ramach promocji obniżona zostaje do 4 groszy opłata abonamentowa na pierwszych 6 miesięcy w przypadku umowy na 24 miesiące, oraz pierwszych 12 miesięcy w przypadku umowy na 36 miesięcy. Dodatkowy w 7 miesiącu (umowa na 24 m-c) lub 13 miesiącu (umowa na 36 m-c) zostanie przyznany rabat w wysokości 1 zł.




Przy wyborze elektronicznej faktury obniżona do 10 zł zostaje opłata aktywacyjna. Użytkownik może też zakupić Modem ADSL ze złączem USB w cenie 79 zł.

Wariant usługi 1 Mbit/s 2 Mbit/s
Umowa na 24 Okresy Rozliczeniowe Opłata za pełny Okres Rozliczeniowy od 1. do 6. 0,04 zł 0,04 zł
Opłata za pełny Okres Rozliczeniowy od 7. do 24. 59 zł 109 zł
Umowa na 36 Okresów Rozliczeniowych Opłata za pełny Okres Rozliczeniowy od 1. do 12. 0,04 zł 0,04 zł
Opłata za pełny Okres Rozliczeniowy od 13. do 36. 49 zł 94 zł

Wszystkie ceny brutto.

Zobacz: Regulamin promocji "Szybki Internet - rok za darmo".

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 99
  • 0

    80.  2007-07-10 21:51:14

    lukasm - nie sądzę... ale sytuacja miała miejsce, więc pytam ;-)

  • 0

    81. ~nick  2007-07-10 22:34:29  host: caj73.neoplus.adsl.tpnet.pl

    71. - dokładnie, swięta prawda. Nie ma sensu brania krótkich umów bo po ich skończeniu nadal się bedzie płacic tą samą wysoką cenę. Kolejne - PLANET - piszesz o osiedlówkach i DSLach nie wpominając o prob,emach: brak zmiennego IP, niskie transfery itp. JA wziłąłem neo 1M w grudniu na 3 lata - jest taniej na miesiąc w stosunku do krótszych umów a do tego czasu pewnie nie raz zmienią umowe wiec bedzie można zerwać cyrograf.

  • 0

    82.  2007-07-10 23:17:20

    nick: czesc osiedlowek ma takie konfiguracje, czesc nie. U mnie akurat jest stale IP (co czasami jest wada, a czasami zaleta) (choc docelowo bedzie mozna to zmienic...), natomiast transfery sa stale i wysokie (przynajmniej w downloadzie) - choc zgadza sie - gdzieniegdzie w takich sieciach sa niskie transfery, a czasami takze jest dynamiczne IP. Wszystko kwestie pomyslowosci admina :) Co do Twojego rozwiazania - jesli nie potrzebujesz wiecej, niz megabit, to ok (choc dalej przeplacasz mocno w stosunku do tej oferty Netii). Co kto lubi - ja mam akurat wieksze zapotrzebowanie na predkosc (przede wszystkim wideostreaming - w 2 megapikselach (sa takie fajne kamerki M$, 7 mega statycznego obrazu dodatkowo i kosztuja nieco ponad 200 zl) - i nie tylko - glownie obraz ruchomy wysokiej jakosci (czesto jest to nawet x720 i x1080, wiec pasmo musi byc odpowiednio szerokie, czasami nie wystarczy mi nawet i to). Idealem byloby lacze z Japonii, moze Skandynawii ;) Ale Chello 12tka tez bym sie zadowolil (tylko, ze nie jest dostepne :>). Na Twoim miejscu bralbym (na przyszlosc) maximum dwuletnia umowe - dluzej nie ma sensu sie wiazac IMHO.

  • 0

    83.  2007-07-10 23:18:34

    Skadinad - przyszla mi do glowy szatanska mysl - co jesli TP po roku od teraz zmieni regulamin w taki sposob, ze bedzie to musialo pociagnac zmiany regulaminu takze u spolek oferujacych Net poprzez BSA ? :o To by zalatwilo Netie na cacy... :/ niech mi ktos lepiej zorientowany powie - czy to jest w ogole mozliwe ?

