Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa promocja Netii - cztery megabity w cenie jednego

Nowa promocja Netii - cztery megabity w cenie jednego

LuiN 20 Maja 2009 17:10

0 0

Od 19. maja klienci, którzy wybiorą szybki internet w Netii, za 4 Mbit/s zapłacą jak za 1 Mbit/s. Promocyjna taryfikacja trwa maksymalnie jeden rok.



Promocyjne ceny obowiązują przez pierwszy rok trwania umowy (w przypadku kontraktu na 24 miesiące) lub 9 miesięcy (w przypadku umowy na 18 miesięcy). Nowa promocja w Netii obowiązuje zarówno w przypadku usług dostarczanych za pośrednictwem jej własnych linii oraz uwolnionych linii TP (LLU).




Dodatkowo ci, którzy zdecydują się na 4 x szybszy internet w pakiecie z telefonem zapłacą miesięcznie o 10 zł mniej, niż w przypadku zakupienia tych usług oddzielnie (Internet w cenie od 49 zł, zamiast od 59 zł miesięcznie).

Nowa promocja została objęta gwarancją możliwości zmiany umowy w trakcie jej trwania. Mogą z niej skorzystać również ci klienci, którym niebawem kończy się umowa z TP. Zamówienie na usługi Netii można złożyć z wyprzedzeniem, a operator załatwi za klientów resztę formalności.

Źródło tekstu: Netia, wł     

Dodaj do:
w sumie: 14
  • 0

    1. ~  2009-05-20 17:20:24  host: 94.254.178.235

    Od 18 maja.

  • 0

    2. ~bombi  2009-05-20 17:28:48  host: 188.33.127.118

    wczoraj dzwoniłem do Netii i usłyszałem , że z tej opcji można skorzystać tylko na lini Netii :(

  • 0

    3.  2009-05-20 17:32:34

    1, w komunikacie prasowym Netii pojawiła się data 19. maja.

  • 0

    4. ~  2009-05-20 17:33:09  host: ebh191.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czemu na moim numerze dostępna jest opcja 6Mbit a nie dostępna 4Mbit?

  • 0

    5. ~  2009-05-20 17:33:11  host: f96-050.opera-mini.net

    Ciekawe ilu ich bedzie?tylu ilu playowiczow w zasiegu pl06 miesiecznie?mirekb

  • 0

    6. ~  2009-05-20 17:34:40  host: 188.33.11.241

    A ja zamówiłem ta ofertę w zeszły wtorek, kurier był w piątek. Dzisiaj dzwonie i okazało się, że tpsa ma 20kilka dni na przystosowanie czegoś tam o.O Trza będzie wspomóc pleja kolejną pięćdziesiątką, bo bez netu jak bez ręki.

  • 0

    7.  2009-05-20 17:48:13

    A u mnie w domu od miesiąca jest 1 MB od Netii. Czy mogę skorzystać z tej promocji?

  • 0

    8. ~klient Netii  2009-05-20 22:05:14  host: 77-253-80-69.adsl.inetia.pl

    To jest dostępne tylko na centralach uwolnionych (LLU), oraz na miedzi Netii. W Olsztynie np. są cztery centrale, które to obsługują: centrala na Pieniężego, Piłsudskiego, Jaroszyka i Jagiellońskiej. Netia Olsztyn -> tel. 0895135429.

  • 0

    9. ~nick  2009-05-21 00:02:45  host: ehv118.neoplus.adsl.tpnet.pl

    7. guregori - no przecież w netii możesz zmienić umowe na korzystaniejszą w trakcie jej trwania

  • 0

    10. ~nick  2009-05-21 00:04:05  host: ehv118.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Poza tym na linii netii można brac neta bez telefonu więc oferta godna uwagi.

  • 0

    11. ~m&m's  2009-05-21 10:05:47  host: aejb198.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @7 i 9 niektóre promocje mają w swoich regulaminach zapisy, że z następnej promocji można korzystać po upływie pół roku od podpisania aktualnej

  • 0

    12. ~Max  2009-05-22 15:46:16  host: 83-238-226-161.adsl.inetia.pl

    Szkoda słów na tę firmę. Niby jest gwarancja zmiany ceny dla starych klientów po 6 miesiącach; to dzwoniąc na infolinię zmniejszyli mi abonament z 64 zł na 56,50zł zamiast do 49 zł. Bardzo złe praktyki :(

  • 0

    13. ~mans czarlson  2009-05-28 07:35:13  host: 87-205-203-195.adsl.inetia.pl

    Na razie na netie nie narzekam ale multimo od gts energis najlepiej mi chodzilo! piekniej niz neo! jestem skazany na neta po linii tepsy ale co zrobic. Po pol roku skorzystam z gwarancji ceny ale tak na tym do przodu za duzo nie bede ;] Umowy na 18 miesiecy to rozboj w bialy dzien! do tego tepsa karze sobie za dlugo czekac z papierami na podlaczenie innego operatora na swoich kablach! w dobie internetu wysylaja sobie papierki zamiast zalatwiac to szybko i sprawnie droga elektroniczna jak aktywuja to sieci komorkowe!

  • 0

    14.  2009-06-12 13:41:43

    czy ktos ma moze informacje, kiedy LLU bedzie obslugiwane przez centrale na ulicy Francuskiej i w dzielnicy Ligota w Katowicach ?

Dodaj swoją opinię