Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa Orange Strefa

Nowa Orange Strefa

Q! 11 Kwietnia 2012 23:25

0 0

Wkrótce do oferty Orange trafi Nowa Orange Strefa. Przedstawiamy szczegóły ofety.



Oferta pozwala na wykonywanie tańszych rozmów w obrębie 500 metrów od miejsca aktywacji usługi. Jej szczególy znajdują się w tabeli poniżej.




Abonament 24 zł 44 zł
Długość umowy (miesiące) 12 24 12 24
Abonament za pierwszy okres rozliczeniowy 1 zł
Minuty w abonamencie do Orange i do sieci stacjonarnych w Polsce 100 400
Cena za minutę do krajowych sieci stacjonarnych poza abonamentem 0,12 zł/min 0,11 zł/min
Cena za minutę do krajowych sieci komórkowych (poza Play) poza abonamentem 0,35 zł/min 0,32 zł/min
Minuta do Play 0,62 zł/min 0,58 zł/min
Przeniesienie numeru do Orange strefa Bezpłatnie

W ofercie zakupić będzie można nowy telefon już od 1 zł lub skorzystać z dowolnego telefonu pracującego w sieci Orange lub nie posiadającego blokady SIM lock.

Data wprowadzenia oferty zostanie podana wkrótce.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 31
  • 0

    16. ~  2012-04-12 07:42:39  host: z59-13.opera-mini.net

    @słoneczny. Czy ty piszesz te bzdury bo nie masz zielonego pojęcia czy celowo. Usługi strefa w GSM muszą tak wyglądać że są ograniczone do konkretnego miejsca i tak jest w każdej sieci. Takie są wymogi tej usługi. Ilu tu durni pisze nie mając pojęcia o czym piszą.

  • 0

    17. ~  2012-04-12 07:51:57  host: z53-14.opera-mini.net

    Dobra usluga.teraz by miec nr w tp trzeba 50zl na mies.sporo.po gsm od20do 30zl a wielu nie robi roznicy czy to po kablu czy nie.tak orange wylapie tych co likwiduja kabel tp.jest na to silna presja w centku.mirekb

  • 0

    18. ~misterek  2012-04-12 07:58:32  host: ip-94-42-48-64.multimo.pl

    @12, dziecko, ty wiesz, co napisałeś? 5000 tys - połóż się już lepiej, bo mama pasem wleje ;)

  • 0

    19. ~pinio  2012-04-12 08:32:41  host: gks226.internetdsl.tpnet.pl

    W Erze miałem taką ofertę u siebie na jednym telefonie numer komórkowy i stacjonarny. Jak to wyglądało to opiszę w skrócie. Aktywacja usługi oczywiście z domu. Początkowo wszystko działało ok, czy było to więcej niż 500 m. nie powiem, nie pamiętam. Po jakimś czasie pojawił się problem z dodzwonieniem do mnie na ten stacjonarny numer jak również dzwonieniem z tego stacjonarnego numeru (wszystko działo się w automacie, przypuszczam , że się rozjechało te 500m. Dopiero po kilku telefonach do konsultantów mogłem być z tego zadowolony wszystko działało prawidłowo, a zasięg no cóż zapewne liczony nie od "domu" tylko od nadajnika, gdyż do pracy z domu mam w lini prostej około 1,5km i działało bez zarzutu. Ogólnie byłem z tej usługi zadowolony. Zrezygnowałem ze względu na brak potrzeby korzystania z ilości minut jakie mi dawała ta usługa (1000 minut do ery i na stacjonarne) jak i dodatkowej opłaty za nią skromne 5 zł. Po prostu zostawały mi minuty z tel. komórkowego, a to była dodatkowa zabawka :)

  • 0

    20.  2012-04-12 08:37:28

    @16 Masz racje... Tylko przy takich cenach ta usluga w orange nie ma sensu... taniej wziasc komorke w prepaidzie i masz o wiele taniej na stacjonarne... wiec jaki sens 500m? zaden!! ale to orange;/

  • 1

    21. ~ja  2012-04-12 08:42:17  host: aakc189.neoplus.adsl.tpnet.pl

    śmieszne po raz drugi

  • 0

    22. ~  2012-04-12 08:51:33  host: user-46-113-154-90.play-internet.pl

    Mój wujek-sknera na pewno na to pójdzie.