  • 0

    84. ~  2007-07-11 07:46:45  host: 213-238-75-166.adsl.inetia.pl

    W TP wszystko jest możliwe,ale to otworzy kolejna furtkę dla ludzi myslących.Poza tym zminy regulaminu w TP nie sa wiązące dla innych operatorów

  • 0

    85. ~  2007-07-11 07:55:38  host: 213-238-75-166.adsl.inetia.pl

    Poczytałem i widzę że jest sporo pytań.Chętnie pomogę. anita.stackiewicz@biznes-netia.pl tel.790410488

  • 0

    86.  2007-07-11 08:10:03

    Milo, ze juz dwie osoby z Netii wlaczyly sie do rozmowy. A'propos: to w koncu Pani czy Pan ?, bo z komentarza #85 nie wynika to w 100 % ;) Pozdrawiam.

  • 0

    87. ~  2007-07-11 18:04:31  host: 213-238-79-94.adsl.inetia.pl

    Pan ele poczta żony

  • 0

    88. ~taaa  2007-07-13 12:55:58  host: ewq191.neoplus.adsl.tpnet.pl

    najlepiej sie pobujac rok na neti kolejny na neo i trafiac w promocje;-)

  • 0

    89. ~nick  2007-07-14 00:58:12  host: bzz101.neoplus.adsl.tpnet.pl

    PLANET - a niby skąd zmienne IP w osiedlówce? Skoro jest oparta na dsl to wszyscy mają wewnetrzne; jeżeli na np. crowleyu to urzytkownicy mogą miec zewnetrzne ale nadal stale. Dla mnie 1024/256 to zbyt mało, szczególnie UP ale zmienne IP mnie skutecznie trzyma przed wstąpieniem do osiedlowki 50 kompów 11 MBit ze stałym zewnetrznym IP + koszt urzadzenia WiFi.

  • 0

    90.  2007-07-14 05:31:44

    nick: poprzez drugie lacze, dzielone routerem - nie pytaj mnie o szczegoly, od jesieni ma byc taka mozliwosc. Co do osiedlowki - w Twoim przypadku moze rzeczywiscie przecietny transfer nie bylby zbyt atrakcyjny. Wszystko zalezy od tego, jakie kto lacze potrzebuje i jakiej ceny docelowej chce. Na pewno zmienne IP sie przydaje np. przy rapidshare, przy systemach premiowania linkow etc. ale nie kazdy potrzebuje go na co dzien. Pozdro.

  • 0

    91. ~  2007-07-15 22:55:52  host: p07-07.opera-mini.net

    Mmmm... Jak pięknie... Internet za darmo w netii. A moze pracownicy netii zdradzą teraz z jakimi problemami borykają się abonenci przy próbie założenia netu u was. Mieszkam w centrum wielkopolski i 2miesiące netia próbowała założyć mi net na sprawnym łączu TP. W czasie tych prób powalała mnie 'kompetencja' pracowników pomocy techniczniej i ich cenne rady w stylu ''przecież to powinno działać! Musi pan zaktualizować IE i zmienić port usb! Ke?!

  • 0

    92. ~  2007-07-15 23:02:52  host: p07-07.opera-mini.net

    Po 2miesiącach prób naprawienia problemu z systemem netii postanowiłem rozwiązać umowę z oczywistego powodu nie wywiązania się operatora z umowy. Obecnie jestem już po ponad miesiącu od przyjęcia rezygnacji,a nadal nie mogę korzystać z łącza ponieważ netia widocznie ani myśli oddawać go z powrotem tepsie. Żałuję,że skusiłem się na ofertę netii,ponieważ od 4miesięcy nie mam możliwości korzystania ani z ich internetu,ani co gorsze z innych dostawc

  • 0

    93. ~  2007-07-17 16:45:40  host: proxy2.anon-online.org

    czy placi sie do tego za tzw. przesyl co miesiac dodatkowo czyli ukryty abonament? Np. jak ktos ma gniazdko tepsy?

