Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa osoba od komunikacji prepaidów Polkomtela

Nowa osoba od komunikacji prepaidów Polkomtela

WitekT 21 Września 2007 15:30

0 0

Paweł Patkowski, dotychczasowy szef marketingu w polskim oddziale Adidasa, doktor nauk ekonomicznych, został nowym zastępcą dyrektora departamentu komunikacji marketingowej ds. prepaid i rozwoju biznesu w Polkomtelu.

Będzie odpowiedzialny za opracowywanie długookresowych strategii komunikowania oraz przygotowywanie kampanii ATL i BTL dla linii Simplusa, Sami Swoi i iPlusa oraz usług konwergentnych.

Wszechstronne doświadczenia Pawła stawiają go w jednej linii z najlepszymi marketingowcami w Polsce. Jego przyjście do Polkomtela znacznie wzmacnia nasz zespół w walce o utrzymanie pozycji lidera - mówi Jowita Michalska, dyrektor departamentu komunikacji marketingowej w Polkomtelu.




Rynek telefonii komórkowej to jeden z najbardziej konkurencyjnych sektorów usług. Działania marketingowe na takim rynku wymagają niezwykle innowacyjnego podejścia do komunikacji, przy jednoczesnym zachowaniu spójności w kształtowaniu marek. Polkomtel jest firmą konsekwentnie zmierzającą do zdobycia i utrzymania przywództwa w tym sektorze, co daje szansę uczestniczenia w szalenie interesujących i pionierskich projektach na polskim rynku - powiedział Paweł Patkowski.

Paweł Patkowski przez ostatnie 6 lat szefował marketingowi Adidasa w Polsce. Wcześniej był dyrektorem marketingu Browarów Brok, gdzie odpowiadał za marki Brok, Cooler, Grolsch, Holsten i Bud. Drogę zawodową rozpoczynał w 1996 roku w agencji reklamowej Lintas, gdzie jako account director prowadził obsługę marek należących do klientów takich jak m.in.: Unilever, Polkomtel, Telekomunikacja Polska, Casio, OFE Bankowy i Bank Śląski. Jest absolwentem wydziału Zarządzania i Marketingu SGH oraz Francuskiego Instytutu Zarządzania (MBA) i doktorem nauk ekonomicznych w zakresie nauk o zarządzaniu.

Źródło tekstu: Wirtualne Media     

Dodaj do:
w sumie: 62
  • 0

    43.  2007-09-22 01:15:42

    i umowa na 2 lata z pretensjami, że po 2 latach jeszcze działa - tak - tak czasem się zdarza. I to dość często ;-) I dlatego polecam zapoznać się z zasadami zawierania umów - to nie boli a pomaga w wielu sytuacjach. Jak np. w takiej, ze w Plusie nigdy nie zawiera się umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych na czas oznaczony 2 lata ;-) To tylko w Erze i Orange tak jest...

  • 0

    44. ~interpio  2007-09-22 04:41:07  host: 91.202.54.80.static.rdi.pl

    Wystarczyłoby temu specjaliście przejrzeć min. ten portal i odpowiednio skonstruować tanią ofertę, nic prostrzego - do tego nie trzeba być dochtorem.

  • 0

    45.  2007-09-22 08:07:59

    ***jojo - "ja zwolennik Play". Pisząc ten komentarz z Blueconcta jest też pewnie zwollenikiem Ery... Co za nonsens... Jestem zwolennikiem prostych , jasnych i korzystnych dla mnie rozwiązań. Bez cienia sentymentu (co za słowo w odniesieniu do operatora:)

