Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa promocja Internetu w TP - "neostrada tp - mała cena"

Nowa promocja Internetu w TP - "neostrada tp - mała cena"

WitekT 3 Września 2007 13:30

0 0

1. września Telekomunikacja Polska wprowadziła nową promocję na neostradę tp dla nowych klientów oraz tych, którym do końca dotychczasowej zostało mniej niż 90 dni - neostrada tp - mała cena.

Promocja trwa do 31. marca 2008 roku. Obejmuje opcje 256, 512, 1024, 2048 i 6144 kb/s. Opłata aktywacyjna wynosi 12,20 zł, a przy podpisaniu umowy na dany okres abonament za usługę zostaje obniżony do 9,90 zł dla opcji 256 oraz 14,90 zł dla pozostałych:
przy umowie na rok - przez miesiąc,
przy umowie na 2 lata - przez 2 miesiące,
przy umowie na 3 lata - przez 3 miesiące.




Promocja łączy się z innymi, m.in.:
Starter neostrady tp,
neostrada tp i laptop Dell,
Zamów neostradę tp przez www,
neostrada tp - bezpieczny Internet.

Zobacz: regulamin promocji neostrada tp - mała cena (plik PDF; 79 kB).

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 27
  • 0

    8. ~  2007-09-03 15:25:37  host: apn-99-87.gprspla.plusgsm.pl

    $4 a o roku za darmo w netii to ty słyszałeś?? Właśnie czekam na przełączenie i dzwonili, że będzie dzisiaj wieczorkiem - super. zgadza się poprzednia promocja pół roku po 28 złotych była lepsza

  • 0

    9. ~frn  2007-09-03 15:38:43  host: aiw2.internetdsl.tpnet.pl

    A o DSL cos wiadomo? chociaz patrzac na to nie nalezy sie chyba spodziewac za wiele. Poprzednia promocja DSL tez byla slabsza od "jesiennej" w 2006...

  • 0

    10.  2007-09-03 16:11:01

    Może i w pewnych opcjach jest drożej ale na pewno taniej jest w opcjach 2Mb i 6Mb niż dotychczas. Tak na pierwszy rzut oka wygląda.

  • 0

    11.  2007-09-03 16:37:53

    Porównujac ceny nowych dzisiaj wprowadzonych ofert to Neostrada 1 mb na 24 miesiace to 64,90 zł miesiecznie (nie liczac 2 miesiecy obnizonej ceny do 14,90zł) natomiast Dialnet za to samo tylko 52 zł. Dodatkowo Dialnet można wziąć na abonamencie socjalnym natomiast Neostradę już nie i nalezy dodatkowo płacić pełny abonament telefoniczny 50 zł albo opłatę za utrzymanie linii 36,60 zł.

  • 0

    12. ~mike278  2007-09-03 16:57:53  host: xdsl-10361.walbrzych.dialog.net.pl

    chyba ze ma sie dostep do sieci dialogu, a nie bsa. wtedy mozna miec takie skecze ze 1 mb to koszt59 pln o ile pamietam a 6mb to76 pln i to z abo za telefon. umowa bezterminowa. a i niedostepna w bok, a u konsultantow "bezposrednich".

  • 0

    13. ~mm  2007-09-03 17:10:06  host: enx172.neoplus.adsl.tpnet.pl

    za ponad miesiąc kończy mi się umowa z neo i nie mam pojęcia co teraz zrobić - promocja rok gratis w netii już chyba się skończyła a nowa promocja neo to jest jakaś żenada - zniżka przez 2 miesiące w umowie na 2 lata, a 3 miesiące na 3 lata :/ w tele2 nie zamierzam się mieszać - ktoś coś poradzi?

  • 0

    14. ~pomyłka czy podwyżka?  2007-09-03 17:14:35  host: bdt210.neoplus.adsl.tpnet.pl

    albo na stronie TP jest pomyłka albo ta nowa "promocja" to podwyżka. Przy umowie na 12 miesięcy i wybraniu najbardziej popularnej opcji czyli 1Mb/s płacimy przez pierwszy miesiąc 14,9zł by przez następne 11 miesięcy zapłacić po 84,9zł. Ładnie będzie wyglądało ale w reklamie :)

  • 0

    15. ~do 13  2007-09-03 17:18:58  host: bdt210.neoplus.adsl.tpnet.pl

    na szczęście jeżeli Cię to interesuje promocja megainternet w TP obowiązuje od 1 lipca 2007 do 31 stycznia 2008. Chociaż z drugiej strony Netia do końca roku ma przedstawić zdaje się jeszcze 2 oferty-tak zapowiadał ich rzecznik

  • 0

    16.  2007-09-03 17:39:07

    Nigdy więcej TP! ! ! Livebox straszna porażka! Traci zasięg a raz intenretu nie było 10 dni ! ! ! Bo technik ma dużo na głowie, nigdy więcej TP, kompletna beznadzieja! ! ! Albo UPC, albo Netia. UPC wychodzi bardzo korzystnie i jest solidne.

  • 0

    17.  2007-09-03 19:20:02

    A wiadomo coś więcej o "biznesowym" dsl tp? Czy faktycznie przyspieszają i kiedy?

  • 0

    18. ~marek  2007-09-03 19:52:30  host: nat-be2.aster.pl

    haha dobre; w lipcu Netia oferowałą roka za darmo; teraz tp oferuje 3 m-ce obniżonej ceny; dno

  • 0

    19. ~z  2007-09-03 20:27:57  host: egn128.neoplus.adsl.tpnet.pl

    > 18. I drożej niż mam obecnie. Na szczęście umowa kończy mi się dopiero za niecały rok bo w tej miałbym dylemat co wybrać: zostać z tą samą prędkością za WYŻSZĄ niż dotychczas cenę czy zwiększyć i przepłacić. Oni zachowują się w tym tp jakby nie było ani Netii ani Dialogu ani Vectry ani Tele2 ani UPC.

  • 0

    20.  2007-09-03 20:54:58

    ja dzwonilem wlasnie na infolinie i powiedziano mi, ze promocje MegaInternet przedluzono do konca stycznia 2008

  • 0

    21. ~yolka  2007-09-03 21:38:26  host: 80.51.91.252

    boże, czy oni nie zrozumieją wreszcie, że gdyby abonenci planu socjalnego również mogli korzystać netu mieliby więcej kasy?

  • 0

    22. ~ptok  2007-09-04 00:52:43  host: chello087207040131.chello.pl