  • 0

    94.  2007-07-18 12:44:01

    Oczywiscie. Najtaniej wychodzi socjalny (28,06 zl brutto / miesiac) - albo - ewentualnie - zawieszenie linii (ceny starej nie pomne (cos okolo 21 zl), ale zdaje sie, ze juz placi sie wiecej, a wiec 36,6).

  • 0

    95. ~  2007-07-18 19:12:20  host: avh189.neoplus.adsl.tpnet.pl

    super oferta szkoda ze nie moge zniej teraz skorzystac bo mam umowe z neo do lutego 2008... tu wychodzi ze za 2mb bym placil 63 zl miesiecznie

  • 0

    96. ~Anon  2007-07-19 20:18:40  host: 87-205-132-252.adsl.inetia.pl

    Wejdziesz do neti na 3 lata a potem moźesz być tylko na czas nie określony bo prompcje są tylko dla nowych klientów.

  • 0

    97. ~nick  2007-07-19 23:31:18  host: cac93.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Co do korzystania z neta od kogokolwiek na lini TP to jest to bez sensu, pomijajac cały szereg problemów. Najpierw trzeba płacic utrzymanie linii/socjalny telekomunistom a potem np. netii za neta. A jeszcze netia probuje wepchnąc swój abonament (i oczywiście płacenie za rozmowy).

  • 0

    98. ~  2007-07-20 02:31:51  host: behemot.onecik.pl

    Może mnie ktoś oświecić jak wygląda sprawa tej oferty "na drutach TP" w taryfie biznesowej + ew. preselekcja, czyli chyba najkorzystniejsza propozycja Netii. W końcu jest to świadczone na kablach TP czy tylko na własnych Netii, bo informacja Netii na WWW jest niejasna i w części biznesowej (rok za darmo + rabaty na połączenia głosowe) mogłaby wskazywać że tak korzystna tylko przy kablach własnych Netii. Kolejna sprawa - co z IP? Jest wymuszona zmiana co 24h jak w TP czy trzyma dłużej albo może jest stałe w taryfie biznesowej jak przy iDSL? Sagem Fast 800 ma USB to IMHO żart nie modem - zabawka nadająca się pod Windows, pod FreeBSD to pewnie kawałek plastiku i trzeba kupić normalny router ethernetowy z modemem ADSL (jaki - 1,2+ , jaki annex?) + AP. Jeśli chodzi o urządzenia dostępowe to Netia się nie popisała. Przy okazji - albo jest podlinkowany zły regulamin, albo Netia ma kilka chorych pomysłów - ot chociażby par. 12 ust. 8, z którego wynika że Netia może dowolnie zmienić regulamin w czasie trwania umowy (3 lata) w tym podnieść cenę abonamentu!!!, a abonent owszem może zrezygnować, ale po zapłaceniu wszystkich dotychczasowych rabatów - tu Netia ma narzędzie szantażu na ~1500 zł albo i więcej . Kolejna sprawa - bezwzględny zakaz udostępniania urządzenia abonenckiego osobom trzecim nawet w ramach lokalu. Czytając ten regulamin literalnie nie można by pozwolić skorzystać z sieci czy telefonu nawet członkom rodziny czy pracownikom w firmie. Ja rozumiem że operator chce się zabezpieczyć, ale bez żartów proszę - godząc się na taki regulamin wystawia się głowę pod topór. :/

  • 0

    99. ~daniel  2007-08-01 12:04:48  host: 199.67.203.141

    a co zrobic w centrum warszawy (anielewicza), gdzie ani netia ani upc ani aster nie zalozy internetu, czy zostaje tylko socjalny plus net24/multimo (nie chce umowy dluzszej niz rok)? moze ktos zna jakies sieci w okolicy?

Dodaj swoją opinię