Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa promocja Idei i Samsunga

Nowa promocja Idei i Samsunga

WitekT 7 Kwietnia 2005 19:09

0 0

W sieci Idea od 4. kwietnia do 30. czerwca w ofercie abonamentowej dla klientów indywidualnych Jedna Idea dostępna jest specjalna promocja sieci Idea i Samsung Electronics Poland.

Z promocji mogą skorzystać wszyscy użytkownicy oferty Jedna Idea, którzy w dniach 4. kweitnia - 30. czerwca zakupią telefon Samsung SGH-X450 wraz z aktywacja Jednej Idei lub podpiszą aneks do umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych z firmą PTK Centertel w ramach oferty ProPozycja.

Prawo do uczestniczenia w promocji przysługuje również osobom, które zakupiły telefon Samsung SGH-X450 w ramach oferty Jedna Idea w okresie 8. listopada 2004 r. do 3. kwietnia 2005 r. Uczestnictwo w Promocji jest dobrowolne.

Wraz z zakupem telefonu Samsung SGH-X450 każdy uczestnik promocji otrzyma nieodpłatnie pakiet powitalny w Samsung Fun Club o łącznej wartości 120zł, na który składa się:
5 dzwonków,
5 tapet,
1 gra,
do pobrania ze strony http://wap.pl.samsungmobile.com/idea.

Dodatkowo uczestnik promocji otrzymuje możliwość wzięcia udziału w grze on-line Pinball specjalnie przygotowanej dla uczestników tej promocji. Warunki udziału w grze on-line są objęte odrębnym regulaminem.
W celu otrzymania pakietu powitalnego w Samsung Fun Club każdy uczestnik promocji (od dnia 4. kwietnia do 30. czerwca) powinien się zarejestrować w Samsung Fun Club poprzez stronę http://pl.samsungmobile.com podając numer telefonu oraz IMEI aparatu Samsung SGH-X450. Alternatywny sposób rejestracji to wypełnienie formularza na WAP pod adresem wap.pl.samsungmobile.com/idea.

Uczestnik promocji może skorzystać z pakietu powitalnego po dwóch dniach roboczych, od daty zakupu telefonu (czas potrzebny na weryfikację numerów telefonów uprawnionych do uczestniczenia w promocji). W przypadku sprzedaży aparatów w ramach oferty ProPozycja, realizowanych poprzez kuriera, pakiet powitalny będzie dostępny w ciągu dwóch dni od daty zarejestrowania aneksu.

Po zarejestrowaniu się w ramach Samsung Fun Club uczestnik Promocji użyje swojego User ID i hasła stworzonego podczas rejestracji do zalogowania się w specjalnie przygotowanej podstronie programu Samsung Fun Club, gdzie uzyska wszelkie informacje i instrukcje niezbędne do pobrania składników pakietu powitalnego za pomocą specjalnie przygotowanego darmowego numeru SMS Premium 8070.

Ostateczny termin pobrania składników pakietu powitalnego upływa z dniem 30. czerwca. Organizator promocji zastrzega sobie jednak prawo do przedłużenia terminu pobrania.

Pobranie składników pakietu powitalnego odbywa się na dwa sposoby: poprzez wysłanie SMS na darmowy numer 8070 z zamówieniem lub poprzez specjalną podstronę WAP. Pobieranie składników pakietu powitalnego za pomocą WAP, jest odpłatne - zgodnie z cennikiem usług w ofercie Jedna Idea.

Źródło tekstu: Idea     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~Art  2005-04-13 07:36:00  host: host-ip26-252.crowley.pl

    pfffffff

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-92-172-79.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy oglądasz telewizję przez Internet?

Play Now udostępnia kanał Eleven Sports 4

 

Zobacz wynik | Opinie (2)

Archiwum Ankiet