Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa promocja dla prywatnych w Erze

Nowa promocja dla prywatnych w Erze

WitekT 7 Lipca 2006 11:32

0 0

Od 11. lipca w Erze dla klientów prywatnych wchodzi nowa promocja - Więcej Lata.

Zestaw za 25 zł to oferta uniwersalna, czyli 40 minut miesięcznie do wszystkich. Dodatkowo, abonent otrzyma 600 minut do sieci Era i na telefony stacjonarne do wykorzystania przez pierwsze 2 pełne okresy rozliczeniowe, po wykorzystaniu minut z abonamentu.

Zestaw za 40 zł to dwie oferty uniwersalne, czyli 80 minut miesięcznie do wszystkich. Dodatkowo, abonent otrzyma 1200 minut do sieci Era i na telefony stacjonarne do wykorzystania przez pierwsze 2 pełne okresy rozliczeniowe, po wykorzystaniu minut z abonamentu.

Zestaw za 75 zł to cztery oferty uniwersalne, czyli 160 minut miesięcznie do wszystkich oraz oferta z przyjacielem (2000 minut na wybrany numer). Dodatkowo, abonent otrzyma 1800 minut do sieci Era i na telefony stacjonarne do wykorzystania przez pierwsze 2 pełne okresy rozliczeniowe, po wykorzystaniu minut z abonamentu. Połączenia w ofercie z przyjacielem nie zabierają minut z bonusowego pakietu.

Zestaw za 95 zł to pięć ofert uniwersalnych, czyli 200 minut miesięcznie do wszystkich oraz oferta z przyjacielem (2000 minut na wybrany numer). Dodatkowo, abonent otrzyma 2400 minut do sieci Era i na telefony stacjonarne do wykorzystania przez pierwsze 2 pełne okresy rozliczeniowe, po wykorzystaniu minut z abonamentu. Połączenia w ofercie z przyjacielem nie zabierają minut z bonusowego pakietu.




Zestaw za 140 zł to pięć ofert uniwersalnych, czyli 200 minut miesięcznie do wszystkich, dwie oferty taniej w sieci (200 minut na połączenia do Ery i stacjonarnych) oraz oferta z przyjacielem (2000 minut na wybrany numer). Dodatkowo, abonent otrzyma 3000 minut do sieci Era i na telefony stacjonarne do wykorzystania przez pierwsze 2 pełne okresy rozliczeniowe, po wykorzystaniu minut z abonamentu. Połączenia w ofercie z przyjacielem nie zabierają minut z bonusowego pakietu.

Zestaw VIP za 300 zł to taryfa Era Nowy Komfort VIP oraz dodatkowo dwie oferty taniej w sieci (200 minut na połączenia do Ery i stacjonarnych). Dodatkowo, abonent otrzyma 3600 minut do sieci Era i na telefony stacjonarne do wykorzystania przez pierwsze 2 pełne okresy rozliczeniowe, po wykorzystaniu minut z abonamentu. Połączenia w ofercie z przyjaciółmi i weekendowe nie zabierają minut z bonusowego pakietu.

Nowe telefony w ofercie to m.in. SonyEricsson W300i, Nokia 7360 i Nokia 7370.

Więcej szczegółów w dziale Promocje.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 126
  • 0

    107. ~aśka  2006-07-11 11:02:36  host: w3cache.ino.tvknet.pl

    Przecież w TT masz full promocji.

  • 0

    108. ~Krzysiek  2006-07-12 13:29:43  host: awg202.internetdsl.tpnet.pl

    Z Tak Takiem nie ma potrzeby nic robić. Jest to nalepsza oferta na kartę od ponad roku. Zresztą żaden abonament jej nie dorównuje. Tylko telefon trzeba już mieć albo kupić oddzielnie.

  • 0

    109. ~arek  2006-07-12 17:28:53  host: dqs115.neoplus.adsl.tpnet.pl

    oferta za 75 jest optymalna. Abonament nie wysoki, a full rzeczy w nim.

  • 0

    110. ~roland  2006-07-13 09:12:28  host: symtec-190.ktr.pl

    Moze i tak tak jest coll ale abonamnetu po 2 latach i tak nikt nie przebije. Ja w erze jestem od 2 lat i zapronowali mi 200 minut do ery heji stacjonarki, 40 min do pozostalych w cenie 45zl wiec raczej zaden pre-paid nie dorowna.

  • 0

    111. ~a  2006-07-13 13:48:10  host: w3cache.ino.tvknet.pl

    Ja mam abo za 35 ł a w nim 40 min do wszystkich wymiennych na 160 smsów oraz 2000 smsów / 400 mmsów do Ery / Hayah i też jestem bardzo zadowolona :)

  • 0

    112. ~RS81  2006-07-13 15:20:24  host: atm.ssnet.pl

    do 110 długo walczyles o taka oferte ?

  • 0

    113. ~lucka  2006-07-13 17:36:55  host: dpf252.neoplus.adsl.tpnet.pl

    RS&1 Ale to jest standrad w erze, dlatego warto jest dluzej byc w tej sieci, bo takie bonusiki oni potem jak jestes z nimi przyznają.

