Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa promocja neostrady tp

Nowa promocja neostrady tp

WitekT 1 Lutego 2005 13:18

0 0

Od dziś klienci Telekomunikacji Polskiej mogą skorzystać z Wiosennej promocji neostrady tp.

Polega ona na obniżeniu opłaty aktywacyjnej do 1 zł + VAT i opłaty abonamentowej do 1 zł + VAT za pierwsze 30 dni korzystania z każdej z opcji usługi. Okres promocyjny rozpoczyna się z dniem rejestracji usługi neostrada tp.

Żeby skorzystać z oferty, trzeba w czasie trwania promocji zamówić usługę na czas określony - 12 miesięcy. Promocja trwa do 30 kwietnia 2005 r. Regulamin promocji jest dostępny na stronach internetowych www.neostrada.pl i www.tp.pl.
Najprostszą formą złożenia zamówienia jest wypełnienie formularza zamówienia na stronie internetowej www.neostrada.pl lub kontakt z infolinią przeznaczoną dla usług internetowych TP: 0801-321-123. Usługę można również zamówić w Telepunkcie, punkcie sprzedaży tp lub u opiekuna klienta biznesowego.

Klient korzystający z promocji wiosennej może łączyć ją z innymi promocjami: Zestaw startowy neostrada tp, Zamów Neostradę tp przez www, Z powrotem za darmo. W przypadku połączenia promocji wiosennej i promocji Zestaw startowy neostrada tp okresy promocyjne właściwe dla obu promocji sumują się.

Szczegóły wszystkich promocji można znaleźć na stronie www.neostrada.pl.

Źródło tekstu: Telekomunikacja Polska     

Dodaj do:
w sumie: 4
 • 0

  1. ~123  2005-02-01 16:00:00  host: cih116.neoplus.adsl.tpnet.pl

  DLACZEGO CALY CZAS W NEOSTRADZIE SA DLA NOWYCH ANIC DLA TYCH JUZ MAJ NEOSTRADE

 • 0

  2. ~Mariusz  2005-02-01 18:07:00  host: pa231.gdansk.cvx.ppp.tpnet.pl

  Mając ISDN nie ma możliwośći stałego dostępu do netu np. przez Neostradę inne, to jest jakaś kpina.

 • 0

  3. ~-przemas-  2005-02-01 23:59:00  host: rl222.internetdsl.tpnet.pl

  Mariusz mialem ten sam problem, ale sobie poradzilem - olałem tepse i poszedlem do Netii - zalożyli mi linie analogową z najniższym abonamentem za 1zł + Net24 bez limitów trasferu. W telekomunie nie dosć ze nie mozna miec neostrady na ISDN, to majac linie analogowa trzeba miec abonament minimum standardowy (na socjalnym nie założą) - o limitach nie wspomne, więc w miare mozliwości trzeba im "podziękować" za uwagę.

 • 0

  4. ~kefas  2005-03-03 15:49:00  host: ci210.internetdsl.tpnet.pl

  Nietylko u powyrzszych żrudeł ale za pośrednictwem przedstawicieli TP S.A. kturzy
  przychodzą do abonenta .

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-23-22-240-119.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.