Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa poczta w Erze

Nowa poczta w Erze

sirmark 8 Września 2008 14:45

0 0

Polska Telefonia Cyfrowa dla abonentów sieci Era oraz użytkowników Tak Tak i oferty Tak Tak Fon uruchomiła dzisiaj multimedialną pocztę głosową - Poczta Komfort.

Oferuje ona możliwość przechowywania, zarządzania oraz automatycznego przekazywania pozostawionych w skrzynce wiadomości: głosowych, faksowych, wideo oraz poczty elektronicznej. Bezpieczeństwo korespondencji będzie zapewnione przez program antywirusowy, a o komfort użytkowania zadba antyspam i możliwość ustawienia autoodpowiedzi. Dodatkowym ułatwieniem będzie możliwość przekazywania wiadomości na wskazany adres e-mail lub do innych użytkowników zapisywanych w książce adresowej.




Pozostawione w skrzynce wiadomości głosowe, wideo oraz faksowe można otrzymać MMSem na telefon komórkowy. Usługa na terenie Polski jest bezpłatna, a poza granicami kraju zgodna z cennikiem roamingowym. Wiadomości można odsłuchać również po zalogowaniu się na stronie www.poczta.era.pl. Komunikat o pojawieniu się nowej wiadomości e-mail w skrzynce będzie przekazywany błyskawicznie po aktywowaniu usługi Notyfikacja WAP Push. Aktywacja Poczty Komfort jest bezpłatna, a za korzystanie z niej naliczona zostanie opłata abonamentowa lub cykliczna wysokości 2 złotych miesięcznie.

Poczta Komfort zawiera pełną funkcjonalność dotychczasowej Poczty Standard.

Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 40
  • 0

    21. ~dm1985  2008-09-08 19:56:17  host: proxy.net.pulawy.pl

    to było do 17 (konserwator)

  • 0

    22.  2008-09-08 19:58:02

    16.-r - a ja znam jedną światową osobę, która chyba wyłącznie używa poczty głosowej;)

  • 0

    23.  2008-09-08 20:05:24

    #22: no popatrz popatrz. Czyli takie przypadki się zdarzają. Ciekawe czy tej osobie się ktoś nagrywa na tą całą pocztę? I czy ta osoba później oddzwania? Na pewno tak. Po prostu ewenement :-)

  • 0

    24. ~bolek  2008-09-08 20:49:45  host: 34-pra-21.acn.waw.pl

    no tak bo jest wlasciwie bezplatny z tego co rozumiem platne sa powiadomienia mailowe, co mi sie najbardziej podoba, i tego mi brak, a oplata za to 2zl to nie jest duzo, zas zastosowanie jest niezle, mozna sobie wyslac potem mmsem, no ale tak jak pisalem musze sobie uruchomic te powiadomomienia mailowe:):) mial juz ktos co takiego?

  • 0

    25. ~  2008-09-08 21:20:08  host: host-87-99-28-174.lanet.net.pl

    Nie można tego aktywować przez iboa ani teleere. Poczta głosowa to syf ale cieszy skrzynka mailowa z powiadamianiami za 2zł/msc (wreszcie jakaś alternatywa dla eranetu z pojemnością konta 12 MB :D). Ciekawa jaka tutaj będzie pojemność i jak będzie działał antyspam.

  • 0

    26. ~bolek  2008-09-08 21:49:17  host: 34-pra-21.acn.waw.pl

    wg mnie tak czy siak pozwala na znacznie wiecej, i to wlasciwie za free, tylko powiedzcie czy np mam konto mailowe na wp,onet czy o2 obojetnie gdzie to konfiguruje zeby z tego przychodzilo czy moze jest tak ze dostaje adres ery??, co prawda wiem ze mozna przekierowywac itd,

  • 0

    27. ~  2008-09-08 21:51:43  host: host-87-99-28-174.lanet.net.pl

    masz adres ery więc albo się przerzucasz całkowicie na niego albo przekierowujesz pocztę z innych kont na ere żeby otrzymywać powiadamianie.

  • 0

    28.  2008-09-09 00:14:26

    bolek: znowu Ci tego brak:) Normalnie ręce opadają. Kolejny raz napiszę, że brak to Ci oleju ale w głowie

  • 0

    29. ~Friendly_X  2008-09-09 00:31:09  host: chello087207190019.chello.pl

    szkoda tylko, ze nie ma juz powiadomienia o probie polaczenia..

  • 0

    30. ~darcio  2008-09-09 04:37:56  host: nat-mi3.aster.pl

    super pomysł z ta video-poczta era the best

  • 0

    31. ~darcio  2008-09-09 04:41:06  host: nat-mi3.aster.pl

    poczta ery ma pojemnosc 250mb

  • 0

    32. ~gosc  2008-09-09 08:39:21  host: c61-15.icpnet.pl

    u mnie poczta ta dziala od co najmniej mieisaca, ale na boa nikt mi nie jest w stanie powiedziec dlaczego zakladka "odebrane faxy" podswietla sie jako niedostepna....

  • 0

    33. ~  2008-09-09 08:41:12  host: z-cache.wcss.wroc.pl

    właśnie gadałem z kolsiem w boa i mówił że ta poczta komfort jest na razie niedostępna bo dopiero ją wdrażają... I nie chciał mi aktywować. Może piszecie o poczcie standard?

  • 0

    34. ~sade  2008-09-09 09:37:28  host: dqq113.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jestem mocno zdziwiony Waszymi komentarzami. naprawdę nie używacie poczty? ja bez niej nie wyobrażam sobie komórki, z ciekawości, czemu ją wyłączacie? zresztą nie lubię ludzi bez poczty :) a sama usługa może się sprawdzic

  • 0

    35. ~  2008-09-10 00:59:52  host: 80.51.91.252

    nie lubisz ludzi bez poczty? co za płytkie stwierdzenie. nie wszyscy chcą w tym kraju, by wciskano im coś z czego i tak nie będą korzystać :>

  • 0

    36. ~  2008-09-10 01:00:11  host: 80.51.91.252

    a za co jeszcze mieliby płacić :>

  • 0

    37. ~konserwator  2008-09-10 01:01:53  host: 80.51.91.252

    @20 dla mnie wyłączenie jej a dezyaktywacja to samo, idioto.

  • 0

    38. ~polo  2008-09-10 09:57:29  host: dpw121.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @ 35 - ja go rozumiem, może się źle wyraził, ale jak dzwonię do kogoś klika godzin, a dana osoba nie ma poczty to trochę frustruję, zwłaszcza gdy mam niejako obowiązek o czymś poinformowac. a co do opłaty - te 2 pln za tak rozbudowana usługe to jednak niewiele

  • 0

    39. ~eldorado  2010-11-05 07:41:02  host: network.pkwsa.pl

    ta poczta to fajna sprawa

  • 0

    40. ~blowjob  2012-03-25 21:43:13  host: 77-253-168-250.adsl.inetia.pl

    ciekawe kto poczty głosowej używa

Dodaj swoją opinię