Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa osoba w redakcji

Nowa osoba w redakcji

WitekT 26 Października 2010 21:31

0 0
W wyniku rekrutacji, którą ogłosiliśmy w czerwcu, do naszej redakcji dołączyła kolejna osoba na stanowisko redaktora - Mariusz Ring.

Niektórzy z Was mogli z Mariuszem rozmawiać, bo wcześniej pracował jako telefoniczny konsultant w BOK-u Plusa.

Mariusz będzie publikował swoje materiały pod nickiem Ringu. Zaczął od poniedziałku i jeszcze kilka tygodni zajmie mu, zanim wejdzie "na obroty", dlatego w tym czasie prosimy o wyrozumiałość. :-)


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 38
  • 1

    26. ~zzz  2010-10-27 10:49:56  host: 77-254-89-51.adsl.inetia.pl

    To tak dla uczczenia nowego kolegi serwer Telepolis padł? Był offline od bodajże 3 w nocy do jakoś teraz. Przynajmnije tyle co zauważyłem. Na FB oczywiście żadnej informacji i weź człowieku mysl, czy to coś złego z twoim ISP, czy z serwerem Telepolis...

  • 1

    27. ~Lord  2010-10-27 10:52:48  host: aeix231.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Imperium WitkaT się powiększa :))

  • 1

    28.  2010-10-27 11:02:49

    Lekkiego pióra życzę :)

  • 1

    29. ~bzz  2010-10-27 11:31:56  host: korp14.avistamedia.pl

    wszystkiego dobrego na nowej drodze życia

  • 1

    31. ~Karol  2010-10-27 11:41:46  host: dynamic-78-8-155-166.ssp.dialog.net.pl

    MADMAX: oby to pióro nie było zbyt lekkie bo to nie pudelek ani inny fakt :P :D ;)

  • 2

    32. ~  2010-10-27 12:38:02  host: t06-06.opera-mini.net

    Witaj na pokladzie Mariuszu :) Zycze lekkich, acz do rzeczy komentarzy, samych ciekawych tematow, latwej ich obrobki oraz weny i checi do pisania :) #22: spamer(k)om bez zycia dziekujemy, idz poprawiac literUwki na onecie, pedantko :>

  • -1

    41. ~Play4you3  2010-10-27 17:21:00  host: t18-07.opera-mini.net

    @40 Szanowny Panie Kolego. W ostatnim czasie w sieci Play nie było żadnej awarii. Wiec mówienie o przeprosinach na błogu uważam za niestosowne. Play4you3

  • 0

    42. ~  2010-10-27 17:41:24  host: t18-13.opera-mini.net

    32 a ja dziękuję osobom bez podpisów. Pedantką staram się być tylko w kwestiach językowych, nic tak nie boli jak kaleczenie języka przez osobę piszącą publicznie, ot i co. Czy ja spamuję?

  • 2

    44.  2010-10-27 17:48:13

    @42 - piszesz z błędami. Ot, co. A Mariuszowi życzę zapału i wytrwałości. Wszystkiego najlepszego.

  • 1

    48. ~  2010-10-27 20:49:03  host: p16-04.opera-mini.net

    PLAY bardzo ważną kwestią poruszył czyli fatalne serwery telepolis. Awaryjność kodów w playu przy tym to pikuś. Swoją drogą jeszcze nigdy nie miałem problemów z kodami choć nie zaprzeczam że może nie tyle rzadko co nie za często ich używam.

  • -1

    50. ~  2010-10-27 22:51:45  host: t18-03.opera-mini.net

    @41: U mnie w Play Online na kartę kod *155# nie działał z miesiąc albo i dłużej. A bywało, że i na play24 nie mogłem sprawdzić.

  • 0

    51.  2010-10-28 13:23:21

    Ringu, Mariuszu - mysle, ze wszyscy aktywni uzytkownicy juz sie ciesza z konkurencji ;) w newsach :) Kto jak kto, ale dobrzy newsmani sa zawsze pozadani :) Gratuluje posady i zycze duzo powodzenia w pisaniu!

  • 0

    52.  2010-10-28 13:24:52

    #49: To idz sie zatrudnij jako dziennikarka, zobaczymy jak wspaniale to wyjdzie w efekcie i jak splynie fala pomyj i krytyki za takie czy owe podejscie do tematu, jakis debil sie zawsze przyczepi tego czy owego. O, nie chcesz pisac ? A widzisz, czepiac kazdy sie potrafi, sama robisz bledy, a lansujesz sie na taka madra i wrecz wydurniasz sie tutaj swoim czepialstwem, troche osob juz to zauwazylo, publicznie i nie tylko, to nie sa zwykle korekty literowek, tylko prozaicznie czepialstwo wlasnie. Niech pierwszy rzuci kamieniem itd. - znasz to ..? Co do znaczenia slowa spamer, to sama nie rozumiesz jego znaczenia jak zauwazylem wczesniej :) Wiec IMHO - zamilcz i pisz merytorycznie na temat newsa, moze choc to ci wyjdzie, bo krytyka "literacka" to nie wychodzi ci kompletnie :] pedantom trzeba otwarcie powiedziec nie.