  • 0

    46.  2007-09-22 08:14:41

    ***wlo - ad. 42 , no wiesz , w "wysokokojakościowym" Plusie zaraz musiałbyś zapłacić opłatę aktywacyjną biorąc umowę na czas niekreślony. Tu zdaje mi się tego nie ma. Taka drobna róźnica. Przyznaję , że zapomniałem , że jest coś takiego w cenniku , zaglądnąłem do niego kilka razy zaraz po wejściu Play. I przyznam , że baaaardzo wątpię w to co pisze ***nick , szczerze - nie widzę najmniejszego sensu w podpisywaniu umowy (nawet na czas niekreślony) na tak niekorzystnych warunkach - przepada niewykorzystana kwota , albo płaci się po przekroczeniu 49groszy. Bardzo , ale to bardzo mało wiarygodne. Myślę , że gdyby kolega ***Tompoloz nie podowiedział koledze , to odzewu by już nie było. Dużo jest "bajerantów" na forach , przy okazji ***nick - właśnie , jakaż to awaria Cię dotknęła?

  • 0

    47.  2007-09-22 08:19:13

    "jestem też pewnie zwolennikiem Ery..." , tak miało być.

  • 0

    48.  2007-09-22 11:50:12

    Slyszalem, ze jest mozliwosc podpisania umowy abonamentowej na czas okreslony, bo jak ktos sprytnie wymyslil, byl tani roaming w abonamencie. Mozna bylo podpisac umowe, podzwonic w ramach raomingu wg stawki 0,49 pln i rozwiazac umowe.

  • 0

    49.  2007-09-22 11:51:39

    Oczywiscie chodzilo mi o umowe na czas nieokreslony.

  • 0

    50. ~jojo  2007-09-22 12:18:51  host: efh61.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dobrze issa, nie zrozum mnie źle. Rozumiem, że "Jesteś zwolennikiem prostych , jasnych i korzystnych dla Ciebie rozwiązań. Bez cienia sentymentu" - które obecnie masz w Play i z których korzystasz. To był skrót myślowy. ;-)

  • 0

    51.  2007-09-22 21:00:43

    z pewnoscia nie bedzie lekko nowemu strategowi od simplusa, ale cieszy jedno, ze zaczyna sie cos dziac u "starych wyjadaczy" ;-)

  • 0

    52.  2007-09-23 13:20:36

    issa - i co z tego? Jak nie mam wyboru? A jak chcę zmienić nawet na wyższą (bonusy w rodzaju 25 gr za minute) to tylko na czas oznaczony i tylko z karą (czy to Ty coś o karach kiedyś mówiłęś) najwyższą spośród wszystkich opertaorów chyba? A jak chcę płacić 2000 tys. miesięcznie ale przez 9 miesięcy? To co? Tylko w taryfie za 50 zł albo w playkarcie? Może powiesz, że są to jasne, proste i uczciwe zasady? Ja rozumiem, że każdemu pasuje to co sam sobie określi za uczciwe... ale trochę obiektywizu też czasem by się przydało do oceny innych ofert.

  • 0

    53.  2007-09-23 21:27:12

    ***wlo - źle mnie chyba zrozumiałeś , nie znajdziesz mojej wypowiedzi w której chwalę abonament Play , jest to oferta nie dla mnie po pierwsze (abonament) , po drugie uważam ją za generalnie niekorzystną. "jasne , proste i uczciwe zasady" - dokładnie takie coś znajduję na Play karcie , niczego takiego nie znajduję w Plusie. Spójrz na ofertę Simplus - też trochę obiektywizmu by się przydało. No , ale przecież przymusu korzystania nie ma - zawsze lepiej napisać to , niż zdobyć się na powiedzenie , że to co odwala Minus od lat w Simplusie przechodzi wszelkie pojęcie.

  • 0

    54.  2007-09-24 08:28:10

    issa - wiem, ale chciałem zwrócić uwagę jak prosto (nie mówiąc dokłądnie co ma się na myśli) można dyskredytować inne oferty ;-) Jesli bowiem znowu mówisz, że abonament jest be, to dodaj, że dla Ciebie, bo jednak całkiem sporo ludzi z niego korzysta. Dlaczego? Bo zidiocieli do cna? Daj spokój ;-) Poza tym... Biorąc pod uwage realia, i duże prawdopodobieństwo, że PiS jednak będzie rządził po wyborach (Boże nie dopuść!!) spodziwałbym się, że abonament, jak w Japonii będzie jedyną możliwością korzystania z komórek, a jeśli pozwolą na pre-paid, to jak w Indiach - po rejestracji, po założeniu karty użytkownika z dokładnymi danymi, zdjęciem itd ;-) Przecież nie można dopusćić, zeby ludzie mieli "tajne" telefony a żeby państwo musiało sprawdzać 15 tysięcy numerów żeby wykryć kontakty własnego ministra z oligarchą... ;-)