  • 0

    23.  2012-04-12 09:45:59

    DROGO!!

  • 0

    24. ~inter  2012-04-12 09:55:25  host: 89-76-136-194.dynamic.chello.pl

    Orange ma klapki na oczach. kiedy oni w końcu zrozumieją: jak wszyscy mówią Ci że robisz coś źle a Ty uparcie nadal to robisz to zdaje się że możesz nie mieć racji !!! ORANGE zamiast pompować swoją pomarańczkę wodą, zaproponuj nam jakiś soczek ! Może w ten sposób do Was dotrze bo zastanawiam się czy ostatnio jesteście MASARNIĄ, FABRYKĄ OPON, lub jeszcze czymś innym. NIE W TĄ STRONĘ, rozwijamy się do przodu nie do tyłu. bosh... ostatnio 2 dni jakaś awaria usług, odpowiedź na ruch konkurencji, opóźniony, teraz żenująca oferta. w domu mam bezprzewodowego siemensa podpinam pod VOIP mam 500 metrów w MOJEJ STREFIE i płace 8gr/min/PL, 7gr/min/Świat, 29gr/min/komórki, 59gr/min/play - mam taniej średnio o 3 gr i też mam 500m strefy. a jak włącze ECODECT to mogę mieć nawet 700m

  • 0

    25. ~aaa  2012-04-12 10:09:08  host: ip-78-30-108-183.free.aero2.net.pl

    Tutaj nie chodzi o zasięg,ale o numer stacjonarny (na dla rozmów przychodzących z zagranicy)...

  • 0

    27.  2012-04-12 10:30:05

    Dzieciaki i "specjaliści od marketingu", bo takich tu najwięcej, oferta istnieje od 2 lat na rynku, wystarczy zapoznać się z jej regulaminem. Nowa odsłona tylko modyfikuje dotychczasowe warunki. 25' ma racje, 26' czytanie i myślenie nie boli... Zanim się wypowiesz zapoznaj się z tematem. Strefa jest dla osób, które np. często odbierają telefony z zagranicy, np. od swoich dzieci. O tyle fajna sprawa, że wychodząc do osiedlowego sklepiku nadal masz zasięg telefonu stacjonarnego, nie musisz czekać na uwięzi, bo syn ze Stanów ma dzwonić ok 15... Kwestia 500 metrów tyczy się dużego miasta. W małych miejscowościach, gdzie jest jeden nadajnik, a kolejny 20 km dalej możesz spokojnie z tym do lasu na grzyby iść i też będzie działało. Ta oferta jest wypełnieniem pewnej luki, niszą, ogarnijcie się, nie każdy chce mieć prepaid i nie każdemu jest on potrzebny jak tu wielu głosi :/ Są ludzie co to kupują, a skoro kupują to jakiś potencjał ma. Świat nie kręci się tylko wokół tanich połączeń internetowych, nielimitowanych rozmów, marki Play itd.

  • 0

    28. ~ktoś  2012-04-12 10:31:54  host: chello062179000004.chello.pl

    kiedyś gdy nie było tego typu ofert miałem wykupiony w easycall numer i w orange pakiet danych. Byłem zawsze dostepny pod nr. stacjonarnym bez ograniczeń 500 m. działao na wifi i 3g. a opłaty za taki numer to były śmieszne 5 zł .