  • 0

    114. ~piotra  2006-07-13 17:59:09  host: dpo136.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nie wiem co wziać, czy 75 czy 40. Doradzicie, problem cały w tym, że nie mam osoby-jednego numeru do któego najwięcej dzownie.

  • 0

    115. ~RS81  2006-07-14 12:09:04  host: atm.ssnet.pl

    do lucka jestem w ERZE od 2,5 roku i dalej mi proponuja 72 zlote za 4 oferty uniwersalne wiec chyba olewaja niektorych klientow ale bede dalej sie upominal o swoje

  • 0

    116. ~piii  2006-07-14 14:01:29  host: gw1.eranet.pl

    wiecie z punktu widzenia klienta to ten pakiet minut do wykorzystania przez 2 miechy jest bez sensu, era przyciela... troche z ta oferta

  • 0

    117. ~aśka  2006-07-14 15:39:42  host: w3cache.ino.tvknet.pl

    Dlaczego bez sensu ? Idealny na wakcje.

  • 0

    118.  2006-07-14 16:08:40

    a mi zaproponowali 200 minut za 80zł + 600 minut do ery i na stacjonarne na 2 miechy i przedłużenie abo na 2 lata bez fona, a dla nowych klientów proponują za 75zł 160 minut + 2000 minut z przyjacielem + 1800 minut do ery i na stacjonarne + fon!!! to jakaś paranoja. Jak można się z nimi targować?

  • 0

    119. ~RS81  2006-07-14 17:34:39  host: atm.ssnet.pl

    na forum mam post ERA PROPOZYCJA niech tam sie wypowiedza wszysco co przedluzali lub beda przedluzac oferte

  • 0

    120. ~mateef78  2006-07-14 17:36:56  host: cib82.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Kiedy zaczyna sie urodzinowa promocja Ery ?
    Czy orientuje sie ktos czy "pojda" bardziej w minuty czy w tansze fony? Pozdrawiam

  • 0

    121.  2006-07-15 17:12:22

    lepiej by dali więcej opcji na darmowe rozmowy 1 nr, np. do wyboru 1200, 2000, 3000, 4500, 6000, 9000 minut. No i żeby można było mieć abonament za 10zł + ten wybrany nr. Albo przynajmniej za 25zł + ten wybrany nr. Jak na razie, są mniej atrakcyjni od przedlimitowej orenżady, którą używam.

  • 0

    122. ~Przemas  2006-07-16 09:57:07  host: cxr5.internetdsl.tpnet.pl

    NIE NO TRAGEDIA... ROK TEMU BRAŁEM TELEFON NA ABONKE RAZEM Z E398 ZA 1ZŁ I W TYM 80 MIN DO WSZYSTKICH ORAZ 2000 MIN DO 3 OSÓB, I ZNAJDŹCIE MI TERAZ KORZYSTNIEJSZĄ OFERTE??? BO JA NIE WIDZE A CHCE KUPIC DRUGĄ ABONKE

  • 0

    123. ~GR0s  2006-07-16 21:30:56  host: ip-195-140-236-245.unreg.tvk.wroc.pl

    W grudniu byla promocja, ze za abo 45 zl dostawalo sie 140 min darmowych ( dzielone na siec i poza nia ) a ja wtedy nie chcialem. Zaluje do dzisiaj. Od 2 miesiecy przymierzam sie do abo w erze ale jak dotad oferta rozczarowuje. Moze we wrzesniu bedzie lepiej.

  • 0

    124. ~grzywapiotr  2006-07-17 15:04:29  host: apn-100-181.gprsbal.plusgsm.pl

    normalnie jak w erze niby piękni ale jak zaczynasz liczyć ....po wygadaniu minut z abonamentu do wszystkich dochodzą dodatkowe minuty tylko do ery a jak chcesz zadzwonić do innej sieci to im te dodatkowe minuty w rachunku oddasz

  • 0

    125. ~GR0s  2006-07-17 20:00:26  host: ip-195-140-236-245.unreg.tvk.wroc.pl

    Juz nawet nie chodzi o to licznie ale o przejrzyste i jasne zasady, a przede wszystkim o konsekwencje dzialan. Jak sie czuje dlugoletni abonent kiedy warunki oferowane mu sa gorsze od promocji. Paranoja po prostu ! Ponadto porownujac obecna promocje do grudniowej uwazam,ze teraz oferowane warunki sa krokiem w tyl. Oferowanie setek ( tysiecy ) darmowych minut do wykorzystania w ciagu dwoch miesiecy raczej nie jest skierowane do szerszej grupy osob. Czekam na wrzesien i licze ( byc moze pochopnie ale co mi tam ), ze nie tylko Era da lepsze warunki od obecnych ale i jakies fajne telefony w przyzwoitej cenie.

  • 0

    126. ~Romeoo  2007-05-09 09:59:05  host: pc-336.ha.tuniv.szczecin.pl

    Z era to nie umowa, to wyrok !!!!

Dodaj swoją opinię