  • 0

    55.  2007-09-24 08:34:12

    Obiektywizm? Jaki obiektywizm? Przecieżnie ma możliwości w odniesieniu do konkretnego użytkownika mówić o obiektywizmie! Widziałeś kiedykolwiek obiektywne porównanie ofert? Było niejedno. I co? Era do dzisiaj na stronie ma reklamę, że UKE ocenił, że z ceną 117 zł rocznie TT jest najtańszym pre-paidem! Obiektywizm jak sto skurczybyków ;-) Ja to porównuję do tego co Ty - chamstwo, dziadostwo itd. Ten opertator jest nieuczciwy i niech sobie mówi co chce, ja w życiu tam nie kupię telefonu... I niby coś innego niż Ty mówię? Bo czemu niby w Simplusie "przechodzi wszelkie pojęcie"? Jakby przechodziło, to by tylu użytkowników nie było... I znowu - idioci albo debile korzystają z Simplusa? Bo co innego jeśli się czyta Twoje opinie o "odwalaniu"? Co takiego niby odwala czego nie odwalają inni?

  • 0

    56.  2007-09-24 08:39:38

    Mi się opłaca abonamet do tego stopnia, że dziei u mnie maja abonamety - fakt... mam możliwości korzystania z firmowych ;-) Ale Ty też - Ty jednak masz wstręt do podpisywania umów okresowych - ja też, ale nie widzę w tym problemu bo i tak nie zamierzam zmieniać dostawcy a z kolei umowy mam roczne - nie kupuje już telefonów w PWA... To znacznie mi obniż koszty (w najniższym abonamencie - za 30 zł netto mam do dyspozycji 50 zł netto co przy cenie minuty 50 gr poza sieć daje mi na fakturze 30 gr za tę minutę. Nie mówię tu o pozostałych cenach - w sieci, ze strefy, esemesy itd. Licząc "złodziejsk"ą stawkę 4 zł netto za 20 MB GPRS-u... Naprawdę wolę to niż Playkartę z uciwymi zasadami. PiS też gra czysto podobno - zachęcam więc do głosowania na PiS ;-)

  • 0

    57. ~nick  2007-09-24 22:02:53  host: cbn6.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Paweł Patkowski na prezydenta :-D

  • 0

    58. ~ziomek13  2007-09-25 13:30:16  host: acmt89.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jak abonament to tylko ERA ,jak prepaid to wszystko tylko nie plus

  • 0

    59. ~ziomek13  2007-09-25 13:31:13  host: acmt89.neoplus.adsl.tpnet.pl

    i jeszcze jedno jak orange to od razu trzeba miec szuflade starterow zeby prztrwac

  • 0

    60. ~Jacko  2007-09-27 13:01:40  host: 213-238-78-27.adsl.inetia.pl

    Plus popełnia największy z możliwych błędów: koncentruje się na swojej firmie i własnych korzyściach finansowych, zapominając w tym wszystkim o Kliencie. Mam w "+" abo i mixa (mix - największy shit z jakim miałem kontakt, no może zaraz po abo w Orange) i z pełną odpowiedzialnością musze stwierdzić że firma zapomniała o tym że to Klient płaci i czasem trzeba się w jego kierunku ukłonić.

  • 0

    61. ~  2007-09-29 11:39:21  host: amh110.neoplus.adsl.tpnet.pl

    57 przespij sie

  • 0

    62. ~  2007-09-29 21:09:59  host: p03-07.opera-mini.net

    Plus OK

Dodaj swoją opinię