Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa promocja dostępu do Internetu w Tele2

Nowa promocja dostępu do Internetu w Tele2

LuiN 1 Września 2008 17:35

0 0

1. września rusza nowa kampania reklamowa marki Tele2. Jej celem będzie promocja oferty internetowej - 2Mb/s od 16 zł miesięcznie przez pierwsze trzy miesiące.

Kampania potrwa półtora miesiąca i zakłada wykorzystanie takich mediów jak: telewizja, radio, kino i Internet. Klienci otrzymują dostęp do trzech wariantów prędkości Internetu: 1, 2 lub 6 Mb/s oraz trzech wariantów długości umowy - 12, 24 lub 36 miesięcy.

W zależności od wybranego wariantu usługi oraz długości umowy przyznawany jest rabat na abonament na okres od jednego do trzech miesięcy, pomniejszający miesięczny abonament do kwoty nawet 16 zł.




Zobacz: Cennik promocji dostępu do Internetu Tele2.

Źródło tekstu: Tele2, wł     

Dodaj do:
w sumie: 20
  • 0

    1. ~Longman  2008-09-01 17:47:30  host: addc164.neoplus.adsl.tpnet.pl

    To Tele2 jeszcze istnieje jako marka? Myślałem, że mieli byc wchłonięci przez Netię. Czy tylko to moje przywidzenia?

  • 0

    2. ~omega  2008-09-01 18:13:01  host: abeq252.neoplus.adsl.tpnet.pl

    To bardzo cienka ta promocja. Właśnie zamierzam wziąć Orange Freedom za 39 zł. w umowie na 3 lata. To samo w Tele 2 w tej promocji za 52,67 zł. Odpowiedź wydaje mi się jasna. Jedyny minus to to, że Orange, to TP, a to oznacza karmienie monopolisty :-)

  • 0

    3. ~eastwest  2008-09-01 18:43:48  host: dhcp17-250.eastwest.com.pl

    ja place 49zł i mam 2mb!!! bez limitow...

  • 0

    4. ~  2008-09-01 18:54:38  host: aaui183.neoplus.adsl.tpnet.pl

    limity juz do lamusa przeszly wiec nie masz sie czym chwalic ze nie masz limitow:) A co do cennika tele2 sorrki ale ja w tepsie taniej za 6 mega place...

  • 0

    5. ~darcio  2008-09-01 19:25:30  host: nat-mi3.aster.pl

    warszawska aster bije wszystkich na łeb haha

  • 0

    6. ~Frank  2008-09-01 19:39:56  host: dxa106.internetdsl.tpnet.pl

    Nigdy nic z tej firmy! Miałem u nich telefon, zrezygnowałem, a rachunki przychodzą do mnie od pół roku! Za wyłączony telefon! Bałagan i naciągactwo!

  • 0

    7. ~MZ  2008-09-01 20:17:38  host: aack4.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @omega - jeżeli byś wzioł TELE2, Netia itd po BSA, to też byś "karmił monopolistę" :)

  • 0

    8. ~KAZ  2008-09-01 20:20:21  host: acmp164.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Kpina nie promocja.

  • 0

    9.  2008-09-01 20:56:35

    Czy dobrze widziałem że spłaca się modem który notabene kosztuje 122zł a przy prędkości 1Mbit jest dostępny tylko modem za 200zł? Toż to faktycznie kpina.

  • 0

    10.  2008-09-01 21:17:16

    Ta promocja jest straszna... jakieś opłaty za modem, niezachęcające ceny abonamentu w trakcie obowiązywania okresu promocyjnego, przesadzone ceny po okresie promocyjnym (pewnie do naciągania jak ktoś zapomni o przedłużeniu umowy). Dzisiaj podpisałem z Vectrą umowę na 2 lata na pełny pakiet TV oraz Internet 1Mb (w nocy do 4Mb). To wszystko za 88 zł.

  • 0

    11. ~Darek  2008-09-01 21:40:50  host: sewer.pl

    Dzis o godz. 20.20 zadzwonili do mnie z Orange poinformowac że... na mojej linii nie ma war. technicznych do świadczenia usługi Orange Freedom o predkosci 1 mb :( Czyli pozostaje mi 512 albo? NIC!...? Masakra 21 wiek a ja nie moge miec u siebie 1 mega a linie oplacam juz od 15 lat... :(

  • 0

    12. ~m  2008-09-01 22:40:27  host: h-87-199-23-74.dolsat.pl

    11. Darek - obawiam się, że nic... freedom albo działa alb nie! niestety...

  • 0

    13. ~nick  2008-09-01 23:42:42  host: cax132.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Co to ma znaczyć: "oraz trzech wariantów długości umowy - 12, 24 lub 36 miesięcy"? 36 miesięcy? Przecież w tak długim czasie teledwa bedzie już tylko złym wspomnieniem.

  • 0

    14.  2008-09-02 00:35:13

    kiepska oferta

  • 0

    15. ~Darek  2008-09-02 08:26:45  host: sewer.pl

    Mieszkam na Śląsku w dzielnicy 140 tysięcznego miasta i masakra - nie mogę mieć internetu 1mb. Czy można gdzieś interweniować lub cokolwiek robić by to się zmieniło??

  • 0

    16. ~  2008-09-02 09:01:05  host: 88-199-31-230.tktelekom.pl

    darek, pokombinuj - przejdź sie tu i ówdzie i zapytaj czy ktoś zna kogoś TPSA , bo to jest kwestia przełączenia Ciebie w TPSA. Pracowałem w salonie Orange, jak były problemy to pisałem maila do pewnej Pani w nadzorze technicznym i za około 7 dni już były warunki techniczne, co prawda na NEO a nie na OF, ale podejrzewam, ze tu się wiele nie zmieniło. BTW Darek, z ktorego miasta jesteś ?

  • 0

    17. ~Darek  2008-09-02 09:18:58  host: sewer.pl

    jestem z Rybnika (mieszkam 4 km na północ od ścisłego centrum miasta). nie wiem czy iść i pisac umowe na 512 czy moze szukac kogos kto mi pomoze i "da mi war. techniczne" na 1 mb?? bede wdzieczny za wszelkie info i pomoc...

  • 0

    18.  2008-09-02 11:58:30

    ~darcio - to się ciesz - na forum warszawskim ;-)

  • 0

    19.  2008-09-02 12:00:11

    ~darcio - Aster to najgorsza sieć jaką znam ;-) Nie kupię internetu w Asterze nawet jakbo w cenniku po 0 zł oferowali a nawet z dopłatą 1000 zł miesięcznie za 100 megabitów ;-)

  • 0

    20. ~ukenamuniu  2008-09-03 19:36:53  host: 86-59-n1.aster.pl

    wlo: uczono mnie, że dobre musi być drogie. W Aster za wszystkie usługi i pakiety (bez HD) płacę ok. 300zł. Jakość więc muszę mieć super.

Dodaj swoją opinię