Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa opcja Neostrady TP za 59 zł miesięcznie

Nowa opcja Neostrady TP za 59 zł miesięcznie

sirmark 1 Czerwca 2004 10:54

0 0

Od 1 czerwca 2004 r. Telekomunikacja Polska wprowadza trzecią opcję Neostrady TP o prędkości "do klienta" 128 kbps i 64kbps "od klienta". Klienci indywidualni i instytucje oświatowe za nową usługę zapłacą 59 zł, natomiast abonament Klientów biznesowych będzie powiększony o 22 proc. VAT. Aktywacja usługi bez względu na wybraną opcję Neostrady TP w promocyjnej ofercie kosztuje 1 zł + VAT. Również cena modemu USB wyniesie teraz 1zł + VAT.

- Nowa oferta jest bardzo atrakcyjna. Szacujemy, że przynajmniej połowa z nowych Klientów Neostrady TP wybierze opcję 128 - powiedział Mariusz Gaca, dyrektor Pionu Multimediów TP. -Do końca tego roku planujemy, że będziemy mieć ok. 500 tys. Klientów korzystających z dostępów ADSL. Sprzedaż Neostrady TP to jeden z głównych priorytetów Firmy. Na koniec I kwartału 2004 mieliśmy 164 tys. Klientów ADSL i 80 tys. Klientów korzystających z SDI.
Neostrada TP w opcji 128 kb/s posiada funkcjonalność limitowania transferu do 5 GB w kierunku do Klienta. Po przekroczeniu tego limitu usługa będzie świadczona z maksymalną prędkością 32/64 kb/s.
Neostrada TP dostępna jest wraz z zestawem do samodzielnej instalacji. Użytkownikom usługi oferujemy kilka typów modemów USB i Ethernet.

Dodatkowo użytkownicy Neostrady TP 128 otrzymują:
- konto pocztowe w domenie neostrada.pl o pojemności 5 MB,
- dostęp do multimedialnego Serwisu Informacyjnego na stronie www.neostrada.pl,
- dostęp do Strefy Gier,
- bezpłatną pomoc techniczną pod numerem 0-800 102 102 dostępna 24h na dobę.

Źródło tekstu: TP SA     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-27-243.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy korzystasz z usługi pocztowej Gmail?

Tryb poufny trafia do Gmaila na Androida

 

Zobacz wynik | Opinie (2)

Archiwum Ankiet