  • 0

    53. ~  2010-10-28 15:07:11  host: t12-08.opera-mini.net

    Nie zatrudnię się póki co jako dziennikarka, bo mierzę siły ma zamiary. Nie mam zamiaru kłócić się z hipokrytą, przyganiał kocioł garnkowi. Ten news jest luźniejszy, więc i komentarze pod nim, jak widać, też. I nie krytykuję "literacko", po prostu piszę, gdy widzę błąd. Nie znasz znaczenia "czepialstwa" w takim razie.

  • 0

    54. ~Dżentelmen z wioski  2010-10-28 15:15:44  host: public-gprs79962.centertel.pl

    ewqaewqa - Co się będziesz kłócić z maniakiem gier na fona ;) Choć zapraszam Cię na kawę...

  • 0

    55.  2010-10-28 17:57:57

    Obawiam sie, ze jesli juz, to moge wykazac hipokryzje na twoim przykladzie. Mowisz, ze krytykujesz bledy, a potem odcinasz sie korygujac, ze juz tylko w newsach ;) Odnosisz sie do komentarza bez podpisu, sama sie nie podpisujac. Wreszcie kogos, kto nie pisze komentarzy od wielu dni, jesli nie tygodni wrecz nazywasz spamerem, sama pietnujac do bolu raczej male bledy w sporej czesci newsow - stad moj zarzut czepialstwa... tak, to jest zalosne - co przyjdzie z drobnej poprawy formy stylistycznej tych wiadomosci ? Nalezy poprawiac razace bledy, newsy to nie definicje slownikowe! No, ale przeciez wszystko jest przeciez relatywne :) | #54: fajny punkt widzenia - tylko to co przeczytales w newsie ma stanowic 100 % rzeczywistosci - gratuluje otwartego umyslu :) Gdybys nie zrozumial Sherlocku, to kula w plot. "Chodź" moze sie ogarniesz jeszcze ;)

  • 0

    56. ~;)  2010-10-28 18:07:14  host: 178.56.11.120

    PLANET - A słyszałeś takie coś: Płci Pięknej się wybacza błędy i potknięcia? ewqa dziarska babsko jest fakt. Ale jak już jesteś tym Dżentelmenem z Wa-wy, to powiedz dziewczynie dobre słowo, a nie tak od razu na dwa baty...

  • 0

    57.  2010-10-28 19:26:07

    Wybacza, wybacza, a nawet ma zdecydowanie wiekszy szacunek i respekt ; niemniej dzentelmen ze mnie to chyba nie w tym zyciu, choc chciec i starac to sie nawet staram i czasem wychodzi : P. OK - ale powiedzmy sobie wprost, jest łona strasznie zacietrzewiona, ile mozna ? ;) Moge przeprosic nawet, ale ogolnie to my sie zremy tutaj ;) Poza tym najchetniej to faktycznie pogadalbym osobiscie, (wzgledna) anonimowosc Internetu odnosnie kontaktow miedzyludzkich sklania mnie raczej do dwoch rzeczy - sceptycyzmu i w przypadkach nawiazania blizszej/dluzszej znajomosci (jak nie od razu, o ile to mozliwe), do zaciesniania znajomosci w realu, niz utrzymywania jej tylko i wylacznie w necie, pomijajac przypadki duzych odleglosci. Mysle sobie, ze kiedys moglby sie odbyc zlot Telepolis. Jakby tak pomyslec, to nigdy jeszcze takiego nie bylo :P Choc lokalny - o m.in. warszawskim to byly jakies wstepne rozmowy nawet ;)

  • 0

    58.  2010-10-28 20:18:24

    PLANET a przyjdzie mi to, że miło mi będzie czytać wiadomość bez błędów i nie będą one odwracały mojej uwagi od treści. Tylko w newsach bo tylko one tutaj mają być "profesjonalne", komentarze to "wolna amerykanka" użytkowników;) Rażące błędy, problem w tym, że każdy błąd mnie razi, heh. Ok, jeśli ja zacietrzewiona, to co powiesz o sobie?Przyganiał kocioł garnkowi;) I anonimie nie kłócimy się, jak widać, wymieniamy poglądy. PLANET bystry jest i za to go cenię, heh. A co do zlotu to owszem, pomysł jest świetny, aż chyba zarzucę temat na forum

  • 0

    59. ~elaine  2010-10-29 22:27:42  host: 84-38-17-241.metrolink.pl

    ewqaewqa - zanim zaczniesz mierzyć siły na zamiary, wiedz, że to wyrażenie oznacza to samo, co porywać się z motyką na słońce...

Dodaj swoją opinię