  • 0

    29. ~  2012-04-12 11:31:47  host: host84-38-85-11.tvkdiana.pl

    do 27. Nareszcie napisał ktoś kto ma pojęcie o czym jest news. Informacja jest tak naprawdę o podwyżce z 20 zł (60 min) do 24 zł (100min) oraz obniżce z 49 zł (330 min) do 44 zł (400min). Do 15 numery stacjonarne nie muszą być podpięte do konkretnych adresów i stref numeracyjnych. Przykładem są numery w Voip. W usłudze telefonu stacjonarnego przez sieć komórkową jest tylko taki wymóg. Do 24 ubawiłeś mnie niezmiernie swoją wiedzą :)))) DECT działający do 500 m? To pół kilometra dziecko. Decty mają zasięg ok 30-50 metrów w terenie zamkniętym, a nawet mniej. 300 m w terenie otwartym (np. hale). ECODECT polega na ograniczeniu emisji fal gdy telefon jest w bazie.

  • 0

    30. ~  2012-04-12 11:44:54  host: host84-38-85-11.tvkdiana.pl

    Do osób które nie ogarniają tematu link do podobnej oferty play: http://www.play.pl/pl/oferta/play-domowy/abonamenty/index.html oraz t-mobile: http://www.t-mobile.pl/pl/indywidualni/telefon_stacjonarny/taryf a_domowa Proszę porównać taryfy a potem komentować, np wysokość abonamentu, ilość minut i do kogo, cenę minuty do stacjonarnych i komórek poza abonamentem, cenę dotowanego telefonu. Na telepolis coraz więcej dzieci niestety.

  • 0

    32. ~  2012-04-12 12:04:34  host: host84-38-85-11.tvkdiana.pl

    Na komórki drożej o 5 groszy od T-mobile i 6 groszy od Play ale taniej na stacjonarne od obu sieci o 5 groszy, zależy więc jak ktoś korzysta

  • 0

    33. ~Piotrek  2012-04-12 13:34:38  host: 75-goc-26.acn.waw.pl

    Czym ta ograniczona "strefa" jest lepsza od Orange na Karte?? Cena minuty wewnątrz sieci jest niższa - ale są pakiety - bezsens takie *** brac

  • 0

    35. ~a  2012-04-12 15:21:56  host: user-31-174-56-94.play-internet.pl

    w T 2w1 kosztuje +5zł za numer stacjonarny, to dzięki, ale orange mi proponuje smycz... szok..

  • 0

    36. ~  2012-04-12 17:31:58  host: public94649.xdsl.centertel.pl

    do 35 t-mobile ma 2 usługi stacjonarnego numeru w sieci komórkowej: pierwsza o której wspominasz i druga odpowiednik usługi z newsa. Musze Cie zmartwić obie mają "smycz". Szok co nie :)))

  • 0

    37. ~Słoneczny  2012-04-12 18:50:15  host: 89-78-27-96.dynamic.chello.pl

    @16: Piszę "te bzdury" celowo, bo dla mnie ta oferta jest bzdurna. Jeżeli dla ciebie jest fantastyczna to sobie ją wychwalaj. Nie wnikam w jakiej to sieci, mało ważne. Dla mnie łatwiej umówić się na skypa z zagranicą, niż kombinować czy jestem w zasięgu 500m. Także zdanie podtrzymuje, bez względu na twoją i innych opinię.

  • 0

    38. ~  2012-04-13 08:55:26  host: z50-06.opera-mini.net

    @słoneczny. To wiedz że taką samą co do idei ofertę mają pozostali operatorzy w tym twój Play. Czy i ich ofertę też będziesz wyśmiewał? Jest tylu w tym ty którzy krytykują w czambuł wszystko co zaoferuje Orange ale kiedy inni operatorzy dają coś podobnego a nawet gorszego jakoś krytyka jest o wiele bardziej delikatna. Ja tej usługi nie wychwalam jak piszesz bo jej nie potrzebuje mam telefon stacjonarny po kablu od TP ale są tacy którzy ją wezmą i to jest dla nich. Krytyka powinna być zawsze merytoryczna i obiektywna twoja trąci głupotą i nieznajomością rynku o którym mowa w artykule.

Dodaj swoją opinię